prezri.sk

platné k 09. 11. 2026

BENETECH s.r.o. „v konkurze“

identifikačné číslo organizácie 47489812aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
23. 10. 201313 rokov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
2 259 €01/2023 — 04/2023
Oznámenia
99 oznámení vo Vestníku

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
BENETECH s.r.o. „v konkurze“
identifikačné číslo organizácie
47489812
daňové identifikačné číslo
2023898382
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Hviezdoslavova 50/9, 984 01 Lučenec, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
23. 10. 2013
V registri
13 rokov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 25316/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
492971
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)23. 10. 2013—
Prípravné práce k realizácií stavby23. 10. 2013—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov23. 10. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu23. 10. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb23. 10. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby23. 10. 2013—
Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností23. 10. 2013—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5t vrátane prípojného vozidla23. 10. 2013—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnosti23. 10. 2013—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu23. 10. 2013—
Prenájom hnuteľných vecí23. 10. 2013—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom23. 10. 2013—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení23. 10. 2013—
Prevádzkovanie športových zariadení23. 10. 2013—
Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu23. 10. 2013—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov23. 10. 2013—
Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí23. 10. 2013—
Reklamné a marketingové služby23. 10. 2013—
Prieskum trhu a verejnej mienky23. 10. 2013—
montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických18. 01. 2020—
inštalácia a opravy chladiarenských zariadení18. 01. 2020—
vodoinštalatérstvo a kúrenárstvo18. 01. 2020—
inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení18. 01. 2020—
výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok18. 01. 2020—
výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely18. 01. 2020—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023898382: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023898382Obdobia daňových registráciíDIČ 2023898382: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023898382Obdobia daňových registráciíDIČ 2023898382: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023898382
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202389838210. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 08. 2024 (rok porušenia 2023).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 01/2023 — 04/2023 prepadlo do straty −19 307 € a znížila tržby o ▼100 % na 2,3 tisíc eur.

