prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

JMS Press, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 47526611aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
14. 11. 201312 rokov 11 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
2 908 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
JMS Press, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
47526611
daňové identifikačné číslo
2023930183
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023930183
Sídlo
Terchová 2115, 013 06 Terchová, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
14. 11. 2013
V registri
12 rokov 11 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 60895/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
570840
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
reklamné a marketingové služby14. 11. 2013—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod14. 11. 2013—
prípravné práce k realizácii stavby14. 11. 2013—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov14. 11. 2013—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien14. 11. 2013—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla14. 11. 2013—
poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla14. 11. 2013—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu14. 11. 2013—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb14. 11. 2013—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby14. 11. 2013—
ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností14. 11. 2013—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu14. 11. 2013—
počítačové služby14. 11. 2013—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom14. 11. 2013—
prenájom hnuteľných vecí14. 11. 2013—
administratívne služby14. 11. 2013—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov14. 11. 2013—
čistiace a upratovacie služby14. 11. 2013—
služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov14. 11. 2013—
vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti14. 11. 2013—
prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení14. 11. 2013—
organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí14. 11. 2013—
inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení19. 04. 2018—
verejné obstarávanie12. 05. 2015—
preprava zbraní a streliva12. 05. 2015—
skladovanie12. 05. 2015—
poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve12. 05. 2015—
poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve12. 05. 2015—
opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva12. 05. 2015—
ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok12. 05. 2015—
prieskum trhu a verejnej mienky12. 05. 2015—
poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja12. 05. 2015—
vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce30. 03. 2017—
informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly19. 04. 2018—
výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied19. 04. 2018—
Výroba skla, výrobkov zo skla a ich úprava18. 12. 2019—
Keramická výroba18. 12. 2019—
Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu18. 12. 2019—
Výroba brúsnych výrobkov, asfaltu a výrobkov z asfaltu18. 12. 2019—
Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov18. 12. 2019—
Výroba celulózy, papiera, lepenky a výrobkov z týchto materiálov18. 12. 2019—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
už nie je partnerom · bol zapísaný od 31. 05. 2017 do 15. 09. 2026 · na vlastnú žiadosť

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023930183: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023930183: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023930183IČ DPH SK2023930183Obdobia daňových registráciíDIČ 2023930183: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023930183: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023930183IČ DPH SK2023930183Obdobia daňových registráciíDIČ 2023930183: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023930183: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023930183IČ DPH SK2023930183
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202393018311. 09. 2026—06. 11. 2026registrácia podľa §7a
daňové identifikačné číslo202393018310. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osVšeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Všeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osVšeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Všeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osVšeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Všeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 prehĺbila stratu na −37 906 € a zvýšila tržby o ▲10 % na 2,9 tisíc eur.

