prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

Stavebniny Púchov s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47454431zaniknutý 25. 10. 2023otvorený dlh

Súhrn

Vznik
02. 10. 201310 rokov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
0 €2020

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Stavebniny Púchov s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47454431
daňové identifikačné číslo
—
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Trenčianska 698, 020 01 Púchov, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
02. 10. 2013
Zánik
25. 10. 2023
V registri
10 rokov
Stav
zaniknutý 25. 10. 2023
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 28991/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
275442

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 02. 04. 2020 (rok porušenia 2019).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2020 znížila stratu na −912 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.

Tržby

0 €

▼ 100,0 %

Výsledok hospodárenia

−912 €

▲ 87,9 %

Aktíva

112 000 €

▼ 9,7 %

Vlastné imanie

−168 488 €

▼ 0,5 %

Zadlženosť

250,4 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2016: tržby 386 618 €. 2017: tržby 425 523 €. 2018: tržby 412 852 €. 2019: tržby 30 592 €. 2020: tržby 0 €.500 tis.250 tis.0386,6 tis.425,5 tis.412,9 tis.30,6 tis.020162017201820192020Tržby2016: tržby 386 618 €. 2017: tržby 425 523 €. 2018: tržby 412 852 €. 2019: tržby 30 592 €. 2020: tržby 0 €.500 tis.250 tis.0386,6 tis.425,5 tis.412,9 tis.30,6 tis.020162017201820192020Tržby2016: tržby 386 618 €. 2017: tržby 425 523 €. 2018: tržby 412 852 €. 2019: tržby 30 592 €. 2020: tržby 0 €.500 tis.250 tis.00201620182020

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia −39 040 €. 2017: výsledok hospodárenia −94 579 €. 2018: výsledok hospodárenia −24 034 €. 2019: výsledok hospodárenia −7 550 €. 2020: výsledok hospodárenia −912 €.0−100 tis.−39 tis.−94,6 tis.−24 tis.−7,5 tis.−91220162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia −39 040 €. 2017: výsledok hospodárenia −94 579 €. 2018: výsledok hospodárenia −24 034 €. 2019: výsledok hospodárenia −7 550 €. 2020: výsledok hospodárenia −912 €.0−100 tis.−39 tis.−94,6 tis.−24 tis.−7,5 tis.−91220162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia −39 040 €. 2017: výsledok hospodárenia −94 579 €. 2018: výsledok hospodárenia −24 034 €. 2019: výsledok hospodárenia −7 550 €. 2020: výsledok hospodárenia −912 €.0−100 tis.−912201620182020

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 196 896 €, vlastné imanie −41 414 €. 2017: aktíva 148 794 €, vlastné imanie −135 993 €. 2018: aktíva 147 490 €, vlastné imanie −160 027 €. 2019: aktíva 124 087 €, vlastné imanie −167 577 €. 2020: aktíva 112 000 €, vlastné imanie −168 488 €.200 tis.0−200 tis.20162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 196 896 €, vlastné imanie −41 414 €. 2017: aktíva 148 794 €, vlastné imanie −135 993 €. 2018: aktíva 147 490 €, vlastné imanie −160 027 €. 2019: aktíva 124 087 €, vlastné imanie −167 577 €. 2020: aktíva 112 000 €, vlastné imanie −168 488 €.200 tis.0−200 tis.20162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 196 896 €, vlastné imanie −41 414 €. 2017: aktíva 148 794 €, vlastné imanie −135 993 €. 2018: aktíva 147 490 €, vlastné imanie −160 027 €. 2019: aktíva 124 087 €, vlastné imanie −167 577 €. 2020: aktíva 112 000 €, vlastné imanie −168 488 €.200 tis.0−200 tis.20162017201820192020

