prezri.sk

platné k 02. 11. 2026

VELTRADE s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47480891zaniknutý 10. 01. 2025otvorený dlh

Súhrn

Vznik
16. 10. 201311 rokov 2 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
0 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
VELTRADE s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47480891
daňové identifikačné číslo
—
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Gáňska 903, 92532 Veľká Mača, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
16. 10. 2013
Zánik
10. 01. 2025
V registri
11 rokov 2 mesiace
Stav
zaniknutý 10. 01. 2025
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 32925/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
914992

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 09. 2024 (rok porušenia 2019).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 zisk bez zmeny na 0 € a bez tržieb.

Tržby

0 €

Výsledok hospodárenia

0 €

Aktíva

0 €

Vlastné imanie

0 €

Zadlženosť

—

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 144 030 €. 2019: tržby 132 936 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €.200 tis.100 tis.0144 tis.132,9 tis.00020182019202120222023Tržby2018: tržby 144 030 €. 2019: tržby 132 936 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €.200 tis.100 tis.0144 tis.132,9 tis.00020182019202120222023Tržby2018: tržby 144 030 €. 2019: tržby 132 936 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €.200 tis.100 tis.000201820212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −12 944 €. 2019: výsledok hospodárenia 4 808 €. 2021: výsledok hospodárenia 0 €. 2022: výsledok hospodárenia 0 €. 2023: výsledok hospodárenia 0 €.5 tis.0−20 tis.−12,9 tis.+4,8 tis.00020182019202120222023Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −12 944 €. 2019: výsledok hospodárenia 4 808 €. 2021: výsledok hospodárenia 0 €. 2022: výsledok hospodárenia 0 €. 2023: výsledok hospodárenia 0 €.5 tis.0−20 tis.−12,9 tis.+4,8 tis.00020182019202120222023Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −12 944 €. 2019: výsledok hospodárenia 4 808 €. 2021: výsledok hospodárenia 0 €. 2022: výsledok hospodárenia 0 €. 2023: výsledok hospodárenia 0 €.5 tis.0−20 tis.00201820212023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 563 018 €, vlastné imanie 97 475 €. 2019: aktíva 540 040 €, vlastné imanie 102 283 €. 2021: aktíva 0 €, vlastné imanie 0 €. 2022: aktíva 0 €, vlastné imanie 0 €. 2023: aktíva 0 €, vlastné imanie 0 €.1 mil.500 tis.020182019202120222023Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 563 018 €, vlastné imanie 97 475 €. 2019: aktíva 540 040 €, vlastné imanie 102 283 €. 2021: aktíva 0 €, vlastné imanie 0 €. 2022: aktíva 0 €, vlastné imanie 0 €. 2023: aktíva 0 €, vlastné imanie 0 €.1 mil.500 tis.020182019202120222023Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 563 018 €, vlastné imanie 97 475 €. 2019: aktíva 540 040 €, vlastné imanie 102 283 €. 2021: aktíva 0 €, vlastné imanie 0 €. 2022: aktíva 0 €, vlastné imanie 0 €. 2023: aktíva 0 €, vlastné imanie 0 €.1 mil.500 tis.020182019202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 416 318 €, zásoby 36 499 €, pohľadávky 129 142 €, finančné účty −18 941 €. 2019: dlhodobý majetok 401 328 €, zásoby 28 669 €, pohľadávky 127 906 €, finančné účty −17 863 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 0 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 0 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 0 €.1 mil.0−20 tis.20182019202120222023Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 416 318 €, zásoby 36 499 €, pohľadávky 129 142 €, finančné účty −18 941 €. 2019: dlhodobý majetok 401 328 €, zásoby 28 669 €, pohľadávky 127 906 €, finančné účty −17 863 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 0 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 0 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 0 €.1 mil.0−20 tis.20182019202120222023Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 416 318 €, zásoby 36 499 €, pohľadávky 129 142 €, finančné účty −18 941 €. 2019: dlhodobý majetok 401 328 €, zásoby 28 669 €, pohľadávky 127 906 €, finančné účty −17 863 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 0 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 0 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 0 €.1 mil.0−20 tis.20182019202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 97 475 €, dlhodobé záväzky 864 €, krátkodobé záväzky 460 822 €. 2019: vlastné imanie 102 283 €, dlhodobé záväzky 926 €, krátkodobé záväzky 430 958 €. 2021: vlastné imanie 0 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2022: vlastné imanie 0 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2023: vlastné imanie 0 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.1 mil.500 tis.020182019202120222023Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 97 475 €, dlhodobé záväzky 864 €, krátkodobé záväzky 460 822 €. 2019: vlastné imanie 102 283 €, dlhodobé záväzky 926 €, krátkodobé záväzky 430 958 €. 2021: vlastné imanie 0 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2022: vlastné imanie 0 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2023: vlastné imanie 0 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.1 mil.500 tis.020182019202120222023Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 97 475 €, dlhodobé záväzky 864 €, krátkodobé záväzky 460 822 €. 2019: vlastné imanie 102 283 €, dlhodobé záväzky 926 €, krátkodobé záväzky 430 958 €. 2021: vlastné imanie 0 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2022: vlastné imanie 0 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2023: vlastné imanie 0 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.1 mil.500 tis.020182019202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 1 278 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.001,3 tis.00020182019202120222023Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 1 278 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.001,3 tis.00020182019202120222023Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 1 278 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.0000201820212023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby144 tis.132,9 tis.000
Výsledok hospodárenia−12,9 tis.4,8 tis.000
Aktíva563 tis.540 tis.000
Vlastné imanie97,5 tis.102,3 tis.000
Daň z príjmu01,3 tis.000
Zadlženosť82,0 %80,0 %———

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

2023

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
0
Vlastné imanie
0
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
—

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
0
Vlastné imanie
0
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
—

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
0
Vlastné imanie
0
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
—

2019

Tržby
132,9 tis.
Výsledok hospodárenia
4,8 tis.
Aktíva
540 tis.
Vlastné imanie
102,3 tis.
Daň z príjmu
1,3 tis.
Zadlženosť
80,0 %

2018

Tržby
144 tis.
Výsledok hospodárenia
−12,9 tis.
Aktíva
563 tis.
Vlastné imanie
97,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
82,0 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 02. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API