Tržby

2 908 €

▲ 10,4 %

Výsledok hospodárenia

−37 906 €

▼ 8,0 %

Aktíva

51 778 €

▲ 273,9 %

Vlastné imanie

−84 753 €

▼ 80,9 %

Zadlženosť

263,7 %

Hrubá marža

−1 291,8 %

Čistá marža

−1 303,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 12 179 €. 2021: tržby 9 300 €. 2022: tržby 19 611 €. 2023: tržby 2 634 €. 2024: tržby 2 908 €.20 tis.10 tis.012,2 tis.9,3 tis.19,6 tis.2,6 tis.2,9 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 12 179 €. 2021: tržby 9 300 €. 2022: tržby 19 611 €. 2023: tržby 2 634 €. 2024: tržby 2 908 €.20 tis.10 tis.012,2 tis.9,3 tis.19,6 tis.2,6 tis.2,9 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 12 179 €. 2021: tržby 9 300 €. 2022: tržby 19 611 €. 2023: tržby 2 634 €. 2024: tržby 2 908 €.20 tis.10 tis.0202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −2 416 €. 2021: výsledok hospodárenia −6 849 €. 2022: výsledok hospodárenia −15 432 €. 2023: výsledok hospodárenia −35 109 €. 2024: výsledok hospodárenia −37 906 €.0−50 tis.−2,4 tis.−6,8 tis.−15,4 tis.−35,1 tis.−37,9 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −2 416 €. 2021: výsledok hospodárenia −6 849 €. 2022: výsledok hospodárenia −15 432 €. 2023: výsledok hospodárenia −35 109 €. 2024: výsledok hospodárenia −37 906 €.0−50 tis.−2,4 tis.−6,8 tis.−15,4 tis.−35,1 tis.−37,9 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −2 416 €. 2021: výsledok hospodárenia −6 849 €. 2022: výsledok hospodárenia −15 432 €. 2023: výsledok hospodárenia −35 109 €. 2024: výsledok hospodárenia −37 906 €.0−50 tis.202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 162 443 €, vlastné imanie 10 543 €. 2021: aktíva 67 493 €, vlastné imanie 3 694 €. 2022: aktíva 31 305 €, vlastné imanie −11 738 €. 2023: aktíva 13 847 €, vlastné imanie −46 847 €. 2024: aktíva 51 778 €, vlastné imanie −84 753 €.200 tis.0−100 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 162 443 €, vlastné imanie 10 543 €. 2021: aktíva 67 493 €, vlastné imanie 3 694 €. 2022: aktíva 31 305 €, vlastné imanie −11 738 €. 2023: aktíva 13 847 €, vlastné imanie −46 847 €. 2024: aktíva 51 778 €, vlastné imanie −84 753 €.200 tis.0−100 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 162 443 €, vlastné imanie 10 543 €. 2021: aktíva 67 493 €, vlastné imanie 3 694 €. 2022: aktíva 31 305 €, vlastné imanie −11 738 €. 2023: aktíva 13 847 €, vlastné imanie −46 847 €. 2024: aktíva 51 778 €, vlastné imanie −84 753 €.200 tis.0−100 tis.20202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 27 368 €, zásoby 0 €, pohľadávky 130 182 €, finančné účty 4 893 €. 2021: dlhodobý majetok 46 810 €, zásoby 0 €, pohľadávky 22 561 €, finančné účty −1 878 €. 2022: dlhodobý majetok 32 978 €, zásoby 0 €, pohľadávky −5 793 €, finančné účty 4 120 €. 2023: dlhodobý majetok 19 146 €, zásoby 0 €, pohľadávky −5 531 €, finančné účty 232 €. 2024: dlhodobý majetok 7 498 €, zásoby 0 €, pohľadávky 42 907 €, finančné účty 1 373 €.200 tis.0−10 tis.20202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 27 368 €, zásoby 0 €, pohľadávky 130 182 €, finančné účty 4 893 €. 2021: dlhodobý majetok 46 810 €, zásoby 0 €, pohľadávky 22 561 €, finančné účty −1 878 €. 2022: dlhodobý majetok 32 978 €, zásoby 0 €, pohľadávky −5 793 €, finančné účty 4 120 €. 2023: dlhodobý majetok 19 146 €, zásoby 0 €, pohľadávky −5 531 €, finančné účty 232 €. 2024: dlhodobý majetok 7 498 €, zásoby 0 €, pohľadávky 42 907 €, finančné účty 1 373 €.200 tis.0−10 tis.20202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 27 368 €, zásoby 0 €, pohľadávky 130 182 €, finančné účty 4 893 €. 2021: dlhodobý majetok 46 810 €, zásoby 0 €, pohľadávky 22 561 €, finančné účty −1 878 €. 2022: dlhodobý majetok 32 978 €, zásoby 0 €, pohľadávky −5 793 €, finančné účty 4 120 €. 2023: dlhodobý majetok 19 146 €, zásoby 0 €, pohľadávky −5 531 €, finančné účty 232 €. 2024: dlhodobý majetok 7 498 €, zásoby 0 €, pohľadávky 42 907 €, finančné účty 1 373 €.200 tis.0−10 tis.20202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 10 543 €, dlhodobé záväzky 101 €, krátkodobé záväzky 151 799 €. 2021: vlastné imanie 3 694 €, dlhodobé záväzky 165 €, krátkodobé záväzky 63 634 €. 2022: vlastné imanie −11 738 €, dlhodobé záväzky 295 €, krátkodobé záväzky 42 748 €. 2023: vlastné imanie −46 847 €, dlhodobé záväzky 426 €, krátkodobé záväzky 60 268 €. 2024: vlastné imanie −84 753 €, dlhodobé záväzky 575 €, krátkodobé záväzky 135 956 €.200 tis.0−100 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 10 543 €, dlhodobé záväzky 101 €, krátkodobé záväzky 151 799 €. 2021: vlastné imanie 3 694 €, dlhodobé záväzky 165 €, krátkodobé záväzky 63 634 €. 2022: vlastné imanie −11 738 €, dlhodobé záväzky 295 €, krátkodobé záväzky 42 748 €. 2023: vlastné imanie −46 847 €, dlhodobé záväzky 426 €, krátkodobé záväzky 60 268 €. 2024: vlastné imanie −84 753 €, dlhodobé záväzky 575 €, krátkodobé záväzky 135 956 €.200 tis.0−100 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 10 543 €, dlhodobé záväzky 101 €, krátkodobé záväzky 151 799 €. 2021: vlastné imanie 3 694 €, dlhodobé záväzky 165 €, krátkodobé záväzky 63 634 €. 2022: vlastné imanie −11 738 €, dlhodobé záväzky 295 €, krátkodobé záväzky 42 748 €. 2023: vlastné imanie −46 847 €, dlhodobé záväzky 426 €, krátkodobé záväzky 60 268 €. 2024: vlastné imanie −84 753 €, dlhodobé záväzky 575 €, krátkodobé záväzky 135 956 €.200 tis.0−100 tis.20202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.5002500000034020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.5002500000034020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.5002500000034020202021202220232024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby12,2 tis.9,3 tis.19,6 tis.2,6 tis.2,9 tis.
Výsledok hospodárenia−2,4 tis.−6,8 tis.−15,4 tis.−35,1 tis.−37,9 tis.
Aktíva162,4 tis.67,5 tis.31,3 tis.13,8 tis.51,8 tis.
Vlastné imanie10,5 tis.3,7 tis.−11,7 tis.−46,8 tis.−84,8 tis.
Daň z príjmu0000340
Zadlženosť93,5 %94,5 %137,5 %438,3 %263,7 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
2,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−37,9 tis.
Aktíva
51,8 tis.
Vlastné imanie
−84,8 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
263,7 %

2023

Tržby
2,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−35,1 tis.
Aktíva
13,8 tis.
Vlastné imanie
−46,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
438,3 %

2022

Tržby
19,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−15,4 tis.
Aktíva
31,3 tis.
Vlastné imanie
−11,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
137,5 %

2021

Tržby
9,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−6,8 tis.
Aktíva
67,5 tis.
Vlastné imanie
3,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
94,5 %

2020

Tržby
12,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,4 tis.
Aktíva
162,4 tis.
Vlastné imanie
10,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
93,5 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

Tento profil cez API