prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

PRO REAVIS Slovakia s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47519479aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
17. 12. 201312 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 11. 09. 2026
Tržby
840 469 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
PRO REAVIS Slovakia s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47519479
daňové identifikačné číslo
2023967055
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023967055
Sídlo
Vyhne 363, 966 02 Vyhne, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
17. 12. 2013
V registri
12 rokov 10 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 26001/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
501685
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu17. 12. 2013—
Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba17. 12. 2013—
Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu17. 12. 2013—
Výroba jednoduchých výrobkov z kovu17. 12. 2013—
Opracovanie kovu jednoduchým spôsobom17. 12. 2013—
Výroba a montáž tieniacej techniky17. 12. 2013—
Prípravné práce k realizácii stavby17. 12. 2013—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien17. 12. 2013—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov17. 12. 2013—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod), alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)17. 12. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu17. 12. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb17. 12. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby17. 12. 2013—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla17. 12. 2013—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla17. 12. 2013—
Vykonávanie odťahovej služby17. 12. 2013—
Sťahovacie služby17. 12. 2013—
Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla17. 12. 2013—
Kuriérske služby17. 12. 2013—
Prevádzka malých plavidiel17. 12. 2013—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností17. 12. 2013—
Prevádzkovanie výdajne stravy17. 12. 2013—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach17. 12. 2013—
Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok17. 12. 2013—
Počítačové služby17. 12. 2013—
Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov17. 12. 2013—
Vydavateľská činnosť17. 12. 2013—
Finančný leasing17. 12. 2013—
Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt17. 12. 2013—
Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučnej bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt17. 12. 2013—
Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností17. 12. 2013—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom17. 12. 2013—
Prenájom hnuteľných vecí17. 12. 2013—
Informatívne testovanie, merianie, analýzy a kontroly17. 12. 2013—
Administratívne služby17. 12. 2013—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov17. 12. 2013—
Vedenie účtovníctva17. 12. 2013—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti17. 12. 2013—
Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí17. 12. 2013—
Prevádzkovanie športových zariadení17. 12. 2013—
Čistiace a upratovacie služby17. 12. 2013—
Reklamné a marketingové služby17. 12. 2013—
Prieskum trhu a verejnej mienky17. 12. 2013—
Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva17. 12. 2013—
Faktoring a forfaiting17. 12. 2013—
Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve17. 12. 2013—
Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve17. 12. 2013—
Medzinárodná preprava tovaru po ceste v prenájme alebo za úhradu27. 08. 2015—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 23. 03. 2022

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023967055: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023967055: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023967055IČ DPH SK2023967055Obdobia daňových registráciíDIČ 2023967055: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023967055: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023967055IČ DPH SK2023967055Obdobia daňových registráciíDIČ 2023967055: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023967055: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023967055IČ DPH SK2023967055
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202396705511. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 03. 2016
daňové identifikačné číslo202396705510. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 11. 2022 (rok porušenia 2020).

Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 29. 03. 2025, rok porušenia 2025).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osVšeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 30. 09. 2026, naposledy v zozname 31. 08. 2026.Všeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osVšeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 30. 09. 2026, naposledy v zozname 31. 08. 2026.Všeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osVšeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 30. 09. 2026, naposledy v zozname 31. 08. 2026.Všeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SR31. 07. 2026 – 30. 09. 2026 ukončené31. 08. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 140 € a znížila tržby o ▼16 % na 840,5 tisíc eur.

