prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

SETTE SK s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47529296aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
23. 11. 201312 rokov 11 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
248 370 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
SETTE SK s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47529296
daňové identifikačné číslo
2023941007
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Tehelná 1603/9, 98401 Lučenec, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
23. 11. 2013
V registri
12 rokov 11 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 25665/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
556055
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve23. 11. 2013—
Chov vybraných druhov zvierat23. 11. 2013—
Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá23. 11. 2013—
Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve23. 11. 2013—
Údenárska výroba23. 11. 2013—
Spracovanie a konzervovanie, zemiakov, ovocia a zeleniny23. 11. 2013—
Výroba nápojov23. 11. 2013—
Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva23. 11. 2013—
Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba23. 11. 2013—
Prípravné práce k realizácii stavby23. 11. 2013—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien23. 11. 2013—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov23. 11. 2013—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)23. 11. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu23. 11. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb23. 11. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby23. 11. 2013—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla23. 11. 2013—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla23. 11. 2013—
Vykonávanie odťahovej služby23. 11. 2013—
Sťahovacie služby23. 11. 2013—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu23. 11. 2013—
Výroba hotových jedál a polotovarov priemyselným spôsobom (konzervovanie)23. 11. 2013—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach23. 11. 2013—
Poskytovanie sociálnych služieb23. 11. 2013—
Poskytovanie krátkodobej pomoci pri opatere detí a starších osôb23. 11. 2013—
Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí23. 11. 2013—
Čistiace a upratovacie služby23. 11. 2013—
Prevádzkovanie čistiarne a práčovne23. 11. 2013—
Donášková služba23. 11. 2013—
Služby požičovní23. 11. 2013—
Správa bytového, alebo nebytového fondu v rozsahu voľných živností23. 11. 2013—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom23. 11. 2013—
Prenájom hnuteľných vecí23. 11. 2013—
Administratívne služby23. 11. 2013—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov23. 11. 2013—
Vedenie účtovníctva23. 11. 2013—
Poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosť23. 11. 2013—
Správa trhoviska, tržnice, príležitostného trhu23. 11. 2013—
Medzinárodná preprava tovaru po ceste v prenájme alebo za úhradu19. 07. 2019—
Výkon povolania prevádzkovateľa nákladnej cestnej dopravy s počtom vozidiel 119. 07. 2019—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023941007: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023941007Obdobia daňových registráciíDIČ 2023941007: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023941007Obdobia daňových registráciíDIČ 2023941007: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023941007
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202394100710. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 11. 2025 (rok porušenia 2024).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 prepadlo do straty −503 € a zvýšila tržby o ▲74 % na 248,4 tisíc eur.

