Súhrn
- Vznik
- 29. 11. 201312 rokov 11 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 30. 09. 2026
- Tržby
- 1 257 870 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- VIGNONI SK s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 47506679
- daňové identifikačné číslo
- 2023944098
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2023944098
- Sídlo
- Hencovská 289, 09302 Hencovce, Slovenská republika
- Územie
- Hencovceokres Vranov nad TopľouPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 29. 11. 2013
- V registri
- 12 rokov 11 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 29477/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 668107
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 29. 11. 2013 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 29. 11. 2013 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 29. 11. 2013 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 29. 11. 2013 | — |
| predaj na trhoch v rozsahu voľných živností | 29. 11. 2013 | — |
| organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 29. 11. 2013 | — |
| vedenie účtovníctva | 29. 11. 2013 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 29. 11. 2013 | — |
| organizovanie školení, kurzov, seminárov a výstav | 29. 11. 2013 | — |
| reklamné a marketingové služby | 29. 11. 2013 | — |
| prenájom motorových vozidiel | 29. 11. 2013 | — |
| čistiace a upratovacie služby | 29. 11. 2013 | — |
| faktoring a forfaiting | 29. 11. 2013 | — |
| finančný leasing | 29. 11. 2013 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 29. 11. 2013 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti dopravy | 29. 11. 2013 | — |
| výroba hotových krmív, kŕmnych zmesí, koncentrátov, premixov a kŕmnych prísad pre hospodárske a domáce zvieratá | 29. 11. 2013 | — |
| služby súvisiace s rastlinnou výrobou | 29. 11. 2013 | — |
| služby súvisiace so živočíšnou výrobou okrem veterinárnych služieb | 29. 11. 2013 | — |
| výroba a spracovanie rastlinných olejov a tukov | 29. 11. 2013 | — |
| prenájom a predaj poľnohospodárskych strojov a zariadení | 29. 11. 2013 | — |
| nákup a predaj osív | 29. 11. 2013 | — |
| nákup a predaj agrochemikálií | 29. 11. 2013 | — |
| poskytovanie služieb mechanizmami | 29. 11. 2013 | — |
| poradenská činnosť v oblasti obchodu a služieb | 29. 11. 2013 | — |
| služby v rámci lesníctva a ťažby dreva | 29. 11. 2013 | — |
| nákup a predaj všeobecne používaných kŕmnych surovín, zmesí a doplnkov | 29. 11. 2013 | — |
| textilná výroba | 29. 11. 2013 | — |
| odevná výroba | 29. 11. 2013 | — |
| tkanie textílií | 29. 11. 2013 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 29. 11. 2013 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky | 29. 11. 2013 | — |
| administratívne služby | 29. 11. 2013 | — |
| baliace činnosti, manipulácia s tovarom | 29. 11. 2013 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 29. 11. 2013 | — |
| sprostredkovateľská a poradenská činnosť v oblasti personálneho manažmentu | 29. 11. 2013 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2023944098 | 11. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 30. 12. 2013 |
| daňové identifikačné číslo | 2023944098 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 30. 09. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prehĺbila stratu na −3 390 € a zvýšila tržby o ▲12 % na 1,26 mil. €.
Tržby
1 257 870 €
▲ 11,5 %Výsledok hospodárenia
−3 390 €
▼ 97,8 %Aktíva
787 802 €
▼ 1,1 %Vlastné imanie
553 315 €
▼ 0,6 %Zadlženosť
29,5 %
Hrubá marža
0,2 %
Čistá marža
−0,3 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 574,3 tis. | 1,17 mil. | 1,05 mil. | 1,13 mil. | 1,26 mil. |
| Výsledok hospodárenia | −25,1 tis. | −16,4 tis. | −6,1 tis. | −1,7 tis. | −3,4 tis. |
| Aktíva | 704,6 tis. | 744,7 tis. | 760,9 tis. | 796,6 tis. | 787,8 tis. |
| Vlastné imanie | 581 tis. | 564,6 tis. | 558,4 tis. | 556,7 tis. | 553,3 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 2,3 tis. | 3,8 tis. | 5,8 tis. |
| Zadlženosť | 17,6 % | 24,2 % | 26,6 % | 29,9 % | 29,5 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 1,26 mil.
- Výsledok hospodárenia
- −3,4 tis.
- Aktíva
- 787,8 tis.
- Vlastné imanie
- 553,3 tis.
- Daň z príjmu
- 5,8 tis.
- Zadlženosť
- 29,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 1,13 mil.
- Výsledok hospodárenia
- −1,7 tis.
- Aktíva
- 796,6 tis.
- Vlastné imanie
- 556,7 tis.
- Daň z príjmu
- 3,8 tis.
- Zadlženosť
- 29,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 1,05 mil.
- Výsledok hospodárenia
- −6,1 tis.
- Aktíva
- 760,9 tis.
- Vlastné imanie
- 558,4 tis.
- Daň z príjmu
- 2,3 tis.
- Zadlženosť
- 26,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 1,17 mil.
- Výsledok hospodárenia
- −16,4 tis.
- Aktíva
- 744,7 tis.
- Vlastné imanie
- 564,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 24,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 574,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −25,1 tis.
- Aktíva
- 704,6 tis.
- Vlastné imanie
- 581 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 17,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.