Tržby

2 259 €

▼ 99,6 %

Výsledok hospodárenia

−19 307 €

▼ 137,5 %

Aktíva

61 361 €

▼ 32,5 %

Vlastné imanie

18 263 €

▼ 36,5 %

Zadlženosť

70,2 %

Hrubá marža

−854,7 %

Čistá marža

−854,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 5 000 €. 2020: tržby 60 221 €. 2021: tržby 51 439 €. 2022: tržby 615 077 €. 01/2023 — 04/2023: tržby 2 259 €.1 mil.500 tis.05 tis.60,2 tis.51,4 tis.615,1 tis.2,3 tis.201920202021202201/2023 — 04/2023Tržby2019: tržby 5 000 €. 2020: tržby 60 221 €. 2021: tržby 51 439 €. 2022: tržby 615 077 €. 01/2023 — 04/2023: tržby 2 259 €.1 mil.500 tis.05 tis.51,4 tis.2,3 tis.2019202101/2023 — 04/2023Tržby2019: tržby 5 000 €. 2020: tržby 60 221 €. 2021: tržby 51 439 €. 2022: tržby 615 077 €. 01/2023 — 04/2023: tržby 2 259 €.1 mil.500 tis.0202001/2023 — 04/2023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 4 520 €. 2020: výsledok hospodárenia −728 €. 2021: výsledok hospodárenia −29 573 €. 2022: výsledok hospodárenia 51 447 €. 01/2023 — 04/2023: výsledok hospodárenia −19 307 €.100 tis.0−50 tis.+4,5 tis.−728−29,6 tis.+51,4 tis.−19,3 tis.201920202021202201/2023 — 04/2023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 4 520 €. 2020: výsledok hospodárenia −728 €. 2021: výsledok hospodárenia −29 573 €. 2022: výsledok hospodárenia 51 447 €. 01/2023 — 04/2023: výsledok hospodárenia −19 307 €.100 tis.0−50 tis.+4,5 tis.−29,6 tis.−19,3 tis.2019202101/2023 — 04/2023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 4 520 €. 2020: výsledok hospodárenia −728 €. 2021: výsledok hospodárenia −29 573 €. 2022: výsledok hospodárenia 51 447 €. 01/2023 — 04/2023: výsledok hospodárenia −19 307 €.100 tis.0−50 tis.−728202001/2023 — 04/2023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 9 520 €, vlastné imanie 7 600 €. 2020: aktíva 52 850 €, vlastné imanie 6 872 €. 2021: aktíva 105 567 €, vlastné imanie −22 701 €. 2022: aktíva 90 949 €, vlastné imanie 28 747 €. 01/2023 — 04/2023: aktíva 61 361 €, vlastné imanie 18 263 €.200 tis.0−25 tis.201920202021202201/2023 — 04/2023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 9 520 €, vlastné imanie 7 600 €. 2020: aktíva 52 850 €, vlastné imanie 6 872 €. 2021: aktíva 105 567 €, vlastné imanie −22 701 €. 2022: aktíva 90 949 €, vlastné imanie 28 747 €. 01/2023 — 04/2023: aktíva 61 361 €, vlastné imanie 18 263 €.200 tis.0−25 tis.2019202101/2023 — 04/2023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 9 520 €, vlastné imanie 7 600 €. 2020: aktíva 52 850 €, vlastné imanie 6 872 €. 2021: aktíva 105 567 €, vlastné imanie −22 701 €. 2022: aktíva 90 949 €, vlastné imanie 28 747 €. 01/2023 — 04/2023: aktíva 61 361 €, vlastné imanie 18 263 €.200 tis.0−25 tis.202001/2023 — 04/2023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 000 €, finančné účty 4 520 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 51 922 €, finančné účty 928 €. 2021: dlhodobý majetok 1 801 €, zásoby 17 554 €, pohľadávky 54 941 €, finančné účty 31 271 €. 2022: dlhodobý majetok 1 483 €, zásoby 18 523 €, pohľadávky 57 677 €, finančné účty 13 266 €. 01/2023 — 04/2023: dlhodobý majetok 1 164 €, zásoby 15 913 €, pohľadávky 37 009 €, finančné účty 7 275 €.200 tis.100 tis.0201920202021202201/2023 — 04/2023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 000 €, finančné účty 4 520 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 51 922 €, finančné účty 928 €. 2021: dlhodobý majetok 1 801 €, zásoby 17 554 €, pohľadávky 54 941 €, finančné účty 31 271 €. 2022: dlhodobý majetok 1 483 €, zásoby 18 523 €, pohľadávky 57 677 €, finančné účty 13 266 €. 01/2023 — 04/2023: dlhodobý majetok 1 164 €, zásoby 15 913 €, pohľadávky 37 009 €, finančné účty 7 275 €.200 tis.100 tis.02019202101/2023 — 04/2023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 000 €, finančné účty 4 520 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 51 922 €, finančné účty 928 €. 2021: dlhodobý majetok 1 801 €, zásoby 17 554 €, pohľadávky 54 941 €, finančné účty 31 271 €. 2022: dlhodobý majetok 1 483 €, zásoby 18 523 €, pohľadávky 57 677 €, finančné účty 13 266 €. 01/2023 — 04/2023: dlhodobý majetok 1 164 €, zásoby 15 913 €, pohľadávky 37 009 €, finančné účty 7 275 €.200 tis.100 tis.0202001/2023 — 04/2023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 7 600 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 920 €. 2020: vlastné imanie 6 872 €, dlhodobé záväzky 150 €, krátkodobé záväzky 45 828 €. 2021: vlastné imanie −22 701 €, dlhodobé záväzky 254 €, krátkodobé záväzky 128 014 €. 2022: vlastné imanie 28 747 €, dlhodobé záväzky 1 262 €, krátkodobé záväzky 60 940 €. 01/2023 — 04/2023: vlastné imanie 18 263 €, dlhodobé záväzky 1 276 €, krátkodobé záväzky 41 822 €.200 tis.0−25 tis.201920202021202201/2023 — 04/2023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 7 600 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 920 €. 2020: vlastné imanie 6 872 €, dlhodobé záväzky 150 €, krátkodobé záväzky 45 828 €. 2021: vlastné imanie −22 701 €, dlhodobé záväzky 254 €, krátkodobé záväzky 128 014 €. 2022: vlastné imanie 28 747 €, dlhodobé záväzky 1 262 €, krátkodobé záväzky 60 940 €. 01/2023 — 04/2023: vlastné imanie 18 263 €, dlhodobé záväzky 1 276 €, krátkodobé záväzky 41 822 €.200 tis.0−25 tis.2019202101/2023 — 04/2023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 7 600 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 920 €. 2020: vlastné imanie 6 872 €, dlhodobé záväzky 150 €, krátkodobé záväzky 45 828 €. 2021: vlastné imanie −22 701 €, dlhodobé záväzky 254 €, krátkodobé záväzky 128 014 €. 2022: vlastné imanie 28 747 €, dlhodobé záväzky 1 262 €, krátkodobé záväzky 60 940 €. 01/2023 — 04/2023: vlastné imanie 18 263 €, dlhodobé záväzky 1 276 €, krátkodobé záväzky 41 822 €.200 tis.0−25 tis.202001/2023 — 04/2023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 480 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 8 823 €. 01/2023 — 04/2023: daň z príjmu 0 €.10 tis.5 tis.0480008,8 tis.0201920202021202201/2023 — 04/2023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 480 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 8 823 €. 01/2023 — 04/2023: daň z príjmu 0 €.10 tis.5 tis.0480002019202101/2023 — 04/2023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 480 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 8 823 €. 01/2023 — 04/2023: daň z príjmu 0 €.10 tis.5 tis.000202001/2023 — 04/2023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok01/2023 — 04/2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby5 tis.60,2 tis.51,4 tis.615,1 tis.2,3 tis.
Výsledok hospodárenia4,5 tis.−728−29,6 tis.51,4 tis.−19,3 tis.
Aktíva9,5 tis.52,9 tis.105,6 tis.90,9 tis.61,4 tis.
Vlastné imanie7,6 tis.6,9 tis.−22,7 tis.28,7 tis.18,3 tis.
Daň z príjmu480008,8 tis.0
Zadlženosť20,2 %87,0 %121,5 %68,4 %70,2 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