Tržby

840 469 €

▼ 16,0 %

Výsledok hospodárenia

140 €

▲ 100,2 %

Aktíva

1 302 804 €

▼ 20,2 %

Vlastné imanie

278 917 €

▼ 2,0 %

Zadlženosť

78,6 %

Hrubá marža

0,5 %

Čistá marža

0,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 376 471 €. 2022: tržby 537 863 €. 2023: tržby 856 278 €. 2024: tržby 1 000 275 €. 2025: tržby 840 469 €.2 mil.1 mil.0376,5 tis.537,9 tis.856,3 tis.1 mil.840,5 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 376 471 €. 2022: tržby 537 863 €. 2023: tržby 856 278 €. 2024: tržby 1 000 275 €. 2025: tržby 840 469 €.2 mil.1 mil.0376,5 tis.537,9 tis.856,3 tis.1 mil.840,5 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 376 471 €. 2022: tržby 537 863 €. 2023: tržby 856 278 €. 2024: tržby 1 000 275 €. 2025: tržby 840 469 €.2 mil.1 mil.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −115 119 €. 2022: výsledok hospodárenia 77 071 €. 2023: výsledok hospodárenia 129 710 €. 2024: výsledok hospodárenia −56 709 €. 2025: výsledok hospodárenia 140 €.200 tis.0−200 tis.−115,1 tis.+77,1 tis.+129,7 tis.−56,7 tis.+14020212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −115 119 €. 2022: výsledok hospodárenia 77 071 €. 2023: výsledok hospodárenia 129 710 €. 2024: výsledok hospodárenia −56 709 €. 2025: výsledok hospodárenia 140 €.200 tis.0−200 tis.+140202120232025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −115 119 €. 2022: výsledok hospodárenia 77 071 €. 2023: výsledok hospodárenia 129 710 €. 2024: výsledok hospodárenia −56 709 €. 2025: výsledok hospodárenia 140 €.200 tis.0−200 tis.+14020222025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 512 663 €, vlastné imanie 134 543 €. 2022: aktíva 658 658 €, vlastné imanie 211 614 €. 2023: aktíva 1 307 181 €, vlastné imanie 341 324 €. 2024: aktíva 1 632 135 €, vlastné imanie 284 615 €. 2025: aktíva 1 302 804 €, vlastné imanie 278 917 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 512 663 €, vlastné imanie 134 543 €. 2022: aktíva 658 658 €, vlastné imanie 211 614 €. 2023: aktíva 1 307 181 €, vlastné imanie 341 324 €. 2024: aktíva 1 632 135 €, vlastné imanie 284 615 €. 2025: aktíva 1 302 804 €, vlastné imanie 278 917 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 512 663 €, vlastné imanie 134 543 €. 2022: aktíva 658 658 €, vlastné imanie 211 614 €. 2023: aktíva 1 307 181 €, vlastné imanie 341 324 €. 2024: aktíva 1 632 135 €, vlastné imanie 284 615 €. 2025: aktíva 1 302 804 €, vlastné imanie 278 917 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 429 565 €, zásoby 21 810 €, pohľadávky 58 112 €, finančné účty 2 701 €. 2022: dlhodobý majetok 562 166 €, zásoby 22 295 €, pohľadávky 50 140 €, finančné účty 22 308 €. 2023: dlhodobý majetok 1 065 531 €, zásoby 71 047 €, pohľadávky 162 182 €, finančné účty 3 594 €. 2024: dlhodobý majetok 1 203 044 €, zásoby 111 731 €, pohľadávky 255 375 €, finančné účty 58 146 €. 2025: dlhodobý majetok 981 609 €, zásoby 41 552 €, pohľadávky 269 157 €, finančné účty 6 410 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 429 565 €, zásoby 21 810 €, pohľadávky 58 112 €, finančné účty 2 701 €. 2022: dlhodobý majetok 562 166 €, zásoby 22 295 €, pohľadávky 50 140 €, finančné účty 22 308 €. 2023: dlhodobý majetok 1 065 531 €, zásoby 71 047 €, pohľadávky 162 182 €, finančné účty 3 594 €. 2024: dlhodobý majetok 1 203 044 €, zásoby 111 731 €, pohľadávky 255 375 €, finančné účty 58 146 €. 2025: dlhodobý majetok 981 609 €, zásoby 41 552 €, pohľadávky 269 157 €, finančné účty 6 410 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 429 565 €, zásoby 21 810 €, pohľadávky 58 112 €, finančné účty 2 701 €. 