prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

BP TRANS Plus, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47473274aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
11. 10. 201313 rokov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
BP TRANS Plus, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47473274
daňové identifikačné číslo
2023935826
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
1. mája 576/49, 95611 Ludanice, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
11. 10. 2013
V registri
13 rokov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 35486/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
310424
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Bezpečnostný technik11. 10. 2013—
Oprava pracovných strojov11. 10. 2013—
Diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel11. 10. 2013—
Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve11. 10. 2013—
Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve11. 10. 2013—
Opracovanie drevnej hmoty štiepaním, lúpaním, pílenie, hobľovanie a impregnovanie dreva, píliarske práce11. 10. 2013—
Výroba jednoduchých výrobkov z kovu11. 10. 2013—
Opracovanie kovu jednoduchým spôsobom11. 10. 2013—
Prípravné práce k realizácii stavby11. 10. 2013—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien11. 10. 2013—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov11. 10. 2013—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)11. 10. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu11. 10. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby11. 10. 2013—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom11. 10. 2013—
Prenájom hnuteľných vecí11. 10. 2013—
Čistiace a upratovacie služby11. 10. 2013—
Prevádzkovanie nákladnej cestnej dopravy09. 12. 2014—
Čistenie kanalizačných systémov09. 12. 2014—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
už nie je partnerom · bol zapísaný od 12. 04. 2017 do 06. 02. 2026 · na vlastnú žiadosť
Oprávnená osoba
Advokátska kancelária JUDr. Edit Balážiková s. r. o. · od 12. 04. 2017

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023935826: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023935826Obdobia daňových registráciíDIČ 2023935826: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023935826Obdobia daňových registráciíDIČ 2023935826: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023935826
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202393582610. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 02. 2026 (rok porušenia 2019).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 prepadlo do straty −340 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.