Tržby

248 370 €

▲ 73,6 %

Výsledok hospodárenia

−503 €

▼ 108,2 %

Aktíva

99 709 €

▲ 1,7 %

Vlastné imanie

75 326 €

▼ 0,7 %

Zadlženosť

24,5 %

Hrubá marža

0,6 %

Čistá marža

−0,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 322 026 €. 2021: tržby 413 791 €. 2022: tržby 427 947 €. 2023: tržby 143 110 €. 2024: tržby 248 370 €.500 tis.250 tis.0322 tis.413,8 tis.427,9 tis.143,1 tis.248,4 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 322 026 €. 2021: tržby 413 791 €. 2022: tržby 427 947 €. 2023: tržby 143 110 €. 2024: tržby 248 370 €.500 tis.250 tis.0322 tis.413,8 tis.427,9 tis.143,1 tis.248,4 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 322 026 €. 2021: tržby 413 791 €. 2022: tržby 427 947 €. 2023: tržby 143 110 €. 2024: tržby 248 370 €.500 tis.250 tis.0202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 9 716 €. 2021: výsledok hospodárenia 13 638 €. 2022: výsledok hospodárenia 9 475 €. 2023: výsledok hospodárenia 6 121 €. 2024: výsledok hospodárenia −503 €.20 tis.0−1 tis.+9,7 tis.+13,6 tis.+9,5 tis.+6,1 tis.−50320202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 9 716 €. 2021: výsledok hospodárenia 13 638 €. 2022: výsledok hospodárenia 9 475 €. 2023: výsledok hospodárenia 6 121 €. 2024: výsledok hospodárenia −503 €.20 tis.0−1 tis.+9,7 tis.+13,6 tis.+9,5 tis.+6,1 tis.−50320202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 9 716 €. 2021: výsledok hospodárenia 13 638 €. 2022: výsledok hospodárenia 9 475 €. 2023: výsledok hospodárenia 6 121 €. 2024: výsledok hospodárenia −503 €.20 tis.0−1 tis.−503202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 104 333 €, vlastné imanie 46 310 €. 2021: aktíva 118 596 €, vlastné imanie 59 939 €. 2022: aktíva 102 401 €, vlastné imanie 69 708 €. 2023: aktíva 98 080 €, vlastné imanie 75 829 €. 2024: aktíva 99 709 €, vlastné imanie 75 326 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 104 333 €, vlastné imanie 46 310 €. 2021: aktíva 118 596 €, vlastné imanie 59 939 €. 2022: aktíva 102 401 €, vlastné imanie 69 708 €. 2023: aktíva 98 080 €, vlastné imanie 75 829 €. 2024: aktíva 99 709 €, vlastné imanie 75 326 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 104 333 €, vlastné imanie 46 310 €. 2021: aktíva 118 596 €, vlastné imanie 59 939 €. 2022: aktíva 102 401 €, vlastné imanie 69 708 €. 2023: aktíva 98 080 €, vlastné imanie 75 829 €. 2024: aktíva 99 709 €, vlastné imanie 75 326 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 25 575 €, zásoby 21 994 €, pohľadávky 28 594 €, finančné účty 28 170 €. 2021: dlhodobý majetok 29 900 €, zásoby 31 994 €, pohľadávky 43 529 €, finančné účty 13 173 €. 2022: dlhodobý majetok 17 625 €, zásoby 31 994 €, pohľadávky 30 172 €, finančné účty 22 610 €. 2023: dlhodobý majetok 5 950 €, zásoby 31 994 €, pohľadávky 23 752 €, finančné účty 36 384 €. 2024: dlhodobý majetok 5 950 €, zásoby 31 994 €, pohľadávky 23 752 €, finančné účty 38 013 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 25 575 €, zásoby 21 994 €, pohľadávky 28 594 €, finančné účty 28 170 €. 2021: dlhodobý majetok 29 900 €, zásoby 31 994 €, pohľadávky 43 529 €, finančné účty 13 173 €. 2022: dlhodobý majetok 17 625 €, zásoby 31 994 €, pohľadávky 30 172 €, finančné účty 22 610 €. 2023: dlhodobý majetok 5 950 €, zásoby 31 994 €, pohľadávky 23 752 €, finančné účty 36 384 €. 2024: dlhodobý majetok 5 950 €, zásoby 31 994 €, pohľadávky 23 752 €, finančné účty 38 013 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 25 575 €, zásoby 21 994 €, pohľadávky 28 594 €, finančné účty 28 170 €. 2021: dlhodobý majetok 29 900 €, zásoby 31 994 €, pohľadávky 43 529 €, finančné účty 13 173 €. 