Súhrn
- Vznik
- 18. 10. 201313 rokov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 30. 09. 2026
- Tržby
- 582 047 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- PrintArt Media, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 47483083
- daňové identifikačné číslo
- 2023891210
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2023891210
- Sídlo
- Nemocničná 1949/57, 02601 Dolný Kubín, Slovenská republika
- Územie
- Dolný Kubínokres Dolný KubínŽilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 18. 10. 2013
- V registri
- 13 rokov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 60595/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 535142
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| počítačové služby | 18. 10. 2013 | — |
| služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 18. 10. 2013 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 18. 10. 2013 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 18. 10. 2013 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 18. 10. 2013 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 18. 10. 2013 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 18. 10. 2013 | — |
| reklamné a marketingové služby | 18. 10. 2013 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky | 18. 10. 2013 | — |
| fotografické služby | 18. 10. 2013 | — |
| polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín | 18. 10. 2013 | — |
| služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov | 18. 10. 2013 | — |
| administratívne služby | 18. 10. 2013 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 18. 10. 2013 | — |
| vedenie účtovníctva | 18. 10. 2013 | — |
| prekladateľské a tlmočnícke služby - anglický jazyk | 18. 10. 2013 | — |
| vyučovanie v odbore cudzích jazykov – anglický jazyk | 18. 10. 2013 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- už nie je partnerom · bol zapísaný od 23. 06. 2020 do 21. 11. 2022 · na vlastnú žiadosť
- Oprávnená osoba
- BUKNA, advokátska kancelária, s.r.o. · od 23. 06. 2020
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2023891210 | 11. 09. 2026 | — | 08. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 04. 12. 2013 |
| daňové identifikačné číslo | 2023891210 | 10. 09. 2026 | — | 07. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 25. 02. 2021, rok porušenia 2020).
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | 12. 10. 2026 – 19. 10. 2026 ukončené | 13. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 30. 09. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | 11. 09. 2026 – 14. 09. 2026 ukončené | 11. 09. 2026 |
| Finančná správa SR | 31. 07. 2026 – 31. 08. 2026 ukončené | 31. 07. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 13. 10. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲196 % na 33 324 € a zvýšila tržby o ▲18 % na 582 tisíc eur.
Tržby
582 047 €
▲ 18,4 %Výsledok hospodárenia
33 324 €
▲ 196,2 %Aktíva
303 114 €
▲ 4,8 %Vlastné imanie
151 600 €
▲ 28,2 %Zadlženosť
50,0 %
Hrubá marža
7,7 %
Čistá marža
5,7 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 287,4 tis. | 381,2 tis. | 420 tis. | 491,8 tis. | 582 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 23,5 tis. | 34,7 tis. | 28,4 tis. | 11,3 tis. | 33,3 tis. |
| Aktíva | 174,8 tis. | 161,5 tis. | 226,1 tis. | 289,3 tis. | 303,1 tis. |
| Vlastné imanie | 44,2 tis. | 78,9 tis. | 107 tis. | 118,3 tis. | 151,6 tis. |
| Daň z príjmu | 1,9 tis. | 6,6 tis. | 3,6 tis. | 3,8 tis. | 11,5 tis. |
| Zadlženosť | 74,7 % | 51,1 % | 52,7 % | 59,1 % | 50,0 % |
aj 2015–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 582 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 33,3 tis.
- Aktíva
- 303,1 tis.
- Vlastné imanie
- 151,6 tis.
- Daň z príjmu
- 11,5 tis.
- Zadlženosť
- 50,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 491,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 11,3 tis.
- Aktíva
- 289,3 tis.
- Vlastné imanie
- 118,3 tis.
- Daň z príjmu
- 3,8 tis.
- Zadlženosť
- 59,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 420 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 28,4 tis.
- Aktíva
- 226,1 tis.
- Vlastné imanie
- 107 tis.
- Daň z príjmu
- 3,6 tis.
- Zadlženosť
- 52,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 381,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 34,7 tis.
- Aktíva
- 161,5 tis.
- Vlastné imanie
- 78,9 tis.
- Daň z príjmu
- 6,6 tis.
- Zadlženosť
- 51,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 287,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 23,5 tis.
- Aktíva
- 174,8 tis.
- Vlastné imanie
- 44,2 tis.
- Daň z príjmu
- 1,9 tis.
- Zadlženosť
- 74,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2015–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 08. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 13. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.