Súhrn
- Vznik
- 06. 10. 201313 rokov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 105 853 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Klemostav s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 47464119
- daňové identifikačné číslo
- 2023926047
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2023926047
- Sídlo
- Železničná 1/11, 03491 Ľubochňa, Slovenská republika
- Územie
- Ľubochňaokres RužomberokŽilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 06. 10. 2013
- V registri
- 13 rokov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 60396/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 487542
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 06. 10. 2013 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 06. 10. 2013 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 06. 10. 2013 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 06. 10. 2013 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 06. 10. 2013 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 06. 10. 2013 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 06. 10. 2013 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 06. 10. 2013 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 06. 10. 2013 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby | 06. 10. 2013 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2023926047 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 04. 12. 2015 |
| daňové identifikačné číslo | 2023926047 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 11. 09. 2023 (rok porušenia 2022).
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 2 010 € a znížila tržby o ▼6 % na 105,9 tisíc eur.
Tržby
105 853 €
▼ 6,2 %Výsledok hospodárenia
2 010 €
▲ 105,2 %Aktíva
114 997 €
▲ 14,6 %Vlastné imanie
−37 673 €
▲ 5,1 %Zadlženosť
132,8 %
Hrubá marža
2,8 %
Čistá marža
1,9 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 144,1 tis. | 139,6 tis. | 96 tis. | 112,8 tis. | 105,9 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −15,6 tis. | −13,8 tis. | −1,8 tis. | −38,5 tis. | 2 tis. |
| Aktíva | 62,3 tis. | 78,4 tis. | 120,5 tis. | 100,3 tis. | 115 tis. |
| Vlastné imanie | 14,3 tis. | 561 | −1,2 tis. | −39,7 tis. | −37,7 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 960 | 981 |
| Zadlženosť | 77,0 % | 99,3 % | 101,0 % | 139,6 % | 132,8 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 105,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2 tis.
- Aktíva
- 115 tis.
- Vlastné imanie
- −37,7 tis.
- Daň z príjmu
- 981
- Zadlženosť
- 132,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 112,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −38,5 tis.
- Aktíva
- 100,3 tis.
- Vlastné imanie
- −39,7 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 139,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 96 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −1,8 tis.
- Aktíva
- 120,5 tis.
- Vlastné imanie
- −1,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 101,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 139,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −13,8 tis.
- Aktíva
- 78,4 tis.
- Vlastné imanie
- 561
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 99,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 144,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −15,6 tis.
- Aktíva
- 62,3 tis.
- Vlastné imanie
- 14,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 77,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.