Tržby

0 €

▼ 100,0 %

Výsledok hospodárenia

−340 €

▼ 121,1 %

Aktíva

538 556 €

bez zmeny

Vlastné imanie

88 349 €

▼ 0,4 %

Zadlženosť

83,6 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 381 840 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 153 592 €. 2023: tržby 49 976 €. 2024: tržby 0 €.500 tis.250 tis.0381,8 tis.0153,6 tis.50 tis.020202021202220232024Tržby2020: tržby 381 840 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 153 592 €. 2023: tržby 49 976 €. 2024: tržby 0 €.500 tis.250 tis.0381,8 tis.0153,6 tis.50 tis.020202021202220232024Tržby2020: tržby 381 840 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 153 592 €. 2023: tržby 49 976 €. 2024: tržby 0 €.500 tis.250 tis.00202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 6 348 €. 2021: výsledok hospodárenia 0 €. 2022: výsledok hospodárenia 9 249 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 611 €. 2024: výsledok hospodárenia −340 €.10 tis.0−500+6,3 tis.0+9,2 tis.+1,6 tis.−34020202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 6 348 €. 2021: výsledok hospodárenia 0 €. 2022: výsledok hospodárenia 9 249 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 611 €. 2024: výsledok hospodárenia −340 €.10 tis.0−500+6,3 tis.0+9,2 tis.+1,6 tis.−34020202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 6 348 €. 2021: výsledok hospodárenia 0 €. 2022: výsledok hospodárenia 9 249 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 611 €. 2024: výsledok hospodárenia −340 €.10 tis.0−500−340202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 745 701 €, vlastné imanie 127 723 €. 2021: aktíva 745 701 €, vlastné imanie 127 723 €. 2022: aktíva 135 189 €, vlastné imanie 56 178 €. 2023: aktíva 538 556 €, vlastné imanie 88 689 €. 2024: aktíva 538 556 €, vlastné imanie 88 349 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 745 701 €, vlastné imanie 127 723 €. 2021: aktíva 745 701 €, vlastné imanie 127 723 €. 2022: aktíva 135 189 €, vlastné imanie 56 178 €. 2023: aktíva 538 556 €, vlastné imanie 88 689 €. 2024: aktíva 538 556 €, vlastné imanie 88 349 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 745 701 €, vlastné imanie 127 723 €. 2021: aktíva 745 701 €, vlastné imanie 127 723 €. 2022: aktíva 135 189 €, vlastné imanie 56 178 €. 2023: aktíva 538 556 €, vlastné imanie 88 689 €. 2024: aktíva 538 556 €, vlastné imanie 88 349 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 413 186 €, zásoby 1 000 €, pohľadávky 75 861 €, finančné účty 255 654 €. 2021: dlhodobý majetok 413 186 €, zásoby 1 000 €, pohľadávky 75 861 €, finančné účty 255 654 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 59 259 €, finančné účty 75 930 €. 2023: dlhodobý majetok 414 986 €, zásoby 0 €, pohľadávky 102 957 €, finančné účty 20 613 €. 2024: dlhodobý majetok 414 986 €, zásoby 0 €, pohľadávky 102 957 €, finančné účty 20 613 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 413 186 €, zásoby 1 000 €, pohľadávky 75 861 €, finančné účty 255 654 €. 2021: dlhodobý majetok 413 186 €, zásoby 1 000 €, pohľadávky 75 861 €, finančné účty 255 654 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 59 259 €, finančné účty 75 930 €. 2023: dlhodobý majetok 414 986 €, zásoby 0 €, pohľadávky 102 957 €, finančné účty 20 613 €. 2024: dlhodobý majetok 414 986 €, zásoby 0 €, pohľadávky 102 957 €, finančné účty 20 613 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 413 186 €, zásoby 1 000 €, pohľadávky 75 861 €, finančné účty 255 654 €. 2021: dlhodobý majetok 413 186 €, zásoby 1 000 €, pohľadávky 75 861 €, finančné účty 255 654 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 59 259 €, finančné účty 75 930 €. 2023: dlhodobý majetok 414 986 €, zásoby 0 €, pohľadávky 102 957 €, finančné účty 20 613 €. 2024: dlhodobý majetok 414 986 €, zásoby 0 €, pohľadávky 102 957 €, finančné účty 20 613 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 127 723 €, dlhodobé záväzky 267 033 €, krátkodobé záväzky 350 945 €. 2021: vlastné imanie 127 723 €, dlhodobé záväzky 267 033 €, krátkodobé záväzky 350 945 €. 2022: vlastné imanie 56 178 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 79 011 €. 2023: vlastné imanie 88 689 €, dlhodobé záväzky 267 289 €, krátkodobé záväzky 182 578 €. 2024: vlastné imanie 88 349 €, dlhodobé záväzky 267 289 €, krátkodobé záväzky 182 918 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 127 723 €, dlhodobé záväzky 267 033 €, krátkodobé záväzky 350 945 €. 2021: vlastné imanie 127 723 €, dlhodobé záväzky 267 033 €, krátkodobé záväzky 350 945 €. 2022: vlastné imanie 56 178 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 79 011 €. 2023: vlastné imanie 88 689 €, dlhodobé záväzky 267 289 €, krátkodobé záväzky 182 578 €. 2024: vlastné imanie 88 349 €, dlhodobé záväzky 267 289 €, krátkodobé záväzky 182 918 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 127 723 €, dlhodobé záväzky 267 033 €, krátkodobé záväzky 350 945 €. 2021: vlastné imanie 127 723 €, dlhodobé záväzky 267 033 €, krátkodobé záväzky 350 945 €. 2022: vlastné imanie 56 178 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 79 011 €. 2023: vlastné imanie 88 689 €, dlhodobé záväzky 267 289 €, krátkodobé záväzky 182 578 €. 2024: vlastné imanie 88 349 €, dlhodobé záväzky 267 289 €, krátkodobé záväzky 182 918 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 9 729 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 3 092 €. 2023: daň z príjmu 1 346 €. 2024: daň z príjmu 340 €.10 tis.5 tis.09,7 tis.03,1 tis.1,3 tis.34020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 9 729 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 3 092 €. 2023: daň z príjmu 1 346 €. 2024: daň z príjmu 340 €.10 tis.5 tis.09,7 tis.03,1 tis.1,3 tis.34020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 9 729 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 3 092 €. 2023: daň z príjmu 1 346 €. 2024: daň z príjmu 340 €.10 tis.5 tis.0340202020222024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby381,8 tis.0153,6 tis.50 tis.0
Výsledok hospodárenia6,3 tis.09,2 tis.1,6 tis.−340
Aktíva745,7 tis.745,7 tis.135,2 tis.538,6 tis.538,6 tis.
Vlastné imanie127,7 tis.127,7 tis.56,2 tis.88,7 tis.88,3 tis.
Daň z príjmu9,7 tis.03,1 tis.1,3 tis.340
Zadlženosť82,9 %82,9 %58,4 %83,5 %83,6 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−340
Aktíva
538,6 tis.
Vlastné imanie
88,3 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
83,6 %

2023

Tržby
50 tis.
Výsledok hospodárenia
1,6 tis.
Aktíva
538,6 tis.
Vlastné imanie
88,7 tis.
Daň z príjmu
1,3 tis.
Zadlženosť
83,5 %

2022

Tržby
153,6 tis.
Výsledok hospodárenia
9,2 tis.
Aktíva
135,2 tis.
Vlastné imanie
56,2 tis.
Daň z príjmu
3,1 tis.
Zadlženosť
58,4 %

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
745,7 tis.
Vlastné imanie
127,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
82,9 %

2020

Tržby
381,8 tis.
Výsledok hospodárenia
6,3 tis.
Aktíva
745,7 tis.
Vlastné imanie
127,7 tis.
Daň z príjmu
9,7 tis.
Zadlženosť
82,9 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

Tento profil cez API