2022: dlhodobý majetok 562 166 €, zásoby 22 295 €, pohľadávky 50 140 €, finančné účty 22 308 €. 2023: dlhodobý majetok 1 065 531 €, zásoby 71 047 €, pohľadávky 162 182 €, finančné účty 3 594 €. 2024: dlhodobý majetok 1 203 044 €, zásoby 111 731 €, pohľadávky 255 375 €, finančné účty 58 146 €. 2025: dlhodobý majetok 981 609 €, zásoby 41 552 €, pohľadávky 269 157 €, finančné účty 6 410 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 134 543 €, dlhodobé záväzky 208 764 €, krátkodobé záväzky 169 248 €. 2022: vlastné imanie 211 614 €, dlhodobé záväzky 228 392 €, krátkodobé záväzky 218 652 €. 2023: vlastné imanie 341 324 €, dlhodobé záväzky 521 961 €, krátkodobé záväzky 443 896 €. 2024: vlastné imanie 284 615 €, dlhodobé záväzky 763 918 €, krátkodobé záväzky 583 602 €. 2025: vlastné imanie 278 917 €, dlhodobé záväzky 521 849 €, krátkodobé záväzky 502 038 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 134 543 €, dlhodobé záväzky 208 764 €, krátkodobé záväzky 169 248 €. 2022: vlastné imanie 211 614 €, dlhodobé záväzky 228 392 €, krátkodobé záväzky 218 652 €. 2023: vlastné imanie 341 324 €, dlhodobé záväzky 521 961 €, krátkodobé záväzky 443 896 €. 2024: vlastné imanie 284 615 €, dlhodobé záväzky 763 918 €, krátkodobé záväzky 583 602 €. 2025: vlastné imanie 278 917 €, dlhodobé záväzky 521 849 €, krátkodobé záväzky 502 038 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 134 543 €, dlhodobé záväzky 208 764 €, krátkodobé záväzky 169 248 €. 2022: vlastné imanie 211 614 €, dlhodobé záväzky 228 392 €, krátkodobé záväzky 218 652 €. 2023: vlastné imanie 341 324 €, dlhodobé záväzky 521 961 €, krátkodobé záväzky 443 896 €. 2024: vlastné imanie 284 615 €, dlhodobé záväzky 763 918 €, krátkodobé záväzky 583 602 €. 2025: vlastné imanie 278 917 €, dlhodobé záväzky 521 849 €, krátkodobé záväzky 502 038 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 10 269 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.20 tis.10 tis.00010,3 tis.3,8 tis.3,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 10 269 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.20 tis.10 tis.00010,3 tis.3,8 tis.3,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 10 269 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.20 tis.10 tis.00202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby376,5 tis.537,9 tis.856,3 tis.1 mil.840,5 tis.
Výsledok hospodárenia−115,1 tis.77,1 tis.129,7 tis.−56,7 tis.140
Aktíva512,7 tis.658,7 tis.1,31 mil.1,63 mil.1,3 mil.
Vlastné imanie134,5 tis.211,6 tis.341,3 tis.284,6 tis.278,9 tis.
Daň z príjmu0010,3 tis.3,8 tis.3,8 tis.
Zadlženosť73,7 %67,9 %73,9 %82,6 %78,6 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
840,5 tis.
Výsledok hospodárenia
140
Aktíva
1,3 mil.
Vlastné imanie
278,9 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
78,6 %

2024

Tržby
1 mil.
Výsledok hospodárenia
−56,7 tis.
Aktíva
1,63 mil.
Vlastné imanie
284,6 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
82,6 %

2023

Tržby
856,3 tis.
Výsledok hospodárenia
129,7 tis.
Aktíva
1,31 mil.
Vlastné imanie
341,3 tis.
Daň z príjmu
10,3 tis.
Zadlženosť
73,9 %

2022

Tržby
537,9 tis.
Výsledok hospodárenia
77,1 tis.
Aktíva
658,7 tis.
Vlastné imanie
211,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
67,9 %

2021

Tržby
376,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−115,1 tis.
Aktíva
512,7 tis.
Vlastné imanie
134,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
73,7 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

Tento profil cez API