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 18 374 €, zásoby 113 119 €, pohľadávky 17 418 €, finančné účty 47 659 €. 2017: dlhodobý majetok 11 697 €, zásoby 78 226 €, pohľadávky 22 183 €, finančné účty 36 281 €. 2018: dlhodobý majetok 6 188 €, zásoby 82 902 €, pohľadávky 15 891 €, finančné účty 42 117 €. 2019: dlhodobý majetok 617 €, zásoby 53 240 €, pohľadávky 14 439 €, finančné účty 55 751 €. 2020: dlhodobý majetok 617 €, zásoby 53 240 €, pohľadávky 3 539 €, finančné účty 54 564 €.200 tis.100 tis.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 18 374 €, zásoby 113 119 €, pohľadávky 17 418 €, finančné účty 47 659 €. 2017: dlhodobý majetok 11 697 €, zásoby 78 226 €, pohľadávky 22 183 €, finančné účty 36 281 €. 2018: dlhodobý majetok 6 188 €, zásoby 82 902 €, pohľadávky 15 891 €, finančné účty 42 117 €. 2019: dlhodobý majetok 617 €, zásoby 53 240 €, pohľadávky 14 439 €, finančné účty 55 751 €. 2020: dlhodobý majetok 617 €, zásoby 53 240 €, pohľadávky 3 539 €, finančné účty 54 564 €.200 tis.100 tis.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 18 374 €, zásoby 113 119 €, pohľadávky 17 418 €, finančné účty 47 659 €. 2017: dlhodobý majetok 11 697 €, zásoby 78 226 €, pohľadávky 22 183 €, finančné účty 36 281 €. 2018: dlhodobý majetok 6 188 €, zásoby 82 902 €, pohľadávky 15 891 €, finančné účty 42 117 €. 2019: dlhodobý majetok 617 €, zásoby 53 240 €, pohľadávky 14 439 €, finančné účty 55 751 €. 2020: dlhodobý majetok 617 €, zásoby 53 240 €, pohľadávky 3 539 €, finančné účty 54 564 €.200 tis.100 tis.020162017201820192020
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2016: vlastné imanie −41 414 €, dlhodobé záväzky 209 378 €, krátkodobé záväzky 28 932 €. 2017: vlastné imanie −135 993 €, dlhodobé záväzky 223 638 €, krátkodobé záväzky 61 149 €. 2018: vlastné imanie −160 027 €, dlhodobé záväzky 228 879 €, krátkodobé záväzky 78 638 €. 2019: vlastné imanie −167 577 €, dlhodobé záväzky 228 860 €, krátkodobé záväzky 62 804 €. 2020: vlastné imanie −168 488 €, dlhodobé záväzky 217 960 €, krátkodobé záväzky 62 528 €.500 tis.0−200 tis.20162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie −41 414 €, dlhodobé záväzky 209 378 €, krátkodobé záväzky 28 932 €. 2017: vlastné imanie −135 993 €, dlhodobé záväzky 223 638 €, krátkodobé záväzky 61 149 €. 2018: vlastné imanie −160 027 €, dlhodobé záväzky 228 879 €, krátkodobé záväzky 78 638 €. 2019: vlastné imanie −167 577 €, dlhodobé záväzky 228 860 €, krátkodobé záväzky 62 804 €. 2020: vlastné imanie −168 488 €, dlhodobé záväzky 217 960 €, krátkodobé záväzky 62 528 €.500 tis.0−200 tis.20162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie −41 414 €, dlhodobé záväzky 209 378 €, krátkodobé záväzky 28 932 €. 2017: vlastné imanie −135 993 €, dlhodobé záväzky 223 638 €, krátkodobé záväzky 61 149 €. 2018: vlastné imanie −160 027 €, dlhodobé záväzky 228 879 €, krátkodobé záväzky 78 638 €. 2019: vlastné imanie −167 577 €, dlhodobé záväzky 228 860 €, krátkodobé záväzky 62 804 €. 2020: vlastné imanie −168 488 €, dlhodobé záväzky 217 960 €, krátkodobé záväzky 62 528 €.500 tis.0−200 tis.20162017201820192020
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.1 tis.500096096000020162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.1 tis.500096096000020162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.1 tis.500096096000020162017201820192020
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok
Tržby386,6 tis.425,5 tis.412,9 tis.30,6 tis.0
Výsledok hospodárenia−39 tis.−94,6 tis.−24 tis.−7,5 tis.−912
Aktíva196,9 tis.148,8 tis.147,5 tis.124,1 tis.112 tis.
Vlastné imanie−41,4 tis.−136 tis.−160 tis.−167,6 tis.−168,5 tis.
Daň z príjmu960960000
Zadlženosť121,0 %191,4 %208,5 %235,0 %250,4 %

aj 2015 — v pláne Štandard

2020

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−912
Aktíva
112 tis.
Vlastné imanie
−168,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
250,4 %

2019

Tržby
30,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−7,5 tis.
Aktíva
124,1 tis.
Vlastné imanie
−167,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
235,0 %

2018

Tržby
412,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−24 tis.
Aktíva
147,5 tis.
Vlastné imanie
−160 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
208,5 %

2017

Tržby
425,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−94,6 tis.
Aktíva
148,8 tis.
Vlastné imanie
−136 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
191,4 %

2016

Tržby
386,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−39 tis.
Aktíva
196,9 tis.
Vlastné imanie
−41,4 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
121,0 %

aj 2015 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API