prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

ZAYRA, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 47510269aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
01. 11. 201313 rokov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
1 000 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
ZAYRA, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
47510269
daňové identifikačné číslo
2023918776
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
1. Mája 87, 90101 Malacky, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
01. 11. 2013
V registri
13 rokov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 93600/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
729476
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Geodetické a kartografické činnosti01. 11. 2013—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu01. 11. 2013—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)01. 11. 2013—
Prenájom hnuteľných vecí01. 11. 2013—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom01. 11. 2013—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla01. 11. 2013—
Vedenie účtovníctva01. 11. 2013—
Administratívne služby01. 11. 2013—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach01. 11. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu01. 11. 2013—
Chov vybraných druhov zvierat15. 03. 2022—
Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve15. 03. 2022—
Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá15. 03. 2022—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien15. 03. 2022—
Prípravné práce k realizácii stavby15. 03. 2022—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov15. 03. 2022—
Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok15. 03. 2022—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností15. 03. 2022—
Prevádzkovanie výdajne stravy15. 03. 2022—
Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu15. 03. 2022—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí15. 03. 2022—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023918776: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023918776Obdobia daňových registráciíDIČ 2023918776: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023918776Obdobia daňových registráciíDIČ 2023918776: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023918776
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202391877610. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prehĺbila stratu na −13 555 € a znížila tržby o ▼85 % na 1 tisíc eur.

