prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

SPORTIMAX s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47549017aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
06. 12. 201312 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
16 633 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
SPORTIMAX s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47549017
daňové identifikačné číslo
2023953844
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Milana Rastislava Štefánika 1377/9, 05401 Levoča, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
06. 12. 2013
V registri
12 rokov 10 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 34543/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
862574
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Výkon špecializovaných činností v oblasti telesnej kultúry - kondičný tréner I. kvalifikačného stupňa06. 12. 2013—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)06. 12. 2013—
Reklamné a marketingové služby06. 12. 2013—
Prenájom hnuteľných vecí06. 12. 2013—
Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí06. 12. 2013—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti06. 12. 2013—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov06. 12. 2013—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení06. 12. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu06. 12. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb06. 12. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby06. 12. 2013—
Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regenaráciu a rekondíciu06. 12. 2013—
Prevádzkovanie športových zariadení06. 12. 2013—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom06. 12. 2013—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností06. 12. 2013—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu06. 12. 2013—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023953844: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023953844Obdobia daňových registráciíDIČ 2023953844: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023953844Obdobia daňových registráciíDIČ 2023953844: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023953844
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202395384410. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila stratu na −11 661 € a znížila tržby o ▼6 % na 16,6 tisíc eur.

Tržby

16 633 €

▼ 6,1 %

Výsledok hospodárenia

−11 661 €

▲ 14,6 %

Aktíva

8 065 €

▼ 40,7 %

Vlastné imanie

−772 €

▼ 114,2 %

Zadlženosť

109,6 %

Hrubá marža

−68,1 %

Čistá marža

−70,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 4 984 €. 2022: tržby 14 108 €. 2023: tržby 17 398 €. 2024: tržby 17 707 €. 2025: tržby 16 633 €.20 tis.10 tis.05 tis.14,1 tis.17,4 tis.17,7 tis.16,6 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 4 984 €. 2022: tržby 14 108 €. 2023: tržby 17 398 €. 2024: tržby 17 707 €. 2025: tržby 16 633 €.20 tis.10 tis.05 tis.14,1 tis.17,4 tis.17,7 tis.16,6 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 4 984 €. 2022: tržby 14 108 €. 2023: tržby 17 398 €. 2024: tržby 17 707 €. 2025: tržby 16 633 €.20 tis.10 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −18 888 €. 2022: výsledok hospodárenia −813 €. 2023: výsledok hospodárenia 158 €. 2024: výsledok hospodárenia −13 656 €. 2025: výsledok hospodárenia −11 661 €.2000−20 tis.−18,9 tis.−813+158−13,7 tis.−11,7 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −18 888 €. 2022: výsledok hospodárenia −813 €. 2023: výsledok hospodárenia 158 €. 2024: výsledok hospodárenia −13 656 €. 2025: výsledok hospodárenia −11 661 €.2000−20 tis.−18,9 tis.−813+158−13,7 tis.−11,7 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −18 888 €. 2022: výsledok hospodárenia −813 €. 2023: výsledok hospodárenia 158 €. 2024: výsledok hospodárenia −13 656 €. 2025: výsledok hospodárenia −11 661 €.2000−20 tis.+158202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 30 548 €, vlastné imanie 19 759 €. 2022: aktíva 34 148 €, vlastné imanie 18 946 €. 2023: aktíva 20 682 €, vlastné imanie 19 104 €. 2024: aktíva 13 607 €, vlastné imanie 5 448 €. 2025: aktíva 8 065 €, vlastné imanie −772 €.50 tis.0−1 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 30 548 €, vlastné imanie 19 759 €. 2022: aktíva 34 148 €, vlastné imanie 18 946 €. 2023: aktíva 20 682 €, vlastné imanie 19 104 €. 2024: aktíva 13 607 €, vlastné imanie 5 448 €. 