prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

InterSporthotel, spol. s r.o.

identifikačné číslo organizácie 47511940aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
06. 11. 201313 rokov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 11. 09. 2026
Tržby
603 847 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
InterSporthotel, spol. s r.o.
identifikačné číslo organizácie
47511940
daňové identifikačné číslo
2023927565
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023927565
Sídlo
Moyzesova 2661/18, 90031 Stupava, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
06. 11. 2013
V registri
13 rokov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 93978/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
313576
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne06. 11. 2013—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)06. 11. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb06. 11. 2013—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu06. 11. 2013—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom06. 11. 2013—
Prenájom hnuteľných vecí06. 11. 2013—
Poskytovanie krátkodobej pomoci pri opatere detí a starších osôb06. 11. 2013—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti06. 11. 2013—
Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí06. 11. 2013—
Ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností v týchto zariadeniach a v chatovej osade triedy 3, v kempingoch triedy 3 a 420. 04. 2018—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach20. 04. 2018—
Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu20. 04. 2018—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023927565: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023927565: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023927565IČ DPH SK2023927565Obdobia daňových registráciíDIČ 2023927565: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023927565: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023927565IČ DPH SK2023927565Obdobia daňových registráciíDIČ 2023927565: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023927565: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023927565IČ DPH SK2023927565
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202392756511. 09. 2026—08. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 10. 2017
daňové identifikačné číslo202392756510. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼8 % na 25 847 € a znížila tržby o ▼32 % na 603,8 tisíc eur.

