prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

SM Bouw s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 47442808aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
04. 10. 201313 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
284 635 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
SM Bouw s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
47442808
daňové identifikačné číslo
2023885798
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023885798
Sídlo
Trieda KVP 1, 040 23 Košice - mestská časť Sídlisko KVP, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
04. 10. 2013
V registri
13 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 33626/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
793084
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Sprostredkovanie zamestnania za úhradu okrem činnosti športového agenta17. 05. 2017—
Poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosť04. 10. 2013—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)04. 10. 2013—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla04. 10. 2013—
Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky04. 10. 2013—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla04. 10. 2013—
Prenájom hnuteľných vecí04. 10. 2013—
Vykonávanie činnosti podriadeného finančného agenta v sektore poistenia alebo zaistenia, poskytovania úverov23. 08. 2017—
Prevádzkovanie taxislužby23. 08. 2017—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby23. 08. 2017—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov23. 08. 2017—
Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt23. 08. 2017—
Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt23. 08. 2017—
Administratívne služby23. 08. 2017—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky23. 08. 2017—
Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla23. 08. 2017—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien22. 01. 2021—
Prípravné práce k realizácii stavby22. 01. 2021—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov22. 01. 2021—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave22. 01. 2021—
Kuriérske služby22. 01. 2021—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom22. 01. 2021—
Informačná činnosť22. 01. 2021—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí22. 01. 2021—
Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 m22. 01. 2021—
Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov22. 01. 2021—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023885798: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023885798: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023885798IČ DPH SK2023885798Obdobia daňových registráciíDIČ 2023885798: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023885798: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023885798IČ DPH SK2023885798Obdobia daňových registráciíDIČ 2023885798: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023885798: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023885798IČ DPH SK2023885798
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202388579811. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 26. 05. 2017
daňové identifikačné číslo202388579810. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Union zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Union zdravotná poisťovňaod 25. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲2 808 % na 16 516 € a znížila tržby o ▼80 % na 284,6 tisíc eur.