2025: aktíva 8 065 €, vlastné imanie −772 €.50 tis.0−1 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 30 548 €, vlastné imanie 19 759 €. 2022: aktíva 34 148 €, vlastné imanie 18 946 €. 2023: aktíva 20 682 €, vlastné imanie 19 104 €. 2024: aktíva 13 607 €, vlastné imanie 5 448 €. 2025: aktíva 8 065 €, vlastné imanie −772 €.50 tis.0−1 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 3 302 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 916 €, finančné účty 8 330 €. 2022: dlhodobý majetok 2 649 €, zásoby 5 719 €, pohľadávky 18 982 €, finančné účty 6 798 €. 2023: dlhodobý majetok 2 049 €, zásoby 5 903 €, pohľadávky 1 608 €, finančné účty 11 122 €. 2024: dlhodobý majetok 1 450 €, zásoby 6 €, pohľadávky 146 €, finančné účty 12 005 €. 2025: dlhodobý majetok 850 €, zásoby 1 251 €, pohľadávky 2 286 €, finančné účty 3 678 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 3 302 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 916 €, finančné účty 8 330 €. 2022: dlhodobý majetok 2 649 €, zásoby 5 719 €, pohľadávky 18 982 €, finančné účty 6 798 €. 2023: dlhodobý majetok 2 049 €, zásoby 5 903 €, pohľadávky 1 608 €, finančné účty 11 122 €. 2024: dlhodobý majetok 1 450 €, zásoby 6 €, pohľadávky 146 €, finančné účty 12 005 €. 2025: dlhodobý majetok 850 €, zásoby 1 251 €, pohľadávky 2 286 €, finančné účty 3 678 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 3 302 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 916 €, finančné účty 8 330 €. 2022: dlhodobý majetok 2 649 €, zásoby 5 719 €, pohľadávky 18 982 €, finančné účty 6 798 €. 2023: dlhodobý majetok 2 049 €, zásoby 5 903 €, pohľadávky 1 608 €, finančné účty 11 122 €. 2024: dlhodobý majetok 1 450 €, zásoby 6 €, pohľadávky 146 €, finančné účty 12 005 €. 2025: dlhodobý majetok 850 €, zásoby 1 251 €, pohľadávky 2 286 €, finančné účty 3 678 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 19 759 €, dlhodobé záväzky 13 €, krátkodobé záväzky 10 776 €. 2022: vlastné imanie 18 946 €, dlhodobé záväzky 23 €, krátkodobé záväzky 15 179 €. 2023: vlastné imanie 19 104 €, dlhodobé záväzky 29 €, krátkodobé záväzky 1 549 €. 2024: vlastné imanie 5 448 €, dlhodobé záväzky 37 €, krátkodobé záväzky 8 122 €. 2025: vlastné imanie −772 €, dlhodobé záväzky 6 019 €, krátkodobé záväzky 2 818 €.50 tis.0−1 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 19 759 €, dlhodobé záväzky 13 €, krátkodobé záväzky 10 776 €. 2022: vlastné imanie 18 946 €, dlhodobé záväzky 23 €, krátkodobé záväzky 15 179 €. 2023: vlastné imanie 19 104 €, dlhodobé záväzky 29 €, krátkodobé záväzky 1 549 €. 2024: vlastné imanie 5 448 €, dlhodobé záväzky 37 €, krátkodobé záväzky 8 122 €. 2025: vlastné imanie −772 €, dlhodobé záväzky 6 019 €, krátkodobé záväzky 2 818 €.50 tis.0−1 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 19 759 €, dlhodobé záväzky 13 €, krátkodobé záväzky 10 776 €. 2022: vlastné imanie 18 946 €, dlhodobé záväzky 23 €, krátkodobé záväzky 15 179 €. 2023: vlastné imanie 19 104 €, dlhodobé záväzky 29 €, krátkodobé záväzky 1 549 €. 2024: vlastné imanie 5 448 €, dlhodobé záväzky 37 €, krátkodobé záväzky 8 122 €. 2025: vlastné imanie −772 €, dlhodobé záväzky 6 019 €, krátkodobé záväzky 2 818 €.50 tis.0−1 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby5 tis.14,1 tis.17,4 tis.17,7 tis.16,6 tis.
Výsledok hospodárenia−18,9 tis.−813158−13,7 tis.−11,7 tis.
Aktíva30,5 tis.34,1 tis.20,7 tis.13,6 tis.8,1 tis.
Vlastné imanie19,8 tis.18,9 tis.19,1 tis.5,4 tis.−772
Daň z príjmu000340340
Zadlženosť35,3 %44,5 %7,6 %60,0 %109,6 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
16,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−11,7 tis.
Aktíva
8,1 tis.
Vlastné imanie
−772
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
109,6 %

2024

Tržby
17,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−13,7 tis.
Aktíva
13,6 tis.
Vlastné imanie
5,4 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
60,0 %

2023

Tržby
17,4 tis.
Výsledok hospodárenia
158
Aktíva
20,7 tis.
Vlastné imanie
19,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
7,6 %

2022

Tržby
14,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−813
Aktíva
34,1 tis.
Vlastné imanie
18,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
44,5 %

2021

Tržby
5 tis.
Výsledok hospodárenia
−18,9 tis.
Aktíva
30,5 tis.
Vlastné imanie
19,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
35,3 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API