prezri.sk

platné k 09. 11. 2026

FK maho s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 47472316zaniknutý 10. 01. 2025otvorený dlh

Súhrn

Vznik
17. 10. 201311 rokov 2 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
77 930 €2020

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
FK maho s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
47472316
daňové identifikačné číslo
—
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Bitúnková 13, 940 01 Nové Zámky, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
17. 10. 2013
Zánik
10. 01. 2025
V registri
11 rokov 2 mesiace
Stav
zaniknutý 10. 01. 2025
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 56051/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
206442

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 27. 04. 2023 (rok porušenia 2022).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2020 prehĺbila stratu na −59 967 € a znížila tržby o ▼36 % na 77,9 tisíc eur.

Tržby

77 930 €

▼ 36,3 %

Výsledok hospodárenia

−59 967 €

▼ 198,4 %

Aktíva

59 521 €

▲ 43,0 %

Vlastné imanie

−51 038 €

▼ 607,1 %

Zadlženosť

185,7 %

Hrubá marža

−76,9 %

Čistá marža

−76,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2016: tržby 188 914 €. 2017: tržby 906 544 €. 2018: tržby 100 544 €. 2019: tržby 122 349 €. 2020: tržby 77 930 €.1 mil.500 tis.0188,9 tis.906,5 tis.100,5 tis.122,3 tis.77,9 tis.20162017201820192020Tržby2016: tržby 188 914 €. 2017: tržby 906 544 €. 2018: tržby 100 544 €. 2019: tržby 122 349 €. 2020: tržby 77 930 €.1 mil.500 tis.0188,9 tis.906,5 tis.100,5 tis.122,3 tis.77,9 tis.20162017201820192020Tržby2016: tržby 188 914 €. 2017: tržby 906 544 €. 2018: tržby 100 544 €. 2019: tržby 122 349 €. 2020: tržby 77 930 €.1 mil.500 tis.0201620182020

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia −55 059 €. 2017: výsledok hospodárenia −30 924 €. 2018: výsledok hospodárenia −14 649 €. 2019: výsledok hospodárenia −20 096 €. 2020: výsledok hospodárenia −59 967 €.0−100 tis.−55,1 tis.−30,9 tis.−14,6 tis.−20,1 tis.−60 tis.20162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia −55 059 €. 2017: výsledok hospodárenia −30 924 €. 2018: výsledok hospodárenia −14 649 €. 2019: výsledok hospodárenia −20 096 €. 2020: výsledok hospodárenia −59 967 €.0−100 tis.−55,1 tis.−30,9 tis.−14,6 tis.−20,1 tis.−60 tis.20162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia −55 059 €. 2017: výsledok hospodárenia −30 924 €. 2018: výsledok hospodárenia −14 649 €. 2019: výsledok hospodárenia −20 096 €. 2020: výsledok hospodárenia −59 967 €.0−100 tis.201620182020

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 3 088 €, vlastné imanie −92 228 €. 2017: aktíva 31 454 €, vlastné imanie −46 623 €. 2018: aktíva 35 818 €, vlastné imanie 1 946 €. 2019: aktíva 41 625 €, vlastné imanie 10 064 €. 2020: aktíva 59 521 €, vlastné imanie −51 038 €.100 tis.0−100 tis.20162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 3 088 €, vlastné imanie −92 228 €. 2017: aktíva 31 454 €, vlastné imanie −46 623 €. 2018: aktíva 35 818 €, vlastné imanie 1 946 €. 2019: aktíva 41 625 €, vlastné imanie 10 064 €. 2020: aktíva 59 521 €, vlastné imanie −51 038 €.100 tis.0−100 tis.20162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 3 088 €, vlastné imanie −92 228 €. 2017: aktíva 31 454 €, vlastné imanie −46 623 €. 2018: aktíva 35 818 €, vlastné imanie 1 946 €. 2019: aktíva 41 625 €, vlastné imanie 10 064 €. 2020: aktíva 59 521 €, vlastné imanie −51 038 €.100 tis.0−100 tis.20162017201820192020