2022: dlhodobý majetok 17 625 €, zásoby 31 994 €, pohľadávky 30 172 €, finančné účty 22 610 €. 2023: dlhodobý majetok 5 950 €, zásoby 31 994 €, pohľadávky 23 752 €, finančné účty 36 384 €. 2024: dlhodobý majetok 5 950 €, zásoby 31 994 €, pohľadávky 23 752 €, finančné účty 38 013 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 46 310 €, dlhodobé záväzky 10 628 €, krátkodobé záväzky 47 395 €. 2021: vlastné imanie 59 939 €, dlhodobé záväzky −6 243 €, krátkodobé záväzky 64 900 €. 2022: vlastné imanie 69 708 €, dlhodobé záväzky −9 494 €, krátkodobé záväzky 42 187 €. 2023: vlastné imanie 75 829 €, dlhodobé záväzky −9 494 €, krátkodobé záväzky 31 745 €. 2024: vlastné imanie 75 326 €, dlhodobé záväzky −9 494 €, krátkodobé záväzky 33 877 €.200 tis.0−10 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 46 310 €, dlhodobé záväzky 10 628 €, krátkodobé záväzky 47 395 €. 2021: vlastné imanie 59 939 €, dlhodobé záväzky −6 243 €, krátkodobé záväzky 64 900 €. 2022: vlastné imanie 69 708 €, dlhodobé záväzky −9 494 €, krátkodobé záväzky 42 187 €. 2023: vlastné imanie 75 829 €, dlhodobé záväzky −9 494 €, krátkodobé záväzky 31 745 €. 2024: vlastné imanie 75 326 €, dlhodobé záväzky −9 494 €, krátkodobé záväzky 33 877 €.200 tis.0−10 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 46 310 €, dlhodobé záväzky 10 628 €, krátkodobé záväzky 47 395 €. 2021: vlastné imanie 59 939 €, dlhodobé záväzky −6 243 €, krátkodobé záväzky 64 900 €. 2022: vlastné imanie 69 708 €, dlhodobé záväzky −9 494 €, krátkodobé záväzky 42 187 €. 2023: vlastné imanie 75 829 €, dlhodobé záväzky −9 494 €, krátkodobé záväzky 31 745 €. 2024: vlastné imanie 75 326 €, dlhodobé záväzky −9 494 €, krátkodobé záväzky 33 877 €.200 tis.0−10 tis.20202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 2 583 €. 2021: daň z príjmu 3 626 €. 2022: daň z príjmu 2 519 €. 2023: daň z príjmu 1 627 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €.5 tis.2,5 tis.02,6 tis.3,6 tis.2,5 tis.1,6 tis.1,9 tis.20202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 2 583 €. 2021: daň z príjmu 3 626 €. 2022: daň z príjmu 2 519 €. 2023: daň z príjmu 1 627 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €.5 tis.2,5 tis.02,6 tis.3,6 tis.2,5 tis.1,6 tis.1,9 tis.20202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 2 583 €. 2021: daň z príjmu 3 626 €. 2022: daň z príjmu 2 519 €. 2023: daň z príjmu 1 627 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €.5 tis.2,5 tis.0202020222024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby322 tis.413,8 tis.427,9 tis.143,1 tis.248,4 tis.
Výsledok hospodárenia9,7 tis.13,6 tis.9,5 tis.6,1 tis.−503
Aktíva104,3 tis.118,6 tis.102,4 tis.98,1 tis.99,7 tis.
Vlastné imanie46,3 tis.59,9 tis.69,7 tis.75,8 tis.75,3 tis.
Daň z príjmu2,6 tis.3,6 tis.2,5 tis.1,6 tis.1,9 tis.
Zadlženosť55,6 %49,5 %31,9 %22,7 %24,5 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
248,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−503
Aktíva
99,7 tis.
Vlastné imanie
75,3 tis.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
24,5 %

2023

Tržby
143,1 tis.
Výsledok hospodárenia
6,1 tis.
Aktíva
98,1 tis.
Vlastné imanie
75,8 tis.
Daň z príjmu
1,6 tis.
Zadlženosť
22,7 %

2022

Tržby
427,9 tis.
Výsledok hospodárenia
9,5 tis.
Aktíva
102,4 tis.
Vlastné imanie
69,7 tis.
Daň z príjmu
2,5 tis.
Zadlženosť
31,9 %

2021

Tržby
413,8 tis.
Výsledok hospodárenia
13,6 tis.
Aktíva
118,6 tis.
Vlastné imanie
59,9 tis.
Daň z príjmu
3,6 tis.
Zadlženosť
49,5 %

2020

Tržby
322 tis.
Výsledok hospodárenia
9,7 tis.
Aktíva
104,3 tis.
Vlastné imanie
46,3 tis.
Daň z príjmu
2,6 tis.
Zadlženosť
55,6 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API