Súhrn
- Vznik
- 09. 10. 201313 rokov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €12/2024 — 11/2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- STr Slovensko, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 47456027
- daňové identifikačné číslo
- 2024048257
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Palárikova 76, 02201 Čadca, Slovenská republika
- Územie
- Čadcaokres ČadcaŽilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 09. 10. 2013
- V registri
- 13 rokov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 83999/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 1066881
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 12. 01. 2024 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 12. 01. 2024 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 12. 01. 2024 | — |
| reklamné a marketingové služby | 12. 01. 2024 | — |
| vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 12. 01. 2024 | — |
| administratívne služby | 12. 01. 2024 | — |
| faktoring a forfaiting | 12. 01. 2024 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 12. 01. 2024 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2024048257 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 12/2024 — 11/2025 prehĺbila stratu na −9 960 € a bez tržieb.
Tržby
0 €
Výsledok hospodárenia
−9 960 €
▼ 995 900,0 %Aktíva
2 082 768 €
▼ 0,9 %Vlastné imanie
2 042 585 €
▼ 1,1 %Zadlženosť
1,9 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 12/2020 — 11/2021Závierka v registri účtovných závierok | 12/2021 — 11/2022Závierka v registri účtovných závierok | 12/2022 — 11/2023Závierka v registri účtovných závierok | 12/2023 — 01/2024Závierka v registri účtovných závierok | 12/2024 — 11/2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia | 0 | 0 | −268 | −1 | −10 tis. |
| Aktíva | 2,05 mil. | 2,05 mil. | 2,1 mil. | 2,1 mil. | 2,08 mil. |
| Vlastné imanie | 2,05 mil. | 2,05 mil. | 2,07 mil. | 2,06 mil. | 2,04 mil. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 0 | 340 |
| Zadlženosť | 0,3 % | 0,4 % | 1,7 % | 1,7 % | 1,9 % |
aj 01/2014 — 11/2014–12/2019 — 11/2020 — v pláne Štandard
12/2024 — 11/2025
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −10 tis.
- Aktíva
- 2,08 mil.
- Vlastné imanie
- 2,04 mil.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 1,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
12/2023 — 01/2024
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −1
- Aktíva
- 2,1 mil.
- Vlastné imanie
- 2,06 mil.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 1,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
12/2022 — 11/2023
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −268
- Aktíva
- 2,1 mil.
- Vlastné imanie
- 2,07 mil.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 1,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
12/2021 — 11/2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 2,05 mil.
- Vlastné imanie
- 2,05 mil.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 0,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
12/2020 — 11/2021
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 2,05 mil.
- Vlastné imanie
- 2,05 mil.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 0,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 01/2014 — 11/2014–12/2019 — 11/2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 06. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.