Tržby

1 000 €

▼ 84,8 %

Výsledok hospodárenia

−13 555 €

▼ 4 901,8 %

Aktíva

177 690 €

▼ 3,0 %

Vlastné imanie

22 831 €

▼ 37,3 %

Zadlženosť

87,2 %

Hrubá marža

−1 321,5 %

Čistá marža

−1 355,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 47 951 €. 2022: tržby 28 180 €. 2023: tržby 10 974 €. 2024: tržby 6 560 €. 2025: tržby 1 000 €.50 tis.25 tis.048 tis.28,2 tis.11 tis.6,6 tis.1 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 47 951 €. 2022: tržby 28 180 €. 2023: tržby 10 974 €. 2024: tržby 6 560 €. 2025: tržby 1 000 €.50 tis.25 tis.048 tis.28,2 tis.11 tis.6,6 tis.1 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 47 951 €. 2022: tržby 28 180 €. 2023: tržby 10 974 €. 2024: tržby 6 560 €. 2025: tržby 1 000 €.50 tis.25 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 30 830 €. 2022: výsledok hospodárenia −4 202 €. 2023: výsledok hospodárenia 6 €. 2024: výsledok hospodárenia −271 €. 2025: výsledok hospodárenia −13 555 €.50 tis.0−20 tis.+30,8 tis.−4,2 tis.+6−271−13,6 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 30 830 €. 2022: výsledok hospodárenia −4 202 €. 2023: výsledok hospodárenia 6 €. 2024: výsledok hospodárenia −271 €. 2025: výsledok hospodárenia −13 555 €.50 tis.0−20 tis.+30,8 tis.−4,2 tis.+6−271−13,6 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 30 830 €. 2022: výsledok hospodárenia −4 202 €. 2023: výsledok hospodárenia 6 €. 2024: výsledok hospodárenia −271 €. 2025: výsledok hospodárenia −13 555 €.50 tis.0−20 tis.+6202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 122 438 €, vlastné imanie 40 854 €. 2022: aktíva 217 451 €, vlastné imanie 36 651 €. 2023: aktíva 185 196 €, vlastné imanie 36 657 €. 2024: aktíva 183 274 €, vlastné imanie 36 386 €. 2025: aktíva 177 690 €, vlastné imanie 22 831 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 122 438 €, vlastné imanie 40 854 €. 2022: aktíva 217 451 €, vlastné imanie 36 651 €. 2023: aktíva 185 196 €, vlastné imanie 36 657 €. 2024: aktíva 183 274 €, vlastné imanie 36 386 €. 2025: aktíva 177 690 €, vlastné imanie 22 831 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 122 438 €, vlastné imanie 40 854 €. 2022: aktíva 217 451 €, vlastné imanie 36 651 €. 2023: aktíva 185 196 €, vlastné imanie 36 657 €. 2024: aktíva 183 274 €, vlastné imanie 36 386 €. 2025: aktíva 177 690 €, vlastné imanie 22 831 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 107 677 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 000 €, finančné účty 7 761 €. 2022: dlhodobý majetok 106 360 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 000 €, finančné účty 102 091 €. 2023: dlhodobý majetok 105 045 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 000 €, finančné účty 71 151 €. 2024: dlhodobý majetok 103 729 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 500 €, finančné účty 75 045 €. 2025: dlhodobý majetok 102 414 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 356 €, finančné účty 73 920 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 107 677 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 000 €, finančné účty 7 761 €. 2022: dlhodobý majetok 106 360 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 000 €, finančné účty 102 091 €. 2023: dlhodobý majetok 105 045 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 000 €, finančné účty 71 151 €. 2024: dlhodobý majetok 103 729 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 500 €, finančné účty 75 045 €. 2025: dlhodobý majetok 102 414 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 356 €, finančné účty 73 920 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 107 677 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 000 €, finančné účty 7 761 €. 2022: dlhodobý majetok 106 360 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 000 €, finančné účty 102 091 €. 2023: dlhodobý majetok 105 045 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 000 €, finančné účty 71 151 €. 2024: dlhodobý majetok 103 729 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 500 €, finančné účty 75 045 €. 2025: dlhodobý majetok 102 414 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 356 €, finančné účty 73 920 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 40 854 €, dlhodobé záväzky 40 730 €, krátkodobé záväzky 40 854 €. 2022: vlastné imanie 36 651 €, dlhodobé záväzky 146 868 €, krátkodobé záväzky 33 932 €. 2023: vlastné imanie 36 657 €, dlhodobé záväzky 136 813 €, krátkodobé záväzky 11 726 €. 2024: vlastné imanie 36 386 €, dlhodobé záväzky 131 345 €, krátkodobé záväzky 15 543 €. 2025: vlastné imanie 22 831 €, dlhodobé záväzky 129 943 €, krátkodobé záväzky 24 916 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 40 854 €, dlhodobé záväzky 40 730 €, krátkodobé záväzky 40 854 €. 2022: vlastné imanie 36 651 €, dlhodobé záväzky 146 868 €, krátkodobé záväzky 33 932 €. 2023: vlastné imanie 36 657 €, dlhodobé záväzky 136 813 €, krátkodobé záväzky 11 726 €. 2024: vlastné imanie 36 386 €, dlhodobé záväzky 131 345 €, krátkodobé záväzky 15 543 €. 2025: vlastné imanie 22 831 €, dlhodobé záväzky 129 943 €, krátkodobé záväzky 24 916 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 40 854 €, dlhodobé záväzky 40 730 €, krátkodobé záväzky 40 854 €. 2022: vlastné imanie 36 651 €, dlhodobé záväzky 146 868 €, krátkodobé záväzky 33 932 €. 2023: vlastné imanie 36 657 €, dlhodobé záväzky 136 813 €, krátkodobé záväzky 11 726 €. 2024: vlastné imanie 36 386 €, dlhodobé záväzky 131 345 €, krátkodobé záväzky 15 543 €. 2025: vlastné imanie 22 831 €, dlhodobé záväzky 129 943 €, krátkodobé záväzky 24 916 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 5 518 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 75 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.10 tis.5 tis.05,5 tis.07534034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 5 518 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 75 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.10 tis.5 tis.05,5 tis.07534034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 5 518 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 75 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.10 tis.5 tis.075340202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby48 tis.28,2 tis.11 tis.6,6 tis.1 tis.
Výsledok hospodárenia30,8 tis.−4,2 tis.6−271−13,6 tis.
Aktíva122,4 tis.217,5 tis.185,2 tis.183,3 tis.177,7 tis.
Vlastné imanie40,9 tis.36,7 tis.36,7 tis.36,4 tis.22,8 tis.
Daň z príjmu5,5 tis.075340340
Zadlženosť66,6 %83,1 %80,2 %80,1 %87,2 %

aj 2015–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
1 tis.
Výsledok hospodárenia
−13,6 tis.
Aktíva
177,7 tis.
Vlastné imanie
22,8 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
87,2 %

2024

Tržby
6,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−271
Aktíva
183,3 tis.
Vlastné imanie
36,4 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
80,1 %

2023

Tržby
11 tis.
Výsledok hospodárenia
6
Aktíva
185,2 tis.
Vlastné imanie
36,7 tis.
Daň z príjmu
75
Zadlženosť
80,2 %

2022

Tržby
28,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−4,2 tis.
Aktíva
217,5 tis.
Vlastné imanie
36,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
83,1 %

2021

Tržby
48 tis.
Výsledok hospodárenia
30,8 tis.
Aktíva
122,4 tis.
Vlastné imanie
40,9 tis.
Daň z príjmu
5,5 tis.
Zadlženosť
66,6 %

aj 2015–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API