01/2023 — 04/2023

Tržby
2,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−19,3 tis.
Aktíva
61,4 tis.
Vlastné imanie
18,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
70,2 %

2022

Tržby
615,1 tis.
Výsledok hospodárenia
51,4 tis.
Aktíva
90,9 tis.
Vlastné imanie
28,7 tis.
Daň z príjmu
8,8 tis.
Zadlženosť
68,4 %

2021

Tržby
51,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−29,6 tis.
Aktíva
105,6 tis.
Vlastné imanie
−22,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
121,5 %

2020

Tržby
60,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−728
Aktíva
52,9 tis.
Vlastné imanie
6,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
87,0 %

2019

Tržby
5 tis.
Výsledok hospodárenia
4,5 tis.
Aktíva
9,5 tis.
Vlastné imanie
7,6 tis.
Daň z príjmu
480
Zadlženosť
20,2 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

05

Obchodný vestník

9 oznámení

  1. 22. 10. 2026

    Iné oznámenie súdu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  2. 25. 09. 2023

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  3. 25. 09. 2023

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  4. 27. 06. 2023

    Oznámenie o doručení prihlášky po uplynutí základnej prihlasovacej lehoty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  5. 27. 06. 2023

    Súpis všeobecnej podstaty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  6. 16. 05. 2023

    Oznámenie čísla účtu na popieranie pohľadávok konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  7. 04. 05. 2023

    Oznam o tom, kde a kedy možno nahliadať do spisu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  8. 04. 05. 2023

    Výzva zahraničným veriteľom na prihlásenie pohľadávok konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  9. 25. 04. 2023

    Rozhodnutie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

06

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

07

Prepojenia

08

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

09

Zdroje a platnosť dát

platné k 09. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk
Obchodný vestníkObchodný vestníkPodmienky Obchodného vestníka povinná doložkajustice.gov.sk/ov

Údaje platné k 09. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

Tento profil cez API