prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

Galatostav Group, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 47448890aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
03. 10. 201313 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
2 586 819 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Galatostav Group, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
47448890
daňové identifikačné číslo
2023908678
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023908678
Sídlo
Hlavné námestie 15, 941 31 Dvory nad Žitavou, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
03. 10. 2013
V registri
13 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 35346/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
430635
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)03. 10. 2013—
Údenárská výroba03. 10. 2013—
Spracovanie a konzervovanie, zemiakov, ovocia a zeleniny03. 10. 2013—
Výroba rastlinných a živočíšnych olejov a tuku03. 10. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu03. 10. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb03. 10. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby03. 10. 2013—
Prenájom hnuteľných vecí03. 10. 2013—
Administratívne služby03. 10. 2013—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov03. 10. 2013—
Reklamné a marketingové služby03. 10. 2013—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom13. 08. 2014—
Prípravné práce k realizácii stavby13. 08. 2014—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien13. 08. 2014—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov13. 08. 2014—
Stavebné cenárstvo13. 08. 2014—
Prieskum trhu a verejnej mienky13. 08. 2014—
Murárstvo12. 05. 2017—
Výkon povolania prevádzkovateľa nákladnej cestnej dopravy s počtom vozidiel 229. 06. 2019—
Medzinárodná preprava tovaru po ceste v prenájme alebo za úhradu29. 06. 2019—
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom26. 02. 2025—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu18. 11. 2025—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy18. 11. 2025—
Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál určených na priamu spotrebu mimo prevádzkových priestorov18. 11. 2025—
Kozmetické služby18. 11. 2025—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 03. 04. 2019
Oprávnená osoba
JUDr. Peter Šulai, notár · od 07. 08. 2025

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023908678: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023908678: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023908678IČ DPH SK2023908678Obdobia daňových registráciíDIČ 2023908678: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023908678: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023908678IČ DPH SK2023908678Obdobia daňových registráciíDIČ 2023908678: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023908678: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023908678IČ DPH SK2023908678
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202390867811. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 19. 09. 2014
daňové identifikačné číslo202390867810. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Všeobecná zdravotná poisťovňa Union zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osVšeobecná zdravotná poisťovňa: od 24. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Union zdravotná poisťovňa: od 01. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Všeobecná zdravotná poisťovňaUnion zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osVšeobecná zdravotná poisťovňa: od 24. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Union zdravotná poisťovňa: od 01. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Všeobecná zdravotná poisťovňaUnion zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osVšeobecná zdravotná poisťovňa: od 24. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Union zdravotná poisťovňa: od 01. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Všeobecná zdravotná poisťovňaUnion zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 24. 10. 2026 otvorený31. 10. 2026
Union zdravotná poisťovňaod 01. 10. 2026 otvorený02. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼19 % na 13 033 € a zvýšila tržby o ▲7 % na 2,59 mil. €.

