prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

SAVE STYLE, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47473801aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
22. 11. 201312 rokov 11 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
SAVE STYLE, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47473801
daňové identifikačné číslo
2023945561
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Brnenská 2849/4, 90101 Malacky, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
22. 11. 2013
V registri
12 rokov 11 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 94517/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
390118
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),22. 11. 2013—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,22. 11. 2013—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,22. 11. 2013—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu,22. 11. 2013—
poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach,22. 11. 2013—
prevádzkovanie výdajne stravy,22. 11. 2013—
ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok,22. 11. 2013—
prenájom hnuteľných vecí,22. 11. 2013—
prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení,22. 11. 2013—
organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,22. 11. 2013—
prevádzkovanie športových zariadení,22. 11. 2013—
prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu,22. 11. 2013—
reklamné a marketingové služby,22. 11. 2013—
Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve18. 03. 2015—
Poľnohospodárska prvovýroba18. 03. 2015—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023945561: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023945561Obdobia daňových registráciíDIČ 2023945561: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023945561Obdobia daňových registráciíDIČ 2023945561: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023945561
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202394556110. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 sa zo straty dostalo na zisk 0 € a bez tržieb.

Tržby

0 €

Výsledok hospodárenia

0 €

▲ 100,0 %

Aktíva

3 920 €

bez zmeny

Vlastné imanie

3 431 €

bez zmeny

Zadlženosť

12,5 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 0 €. 2019: tržby 0 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €.1100000020182019202020212023Tržby2018: tržby 0 €. 2019: tržby 0 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €.1100000020182019202020212023Tržby2018: tržby 0 €. 2019: tržby 0 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €.1100000020182019202020212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −604 €. 2019: výsledok hospodárenia −320 €. 2020: výsledok hospodárenia −294 €. 2021: výsledok hospodárenia −615 €. 2023: výsledok hospodárenia 0 €.0−1 tis.−604−320−294−615020182019202020212023Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −604 €. 2019: výsledok hospodárenia −320 €. 2020: výsledok hospodárenia −294 €. 2021: výsledok hospodárenia −615 €. 2023: výsledok hospodárenia 0 €.0−1 tis.−604−320−294−615020182019202020212023Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −604 €. 2019: výsledok hospodárenia −320 €. 2020: výsledok hospodárenia −294 €. 2021: výsledok hospodárenia −615 €. 2023: výsledok hospodárenia 0 €.0−1 tis.−604−320−294−615020182019202020212023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 4 909 €, vlastné imanie 4 659 €. 2019: aktíva 4 669 €, vlastné imanie 4 339 €. 2020: aktíva 4 534 €, vlastné imanie 4 045 €. 2021: aktíva 3 920 €, vlastné imanie 3 431 €. 2023: aktíva 3 920 €, vlastné imanie 3 431 €.5 tis.2,5 tis.020182019202020212023Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 4 909 €, vlastné imanie 4 659 €. 2019: aktíva 4 669 €, vlastné imanie 4 339 €. 2020: aktíva 4 534 €, vlastné imanie 4 045 €. 2021: aktíva 3 920 €, vlastné imanie 3 431 €. 2023: aktíva 3 920 €, vlastné imanie 3 431 €.5 tis.2,5 tis.020182019202020212023Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 4 909 €, vlastné imanie 4 659 €. 2019: aktíva 4 669 €, vlastné imanie 4 339 €. 2020: aktíva 4 534 €, vlastné imanie 4 045 €. 2021: aktíva 3 920 €, vlastné imanie 3 431 €. 2023: aktíva 3 920 €, vlastné imanie 3 431 €.5 tis.2,5 tis.020182019202020212023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 3 954 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 955 €. 2019: dlhodobý majetok 3 954 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 715 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 534 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 3 920 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 3 920 €.5 tis.2,5 tis.020182019202020212023Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 3 954 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 955 €. 2019: dlhodobý majetok 3 954 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 715 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 534 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 3 920 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 3 920 €.5 tis.2,5 tis.020182019202020212023Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 3 954 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 955 €. 2019: dlhodobý majetok 3 954 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 715 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 534 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 3 920 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 3 920 €.5 tis.2,5 tis.020182019202020212023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 4 659 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 250 €. 2019: vlastné imanie 4 339 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 330 €. 2020: vlastné imanie 4 045 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 489 €. 2021: vlastné imanie 3 431 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 489 €. 2023: vlastné imanie 3 431 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 489 €.5 tis.2,5 tis.020182019202020212023Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 4 659 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 250 €. 2019: vlastné imanie 4 339 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 330 €. 2020: vlastné imanie 4 045 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 489 €. 2021: vlastné imanie 3 431 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 489 €. 2023: vlastné imanie 3 431 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 489 €.5 tis.2,5 tis.020182019202020212023Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 4 659 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 250 €. 2019: vlastné imanie 4 339 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 330 €. 2020: vlastné imanie 4 045 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 489 €. 2021: vlastné imanie 3 431 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 489 €. 2023: vlastné imanie 3 431 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 489 €.5 tis.2,5 tis.020182019202020212023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.1100000020182019202020212023Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.1100000020182019202020212023Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.1100000020182019202020212023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby00000
Výsledok hospodárenia−604−320−294−6150
Aktíva4,9 tis.4,7 tis.4,5 tis.3,9 tis.3,9 tis.
Vlastné imanie4,7 tis.4,3 tis.4 tis.3,4 tis.3,4 tis.
Daň z príjmu00000
Zadlženosť5,1 %7,1 %10,8 %12,5 %12,5 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

2023

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
3,9 tis.
Vlastné imanie
3,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
12,5 %

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−615
Aktíva
3,9 tis.
Vlastné imanie
3,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
12,5 %

2020

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−294
Aktíva
4,5 tis.
Vlastné imanie
4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
10,8 %

2019

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−320
Aktíva
4,7 tis.
Vlastné imanie
4,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
7,1 %

2018

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−604
Aktíva
4,9 tis.
Vlastné imanie
4,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
5,1 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API