prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

Lucia Eliašová s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47449187zaniknutý 17. 09. 2026otvorený dlh

Súhrn

Vznik
03. 10. 201312 rokov 11 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
0 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Lucia Eliašová s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47449187
daňové identifikačné číslo
2023881552
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Stará Poštová 1076/86, 92553 Pata, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
03. 10. 2013
Zánik
17. 09. 2026
V registri
12 rokov 11 mesiacov
Stav
zaniknutý 17. 09. 2026
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 32764/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
843302

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023881552: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023881552Obdobia daňových registráciíDIČ 2023881552: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023881552Obdobia daňových registráciíDIČ 2023881552: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023881552
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202388155210. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 31. 08. 2026, naposledy v zozname 31. 07. 2026; od 31. 08. 2026 do 30. 09. 2026, naposledy v zozname 31. 08. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 31. 08. 2026, naposledy v zozname 31. 07. 2026; od 31. 08. 2026 do 30. 09. 2026, naposledy v zozname 31. 08. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 31. 08. 2026, naposledy v zozname 31. 07. 2026; od 31. 08. 2026 do 30. 09. 2026, naposledy v zozname 31. 08. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Finančná správa SR31. 08. 2026 – 30. 09. 2026 ukončené31. 08. 2026
Finančná správa SR31. 07. 2026 – 31. 08. 2026 ukončené31. 07. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 strata bez zmeny na −340 € a bez tržieb.

Tržby

0 €

Výsledok hospodárenia

−340 €

bez zmeny

Aktíva

0 €

▼ 100,0 %

Vlastné imanie

−6 036 €

▼ 6,0 %

Zadlženosť

—

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 707 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 3 654 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 0 €.5 tis.2,5 tis.070703,7 tis.0020212022202320242025Tržby2021: tržby 707 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 3 654 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 0 €.5 tis.2,5 tis.070703,7 tis.0020212022202320242025Tržby2021: tržby 707 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 3 654 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 0 €.5 tis.2,5 tis.07070202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 580 €. 2022: výsledok hospodárenia 0 €. 2023: výsledok hospodárenia 55 €. 2024: výsledok hospodárenia −340 €. 2025: výsledok hospodárenia −340 €.1 tis.0−500+5800+55−340−34020212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 580 €. 2022: výsledok hospodárenia 0 €. 2023: výsledok hospodárenia 55 €. 2024: výsledok hospodárenia −340 €. 2025: výsledok hospodárenia −340 €.1 tis.0−500+5800+55−340−34020212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 580 €. 2022: výsledok hospodárenia 0 €. 2023: výsledok hospodárenia 55 €. 2024: výsledok hospodárenia −340 €. 2025: výsledok hospodárenia −340 €.1 tis.0−500+5800+55−340−34020212022202320242025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 8 813 €, vlastné imanie −5 411 €. 2022: aktíva 8 813 €, vlastné imanie −5 411 €. 2023: aktíva 8 877 €, vlastné imanie −5 356 €. 2024: aktíva 8 877 €, vlastné imanie −5 696 €. 2025: aktíva 0 €, vlastné imanie −6 036 €.10 tis.0−10 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 8 813 €, vlastné imanie −5 411 €. 2022: aktíva 8 813 €, vlastné imanie −5 411 €. 2023: aktíva 8 877 €, vlastné imanie −5 356 €. 2024: aktíva 8 877 €, vlastné imanie −5 696 €. 2025: aktíva 0 €, vlastné imanie −6 036 €.10 tis.0−10 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 8 813 €, vlastné imanie −5 411 €. 2022: aktíva 8 813 €, vlastné imanie −5 411 €. 2023: aktíva 8 877 €, vlastné imanie −5 356 €. 2024: aktíva 8 877 €, vlastné imanie −5 696 €. 2025: aktíva 0 €, vlastné imanie −6 036 €.10 tis.0−10 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 350 €, finančné účty 8 463 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 350 €, finančné účty 8 463 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 8 877 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 8 877 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 0 €.10 tis.5 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 350 €, finančné účty 8 463 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 350 €, finančné účty 8 463 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 8 877 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 8 877 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 0 €.10 tis.5 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 350 €, finančné účty 8 463 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 350 €, finančné účty 8 463 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 8 877 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 8 877 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 0 €.10 tis.5 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −5 411 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 224 €. 2022: vlastné imanie −5 411 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 224 €. 2023: vlastné imanie −5 356 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 233 €. 2024: vlastné imanie −5 696 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 573 €. 2025: vlastné imanie −6 036 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 036 €.20 tis.0−10 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −5 411 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 224 €. 2022: vlastné imanie −5 411 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 224 €. 2023: vlastné imanie −5 356 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 233 €. 2024: vlastné imanie −5 696 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 573 €. 2025: vlastné imanie −6 036 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 036 €.20 tis.0−10 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −5 411 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 224 €. 2022: vlastné imanie −5 411 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 224 €. 2023: vlastné imanie −5 356 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 233 €. 2024: vlastné imanie −5 696 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 573 €. 2025: vlastné imanie −6 036 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 036 €.20 tis.0−10 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 102 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 9 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.50025001020934034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 102 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 9 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.50025001020934034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 102 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 9 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.50025001020934034020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby70703,7 tis.00
Výsledok hospodárenia580055−340−340
Aktíva8,8 tis.8,8 tis.8,9 tis.8,9 tis.0
Vlastné imanie−5,4 tis.−5,4 tis.−5,4 tis.−5,7 tis.−6 tis.
Daň z príjmu10209340340
Zadlženosť161,4 %161,4 %160,3 %164,2 %—

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−340
Aktíva
0
Vlastné imanie
−6 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
—

2024

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−340
Aktíva
8,9 tis.
Vlastné imanie
−5,7 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
164,2 %

2023

Tržby
3,7 tis.
Výsledok hospodárenia
55
Aktíva
8,9 tis.
Vlastné imanie
−5,4 tis.
Daň z príjmu
9
Zadlženosť
160,3 %

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
8,8 tis.
Vlastné imanie
−5,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
161,4 %

2021

Tržby
707
Výsledok hospodárenia
580
Aktíva
8,8 tis.
Vlastné imanie
−5,4 tis.
Daň z príjmu
102
Zadlženosť
161,4 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API