Tržby

2 586 819 €

▲ 6,6 %

Výsledok hospodárenia

13 033 €

▼ 18,7 %

Aktíva

5 016 396 €

▲ 139,5 %

Vlastné imanie

2 183 067 €

▲ 75,2 %

Zadlženosť

41,0 %

Hrubá marža

1,0 %

Čistá marža

0,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 1 550 681 €. 2022: tržby 1 615 080 €. 2023: tržby 1 519 894 €. 2024: tržby 2 427 504 €. 2025: tržby 2 586 819 €.5 mil.2,5 mil.01,55 mil.1,62 mil.1,52 mil.2,43 mil.2,59 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 1 550 681 €. 2022: tržby 1 615 080 €. 2023: tržby 1 519 894 €. 2024: tržby 2 427 504 €. 2025: tržby 2 586 819 €.5 mil.2,5 mil.01,55 mil.1,62 mil.1,52 mil.2,43 mil.2,59 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 1 550 681 €. 2022: tržby 1 615 080 €. 2023: tržby 1 519 894 €. 2024: tržby 2 427 504 €. 2025: tržby 2 586 819 €.5 mil.2,5 mil.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 74 968 €. 2022: výsledok hospodárenia 38 594 €. 2023: výsledok hospodárenia −10 700 €. 2024: výsledok hospodárenia 16 031 €. 2025: výsledok hospodárenia 13 033 €.100 tis.0−20 tis.+75 tis.+38,6 tis.−10,7 tis.+16 tis.+13 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 74 968 €. 2022: výsledok hospodárenia 38 594 €. 2023: výsledok hospodárenia −10 700 €. 2024: výsledok hospodárenia 16 031 €. 2025: výsledok hospodárenia 13 033 €.100 tis.0−20 tis.+75 tis.+38,6 tis.−10,7 tis.+16 tis.+13 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 74 968 €. 2022: výsledok hospodárenia 38 594 €. 2023: výsledok hospodárenia −10 700 €. 2024: výsledok hospodárenia 16 031 €. 2025: výsledok hospodárenia 13 033 €.100 tis.0−20 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 2 605 331 €, vlastné imanie 1 634 322 €. 2022: aktíva 3 016 579 €, vlastné imanie 1 681 931 €. 2023: aktíva 2 530 777 €, vlastné imanie 1 671 939 €. 2024: aktíva 2 094 824 €, vlastné imanie 1 245 869 €. 2025: aktíva 5 016 396 €, vlastné imanie 2 183 067 €.10 mil.5 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 2 605 331 €, vlastné imanie 1 634 322 €. 2022: aktíva 3 016 579 €, vlastné imanie 1 681 931 €. 2023: aktíva 2 530 777 €, vlastné imanie 1 671 939 €. 2024: aktíva 2 094 824 €, vlastné imanie 1 245 869 €. 2025: aktíva 5 016 396 €, vlastné imanie 2 183 067 €.10 mil.5 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 2 605 331 €, vlastné imanie 1 634 322 €. 2022: aktíva 3 016 579 €, vlastné imanie 1 681 931 €. 2023: aktíva 2 530 777 €, vlastné imanie 1 671 939 €. 2024: aktíva 2 094 824 €, vlastné imanie 1 245 869 €. 2025: aktíva 5 016 396 €, vlastné imanie 2 183 067 €.10 mil.5 mil.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 1 272 196 €, zásoby 1 291 091 €, pohľadávky 22 032 €, finančné účty 10 947 €. 2022: dlhodobý majetok 1 276 869 €, zásoby 1 653 844 €, pohľadávky 50 094 €, finančné účty 27 191 €. 2023: dlhodobý majetok 1 147 006 €, zásoby 1 221 921 €, pohľadávky 90 447 €, finančné účty 15 662 €. 2024: dlhodobý majetok 1 070 294 €, zásoby 832 361 €, pohľadávky 116 170 €, finančné účty 44 507 €. 2025: dlhodobý majetok 4 273 614 €, zásoby 414 531 €, pohľadávky 491 626 €, finančné účty −175 358 €.10 mil.0−200 tis.20212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 1 272 196 €, zásoby 1 291 091 €, pohľadávky 22 032 €, finančné účty 10 947 €. 2022: dlhodobý majetok 1 276 869 €, zásoby 1 653 844 €, pohľadávky 50 094 €, finančné účty 27 191 €. 2023: dlhodobý majetok 1 147 006 €, zásoby 1 221 921 €, pohľadávky 90 447 €, finančné účty 15 662 €. 2024: dlhodobý majetok 1 070 294 €, zásoby 832 361 €, pohľadávky 116 170 €, finančné účty 44 507 €. 2025: dlhodobý majetok 4 273 614 €, zásoby 414 531 €, pohľadávky 491 626 €, finančné účty −175 358 €.10 mil.0−200 tis.20212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 1 272 196 €, zásoby 1 291 091 €, pohľadávky 22 032 €, finančné účty 10 947 €. 