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 635 €, finančné účty 453 €. 2017: dlhodobý majetok 15 693 €, zásoby 1 092 €, pohľadávky −2 653 €, finančné účty 17 322 €. 2018: dlhodobý majetok 11 762 €, zásoby 7 890 €, pohľadávky 8 993 €, finančné účty 7 173 €. 2019: dlhodobý majetok 11 591 €, zásoby 18 900 €, pohľadávky 9 765 €, finančné účty 1 369 €. 2020: dlhodobý majetok 27 103 €, zásoby 18 900 €, pohľadávky 11 524 €, finančné účty 1 994 €.100 tis.0−5 tis.20162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 635 €, finančné účty 453 €. 2017: dlhodobý majetok 15 693 €, zásoby 1 092 €, pohľadávky −2 653 €, finančné účty 17 322 €. 2018: dlhodobý majetok 11 762 €, zásoby 7 890 €, pohľadávky 8 993 €, finančné účty 7 173 €. 2019: dlhodobý majetok 11 591 €, zásoby 18 900 €, pohľadávky 9 765 €, finančné účty 1 369 €. 2020: dlhodobý majetok 27 103 €, zásoby 18 900 €, pohľadávky 11 524 €, finančné účty 1 994 €.100 tis.0−5 tis.20162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 635 €, finančné účty 453 €. 2017: dlhodobý majetok 15 693 €, zásoby 1 092 €, pohľadávky −2 653 €, finančné účty 17 322 €. 2018: dlhodobý majetok 11 762 €, zásoby 7 890 €, pohľadávky 8 993 €, finančné účty 7 173 €. 2019: dlhodobý majetok 11 591 €, zásoby 18 900 €, pohľadávky 9 765 €, finančné účty 1 369 €. 2020: dlhodobý majetok 27 103 €, zásoby 18 900 €, pohľadávky 11 524 €, finančné účty 1 994 €.100 tis.0−5 tis.20162017201820192020
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2016: vlastné imanie −92 228 €, dlhodobé záväzky 155 €, krátkodobé záväzky 95 161 €. 2017: vlastné imanie −46 623 €, dlhodobé záväzky 221 €, krátkodobé záväzky 77 856 €. 2018: vlastné imanie 1 946 €, dlhodobé záväzky 289 €, krátkodobé záväzky 33 583 €. 2019: vlastné imanie 10 064 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 31 561 €. 2020: vlastné imanie −51 038 €, dlhodobé záväzky 14 313 €, krátkodobé záväzky 96 246 €.200 tis.0−100 tis.20162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie −92 228 €, dlhodobé záväzky 155 €, krátkodobé záväzky 95 161 €. 2017: vlastné imanie −46 623 €, dlhodobé záväzky 221 €, krátkodobé záväzky 77 856 €. 2018: vlastné imanie 1 946 €, dlhodobé záväzky 289 €, krátkodobé záväzky 33 583 €. 2019: vlastné imanie 10 064 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 31 561 €. 2020: vlastné imanie −51 038 €, dlhodobé záväzky 14 313 €, krátkodobé záväzky 96 246 €.200 tis.0−100 tis.20162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie −92 228 €, dlhodobé záväzky 155 €, krátkodobé záväzky 95 161 €. 2017: vlastné imanie −46 623 €, dlhodobé záväzky 221 €, krátkodobé záväzky 77 856 €. 2018: vlastné imanie 1 946 €, dlhodobé záväzky 289 €, krátkodobé záväzky 33 583 €. 2019: vlastné imanie 10 064 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 31 561 €. 2020: vlastné imanie −51 038 €, dlhodobé záväzky 14 313 €, krátkodobé záväzky 96 246 €.200 tis.0−100 tis.20162017201820192020
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 2 880 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.09602,9 tis.00020162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 2 880 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.09602,9 tis.00020162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 2 880 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.096000201620182020
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok
Tržby188,9 tis.906,5 tis.100,5 tis.122,3 tis.77,9 tis.
Výsledok hospodárenia−55,1 tis.−30,9 tis.−14,6 tis.−20,1 tis.−60 tis.
Aktíva3,1 tis.31,5 tis.35,8 tis.41,6 tis.59,5 tis.
Vlastné imanie−92,2 tis.−46,6 tis.1,9 tis.10,1 tis.−51 tis.
Daň z príjmu9602,9 tis.000
Zadlženosť3 086,7 %248,2 %94,6 %75,8 %185,7 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

2020

Tržby
77,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−60 tis.
Aktíva
59,5 tis.
Vlastné imanie
−51 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
185,7 %

2019

Tržby
122,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−20,1 tis.
Aktíva
41,6 tis.
Vlastné imanie
10,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
75,8 %

2018

Tržby
100,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−14,6 tis.
Aktíva
35,8 tis.
Vlastné imanie
1,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
94,6 %

2017

Tržby
906,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−30,9 tis.
Aktíva
31,5 tis.
Vlastné imanie
−46,6 tis.
Daň z príjmu
2,9 tis.
Zadlženosť
248,2 %

2016

Tržby
188,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−55,1 tis.
Aktíva
3,1 tis.
Vlastné imanie
−92,2 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
3 086,7 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 09. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 09. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API