Súhrn
- Vznik
- 11. 10. 201313 rokov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
- Tržby
- 104 351 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- PEASTAV, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 47472227
- daňové identifikačné číslo
- 2023886469
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2023886469
- Sídlo
- Zimná 1923/1, 09101 Stropkov, Slovenská republika
- Územie
- Stropkovokres StropkovPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 11. 10. 2013
- V registri
- 13 rokov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 28958/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 648675
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Prípravné práce k realizácii stavby | 11. 10. 2013 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 11. 10. 2013 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 11. 10. 2013 | — |
| Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva | 11. 10. 2013 | — |
| Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba | 11. 10. 2013 | — |
| Výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z dreva | 11. 10. 2013 | — |
| Výroba jednoduchých výrobkov z kovu | 11. 10. 2013 | — |
| Opracovanie kovu jednoduchým spôsobom | 11. 10. 2013 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 11. 10. 2013 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 11. 10. 2013 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 11. 10. 2013 | — |
| Administratívne služby | 11. 10. 2013 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 11. 10. 2013 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 11. 10. 2013 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 11. 10. 2013 | — |
| Skladovanie | 11. 10. 2013 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 11. 10. 2013 | — |
| Reklamné a marketingové služby | 11. 10. 2013 | — |
| Stavebné cenárstvo | 11. 10. 2013 | — |
| Sťahovacie služby | 11. 10. 2013 | — |
| Prevádzkovanie športových zariadení | 11. 10. 2013 | — |
| Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 11. 10. 2013 | — |
| Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 11. 10. 2013 | — |
| Montáž bezpečnostných dverí s menej ako 3-bodovým uzamykacím mechanizmom | 11. 10. 2013 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2023886469 | 11. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 06. 2018 |
| daňové identifikačné číslo | 2023886469 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲31 % na 3 923 € a znížila tržby o ▼38 % na 104,4 tisíc eur.
Tržby
104 351 €
▼ 38,1 %Výsledok hospodárenia
3 923 €
▲ 31,1 %Aktíva
71 185 €
▼ 13,2 %Vlastné imanie
27 020 €
▲ 17,0 %Zadlženosť
62,0 %
Hrubá marža
4,8 %
Čistá marža
3,8 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 128,2 tis. | 115,1 tis. | 150,7 tis. | 168,6 tis. | 104,4 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 3,3 tis. | 604 | 15,6 tis. | 3 tis. | 3,9 tis. |
| Aktíva | 62,2 tis. | 61,7 tis. | 79,2 tis. | 82 tis. | 71,2 tis. |
| Vlastné imanie | 3,9 tis. | 4,6 tis. | 20,1 tis. | 23,1 tis. | 27 tis. |
| Daň z príjmu | 437 | 152 | 1,9 tis. | 960 | 1,1 tis. |
| Zadlženosť | 93,7 % | 92,6 % | 74,6 % | 71,8 % | 62,0 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 104,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,9 tis.
- Aktíva
- 71,2 tis.
- Vlastné imanie
- 27 tis.
- Daň z príjmu
- 1,1 tis.
- Zadlženosť
- 62,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 168,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3 tis.
- Aktíva
- 82 tis.
- Vlastné imanie
- 23,1 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 71,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 150,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 15,6 tis.
- Aktíva
- 79,2 tis.
- Vlastné imanie
- 20,1 tis.
- Daň z príjmu
- 1,9 tis.
- Zadlženosť
- 74,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 115,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 604
- Aktíva
- 61,7 tis.
- Vlastné imanie
- 4,6 tis.
- Daň z príjmu
- 152
- Zadlženosť
- 92,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 128,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,3 tis.
- Aktíva
- 62,2 tis.
- Vlastné imanie
- 3,9 tis.
- Daň z príjmu
- 437
- Zadlženosť
- 93,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.