2022: dlhodobý majetok 1 276 869 €, zásoby 1 653 844 €, pohľadávky 50 094 €, finančné účty 27 191 €. 2023: dlhodobý majetok 1 147 006 €, zásoby 1 221 921 €, pohľadávky 90 447 €, finančné účty 15 662 €. 2024: dlhodobý majetok 1 070 294 €, zásoby 832 361 €, pohľadávky 116 170 €, finančné účty 44 507 €. 2025: dlhodobý majetok 4 273 614 €, zásoby 414 531 €, pohľadávky 491 626 €, finančné účty −175 358 €.10 mil.0−200 tis.20212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 1 634 322 €, dlhodobé záväzky 213 525 €, krátkodobé záväzky 757 484 €. 2022: vlastné imanie 1 681 931 €, dlhodobé záväzky 194 106 €, krátkodobé záväzky 1 140 542 €. 2023: vlastné imanie 1 671 939 €, dlhodobé záväzky 532 804 €, krátkodobé záväzky 326 034 €. 2024: vlastné imanie 1 245 869 €, dlhodobé záväzky 414 489 €, krátkodobé záväzky 434 466 €. 2025: vlastné imanie 2 183 067 €, dlhodobé záväzky 1 291 055 €, krátkodobé záväzky 766 616 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 1 634 322 €, dlhodobé záväzky 213 525 €, krátkodobé záväzky 757 484 €. 2022: vlastné imanie 1 681 931 €, dlhodobé záväzky 194 106 €, krátkodobé záväzky 1 140 542 €. 2023: vlastné imanie 1 671 939 €, dlhodobé záväzky 532 804 €, krátkodobé záväzky 326 034 €. 2024: vlastné imanie 1 245 869 €, dlhodobé záväzky 414 489 €, krátkodobé záväzky 434 466 €. 2025: vlastné imanie 2 183 067 €, dlhodobé záväzky 1 291 055 €, krátkodobé záväzky 766 616 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 1 634 322 €, dlhodobé záväzky 213 525 €, krátkodobé záväzky 757 484 €. 2022: vlastné imanie 1 681 931 €, dlhodobé záväzky 194 106 €, krátkodobé záväzky 1 140 542 €. 2023: vlastné imanie 1 671 939 €, dlhodobé záväzky 532 804 €, krátkodobé záväzky 326 034 €. 2024: vlastné imanie 1 245 869 €, dlhodobé záväzky 414 489 €, krátkodobé záväzky 434 466 €. 2025: vlastné imanie 2 183 067 €, dlhodobé záväzky 1 291 055 €, krátkodobé záväzky 766 616 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 20 007 €. 2022: daň z príjmu 10 259 €. 2023: daň z príjmu 1 854 €. 2024: daň z príjmu 8 805 €. 2025: daň z príjmu 12 394 €.25 tis.12,5 tis.020 tis.10,3 tis.1,9 tis.8,8 tis.12,4 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 20 007 €. 2022: daň z príjmu 10 259 €. 2023: daň z príjmu 1 854 €. 2024: daň z príjmu 8 805 €. 2025: daň z príjmu 12 394 €.25 tis.12,5 tis.020 tis.10,3 tis.1,9 tis.8,8 tis.12,4 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 20 007 €. 2022: daň z príjmu 10 259 €. 2023: daň z príjmu 1 854 €. 2024: daň z príjmu 8 805 €. 2025: daň z príjmu 12 394 €.25 tis.12,5 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby1,55 mil.1,62 mil.1,52 mil.2,43 mil.2,59 mil.
Výsledok hospodárenia75 tis.38,6 tis.−10,7 tis.16 tis.13 tis.
Aktíva2,61 mil.3,02 mil.2,53 mil.2,09 mil.5,02 mil.
Vlastné imanie1,63 mil.1,68 mil.1,67 mil.1,25 mil.2,18 mil.
Daň z príjmu20 tis.10,3 tis.1,9 tis.8,8 tis.12,4 tis.
Zadlženosť37,3 %44,2 %33,9 %40,5 %41,0 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
2,59 mil.
Výsledok hospodárenia
13 tis.
Aktíva
5,02 mil.
Vlastné imanie
2,18 mil.
Daň z príjmu
12,4 tis.
Zadlženosť
41,0 %

2024

Tržby
2,43 mil.
Výsledok hospodárenia
16 tis.
Aktíva
2,09 mil.
Vlastné imanie
1,25 mil.
Daň z príjmu
8,8 tis.
Zadlženosť
40,5 %

2023

Tržby
1,52 mil.
Výsledok hospodárenia
−10,7 tis.
Aktíva
2,53 mil.
Vlastné imanie
1,67 mil.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
33,9 %

2022

Tržby
1,62 mil.
Výsledok hospodárenia
38,6 tis.
Aktíva
3,02 mil.
Vlastné imanie
1,68 mil.
Daň z príjmu
10,3 tis.
Zadlženosť
44,2 %

2021

Tržby
1,55 mil.
Výsledok hospodárenia
75 tis.
Aktíva
2,61 mil.
Vlastné imanie
1,63 mil.
Daň z príjmu
20 tis.
Zadlženosť
37,3 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

Tento profil cez API