Tržby

603 847 €

▼ 31,6 %

Výsledok hospodárenia

25 847 €

▼ 8,5 %

Aktíva

280 401 €

▲ 103,6 %

Vlastné imanie

52 134 €

▲ 110,7 %

Zadlženosť

81,4 %

Hrubá marža

4,9 %

Čistá marža

4,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 214 545 €. 2022: tržby 261 214 €. 2023: tržby 493 800 €. 2024: tržby 882 532 €. 2025: tržby 603 847 €.1 mil.500 tis.0214,5 tis.261,2 tis.493,8 tis.882,5 tis.603,8 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 214 545 €. 2022: tržby 261 214 €. 2023: tržby 493 800 €. 2024: tržby 882 532 €. 2025: tržby 603 847 €.1 mil.500 tis.0214,5 tis.261,2 tis.493,8 tis.882,5 tis.603,8 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 214 545 €. 2022: tržby 261 214 €. 2023: tržby 493 800 €. 2024: tržby 882 532 €. 2025: tržby 603 847 €.1 mil.500 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −30 567 €. 2022: výsledok hospodárenia −801 €. 2023: výsledok hospodárenia 11 072 €. 2024: výsledok hospodárenia 28 235 €. 2025: výsledok hospodárenia 25 847 €.50 tis.0−50 tis.−30,6 tis.−801+11,1 tis.+28,2 tis.+25,8 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −30 567 €. 2022: výsledok hospodárenia −801 €. 2023: výsledok hospodárenia 11 072 €. 2024: výsledok hospodárenia 28 235 €. 2025: výsledok hospodárenia 25 847 €.50 tis.0−50 tis.−30,6 tis.−801+11,1 tis.+28,2 tis.+25,8 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −30 567 €. 2022: výsledok hospodárenia −801 €. 2023: výsledok hospodárenia 11 072 €. 2024: výsledok hospodárenia 28 235 €. 2025: výsledok hospodárenia 25 847 €.50 tis.0−50 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 71 888 €, vlastné imanie 18 345 €. 2022: aktíva 124 363 €, vlastné imanie 5 440 €. 2023: aktíva 129 741 €, vlastné imanie 31 493 €. 2024: aktíva 137 737 €, vlastné imanie 24 747 €. 2025: aktíva 280 401 €, vlastné imanie 52 134 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 71 888 €, vlastné imanie 18 345 €. 2022: aktíva 124 363 €, vlastné imanie 5 440 €. 2023: aktíva 129 741 €, vlastné imanie 31 493 €. 2024: aktíva 137 737 €, vlastné imanie 24 747 €. 2025: aktíva 280 401 €, vlastné imanie 52 134 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 71 888 €, vlastné imanie 18 345 €. 2022: aktíva 124 363 €, vlastné imanie 5 440 €. 2023: aktíva 129 741 €, vlastné imanie 31 493 €. 2024: aktíva 137 737 €, vlastné imanie 24 747 €. 2025: aktíva 280 401 €, vlastné imanie 52 134 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 12 188 €, zásoby 14 627 €, pohľadávky 9 161 €, finančné účty 35 912 €. 2022: dlhodobý majetok 80 454 €, zásoby 14 936 €, pohľadávky 5 961 €, finančné účty 23 012 €. 2023: dlhodobý majetok 71 788 €, zásoby 13 113 €, pohľadávky 8 294 €, finančné účty 36 546 €. 2024: dlhodobý majetok 63 121 €, zásoby 1 995 €, pohľadávky 10 558 €, finančné účty 62 063 €. 2025: dlhodobý majetok 35 832 €, zásoby 0 €, pohľadávky 219 108 €, finančné účty 25 461 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 12 188 €, zásoby 14 627 €, pohľadávky 9 161 €, finančné účty 35 912 €. 2022: dlhodobý majetok 80 454 €, zásoby 14 936 €, pohľadávky 5 961 €, finančné účty 23 012 €. 2023: dlhodobý majetok 71 788 €, zásoby 13 113 €, pohľadávky 8 294 €, finančné účty 36 546 €. 2024: dlhodobý majetok 63 121 €, zásoby 1 995 €, pohľadávky 10 558 €, finančné účty 62 063 €. 2025: dlhodobý majetok 35 832 €, zásoby 0 €, pohľadávky 219 108 €, finančné účty 25 461 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 12 188 €, zásoby 14 627 €, pohľadávky 9 161 €, finančné účty 35 912 €. 2022: dlhodobý majetok 80 454 €, zásoby 14 936 €, pohľadávky 5 961 €, finančné účty 23 012 €. 2023: dlhodobý majetok 71 788 €, zásoby 13 113 €, pohľadávky 8 294 €, finančné účty 36 546 €. 2024: dlhodobý majetok 63 121 €, zásoby 1 995 €, pohľadávky 10 558 €, finančné účty 62 063 €. 2025: dlhodobý majetok 35 832 €, zásoby 0 €, pohľadávky 219 108 €, finančné účty 25 461 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 18 345 €, dlhodobé záväzky 22 244 €, krátkodobé záväzky 31 299 €. 2022: vlastné imanie 5 440 €, dlhodobé záväzky 83 643 €, krátkodobé záväzky 35 280 €. 2023: vlastné imanie 31 493 €, dlhodobé záväzky 72 393 €, krátkodobé záväzky 25 855 €. 2024: vlastné imanie 24 747 €, dlhodobé záväzky 51 967 €, krátkodobé záväzky 61 023 €. 2025: vlastné imanie 52 134 €, dlhodobé záväzky 173 857 €, krátkodobé záväzky 54 410 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 18 345 €, dlhodobé záväzky 22 244 €, krátkodobé záväzky 31 299 €. 2022: vlastné imanie 5 440 €, dlhodobé záväzky 83 643 €, krátkodobé záväzky 35 280 €. 2023: vlastné imanie 31 493 €, dlhodobé záväzky 72 393 €, krátkodobé záväzky 25 855 €. 2024: vlastné imanie 24 747 €, dlhodobé záväzky 51 967 €, krátkodobé záväzky 61 023 €. 2025: vlastné imanie 52 134 €, dlhodobé záväzky 173 857 €, krátkodobé záväzky 54 410 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 18 345 €, dlhodobé záväzky 22 244 €, krátkodobé záväzky 31 299 €. 2022: vlastné imanie 5 440 €, dlhodobé záväzky 83 643 €, krátkodobé záväzky 35 280 €. 2023: vlastné imanie 31 493 €, dlhodobé záväzky 72 393 €, krátkodobé záväzky 25 855 €. 2024: vlastné imanie 24 747 €, dlhodobé záväzky 51 967 €, krátkodobé záväzky 61 023 €. 2025: vlastné imanie 52 134 €, dlhodobé záväzky 173 857 €, krátkodobé záväzky 54 410 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 3 965 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.5 tis.2,5 tis.00004 tis.3,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 3 965 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.5 tis.2,5 tis.00004 tis.3,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 3 965 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.5 tis.2,5 tis.000202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby214,5 tis.261,2 tis.493,8 tis.882,5 tis.603,8 tis.
Výsledok hospodárenia−30,6 tis.−80111,1 tis.28,2 tis.25,8 tis.
Aktíva71,9 tis.124,4 tis.129,7 tis.137,7 tis.280,4 tis.
Vlastné imanie18,3 tis.5,4 tis.31,5 tis.24,7 tis.52,1 tis.
Daň z príjmu0004 tis.3,8 tis.
Zadlženosť74,5 %95,6 %75,7 %82,0 %81,4 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
603,8 tis.
Výsledok hospodárenia
25,8 tis.
Aktíva
280,4 tis.
Vlastné imanie
52,1 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
81,4 %

2024

Tržby
882,5 tis.
Výsledok hospodárenia
28,2 tis.
Aktíva
137,7 tis.
Vlastné imanie
24,7 tis.
Daň z príjmu
4 tis.
Zadlženosť
82,0 %

2023

Tržby
493,8 tis.
Výsledok hospodárenia
11,1 tis.
Aktíva
129,7 tis.
Vlastné imanie
31,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
75,7 %

2022

Tržby
261,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−801
Aktíva
124,4 tis.
Vlastné imanie
5,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
95,6 %

2021

Tržby
214,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−30,6 tis.
Aktíva
71,9 tis.
Vlastné imanie
18,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
74,5 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API