Tržby

284 635 €

▼ 80,3 %

Výsledok hospodárenia

16 516 €

▲ 2 807,7 %

Aktíva

705 162 €

▲ 75,4 %

Vlastné imanie

171 870 €

▲ 710,6 %

Zadlženosť

75,2 %

Hrubá marža

7,5 %

Čistá marža

5,8 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 113 451 €. 2021: tržby 273 329 €. 2022: tržby 1 306 254 €. 2023: tržby 1 446 735 €. 2025: tržby 284 635 €.2 mil.1 mil.0113,5 tis.273,3 tis.1,31 mil.1,45 mil.284,6 tis.20202021202220232025Tržby2020: tržby 113 451 €. 2021: tržby 273 329 €. 2022: tržby 1 306 254 €. 2023: tržby 1 446 735 €. 2025: tržby 284 635 €.2 mil.1 mil.0113,5 tis.273,3 tis.1,31 mil.1,45 mil.284,6 tis.20202021202220232025Tržby2020: tržby 113 451 €. 2021: tržby 273 329 €. 2022: tržby 1 306 254 €. 2023: tržby 1 446 735 €. 2025: tržby 284 635 €.2 mil.1 mil.0202020222025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 750 €. 2021: výsledok hospodárenia 250 €. 2022: výsledok hospodárenia 7 905 €. 2023: výsledok hospodárenia 568 €. 2025: výsledok hospodárenia 16 516 €.20 tis.10 tis.0+750+250+7,9 tis.+568+16,5 tis.20202021202220232025Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 750 €. 2021: výsledok hospodárenia 250 €. 2022: výsledok hospodárenia 7 905 €. 2023: výsledok hospodárenia 568 €. 2025: výsledok hospodárenia 16 516 €.20 tis.10 tis.0+750+250+7,9 tis.+568+16,5 tis.20202021202220232025Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 750 €. 2021: výsledok hospodárenia 250 €. 2022: výsledok hospodárenia 7 905 €. 2023: výsledok hospodárenia 568 €. 2025: výsledok hospodárenia 16 516 €.20 tis.10 tis.0+750202020222025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 83 614 €, vlastné imanie 12 600 €. 2021: aktíva 271 652 €, vlastné imanie 12 100 €. 2022: aktíva 152 382 €, vlastné imanie 20 635 €. 2023: aktíva 402 128 €, vlastné imanie 21 203 €. 2025: aktíva 705 162 €, vlastné imanie 171 870 €.1 mil.500 tis.020202021202220232025Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 83 614 €, vlastné imanie 12 600 €. 2021: aktíva 271 652 €, vlastné imanie 12 100 €. 2022: aktíva 152 382 €, vlastné imanie 20 635 €. 2023: aktíva 402 128 €, vlastné imanie 21 203 €. 2025: aktíva 705 162 €, vlastné imanie 171 870 €.1 mil.500 tis.020202021202220232025Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 83 614 €, vlastné imanie 12 600 €. 2021: aktíva 271 652 €, vlastné imanie 12 100 €. 2022: aktíva 152 382 €, vlastné imanie 20 635 €. 2023: aktíva 402 128 €, vlastné imanie 21 203 €. 2025: aktíva 705 162 €, vlastné imanie 171 870 €.1 mil.500 tis.020202021202220232025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 36 818 €, zásoby 0 €, pohľadávky 36 422 €, finančné účty 10 374 €. 2021: dlhodobý majetok 27 750 €, zásoby 0 €, pohľadávky 237 598 €, finančné účty 4 338 €. 2022: dlhodobý majetok 5 610 €, zásoby 1 982 €, pohľadávky 75 500 €, finančné účty 62 826 €. 2023: dlhodobý majetok 6 454 €, zásoby 67 479 €, pohľadávky 292 508 €, finančné účty 150 €. 2025: dlhodobý majetok 4 709 €, zásoby 48 748 €, pohľadávky 643 808 €, finančné účty 2 395 €.1 mil.500 tis.020202021202220232025Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 36 818 €, zásoby 0 €, pohľadávky 36 422 €, finančné účty 10 374 €. 2021: dlhodobý majetok 27 750 €, zásoby 0 €, pohľadávky 237 598 €, finančné účty 4 338 €. 2022: dlhodobý majetok 5 610 €, zásoby 1 982 €, pohľadávky 75 500 €, finančné účty 62 826 €. 2023: dlhodobý majetok 6 454 €, zásoby 67 479 €, pohľadávky 292 508 €, finančné účty 150 €. 2025: dlhodobý majetok 4 709 €, zásoby 48 748 €, pohľadávky 643 808 €, finančné účty 2 395 €.1 mil.500 tis.020202021202220232025Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 36 818 €, zásoby 0 €, pohľadávky 36 422 €, finančné účty 10 374 €. 2021: dlhodobý majetok 27 750 €, zásoby 0 €, pohľadávky 237 598 €, finančné účty 4 338 €. 2022: dlhodobý majetok 5 610 €, zásoby 1 982 €, pohľadávky 75 500 €, finančné účty 62 826 €. 2023: dlhodobý majetok 6 454 €, zásoby 67 479 €, pohľadávky 292 508 €, finančné účty 150 €. 2025: dlhodobý majetok 4 709 €, zásoby 48 748 €, pohľadávky 643 808 €, finančné účty 2 395 €.1 mil.500 tis.020202021202220232025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 12 600 €, dlhodobé záväzky 19 640 €, krátkodobé záväzky 51 374 €. 2021: vlastné imanie 12 100 €, dlhodobé záväzky 19 640 €, krátkodobé záväzky 239 912 €. 2022: vlastné imanie 20 635 €, dlhodobé záväzky 4 €, krátkodobé záväzky 131 743 €. 2023: vlastné imanie 21 203 €, dlhodobé záväzky 28 €, krátkodobé záväzky 380 897 €. 2025: vlastné imanie 171 870 €, dlhodobé záväzky 96 €, krátkodobé záväzky 530 396 €.1 mil.500 tis.020202021202220232025Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 12 600 €, dlhodobé záväzky 19 640 €, krátkodobé záväzky 51 374 €. 2021: vlastné imanie 12 100 €, dlhodobé záväzky 19 640 €, krátkodobé záväzky 239 912 €. 2022: vlastné imanie 20 635 €, dlhodobé záväzky 4 €, krátkodobé záväzky 131 743 €. 2023: vlastné imanie 21 203 €, dlhodobé záväzky 28 €, krátkodobé záväzky 380 897 €. 2025: vlastné imanie 171 870 €, dlhodobé záväzky 96 €, krátkodobé záväzky 530 396 €.1 mil.500 tis.020202021202220232025Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 12 600 €, dlhodobé záväzky 19 640 €, krátkodobé záväzky 51 374 €. 2021: vlastné imanie 12 100 €, dlhodobé záväzky 19 640 €, krátkodobé záväzky 239 912 €. 2022: vlastné imanie 20 635 €, dlhodobé záväzky 4 €, krátkodobé záväzky 131 743 €. 2023: vlastné imanie 21 203 €, dlhodobé záväzky 28 €, krátkodobé záväzky 380 897 €. 2025: vlastné imanie 171 870 €, dlhodobé záväzky 96 €, krátkodobé záväzky 530 396 €.1 mil.500 tis.020202021202220232025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 200 €. 2021: daň z príjmu 698 €. 2022: daň z príjmu 2 454 €. 2023: daň z príjmu 1 507 €. 2025: daň z príjmu 4 721 €.5 tis.2,5 tis.02006982,5 tis.1,5 tis.4,7 tis.20202021202220232025Daň z príjmu2020: daň z príjmu 200 €. 2021: daň z príjmu 698 €. 2022: daň z príjmu 2 454 €. 2023: daň z príjmu 1 507 €. 2025: daň z príjmu 4 721 €.5 tis.2,5 tis.02006982,5 tis.1,5 tis.4,7 tis.20202021202220232025Daň z príjmu2020: daň z príjmu 200 €. 2021: daň z príjmu 698 €. 2022: daň z príjmu 2 454 €. 2023: daň z príjmu 1 507 €. 2025: daň z príjmu 4 721 €.5 tis.2,5 tis.0200202020222025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby113,5 tis.273,3 tis.1,31 mil.1,45 mil.284,6 tis.
Výsledok hospodárenia7502507,9 tis.56816,5 tis.
Aktíva83,6 tis.271,7 tis.152,4 tis.402,1 tis.705,2 tis.
Vlastné imanie12,6 tis.12,1 tis.20,6 tis.21,2 tis.171,9 tis.
Daň z príjmu2006982,5 tis.1,5 tis.4,7 tis.
Zadlženosť84,9 %95,5 %86,5 %94,7 %75,2 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

2025

Tržby
284,6 tis.
Výsledok hospodárenia
16,5 tis.
Aktíva
705,2 tis.
Vlastné imanie
171,9 tis.
Daň z príjmu
4,7 tis.
Zadlženosť
75,2 %

2023

Tržby
1,45 mil.
Výsledok hospodárenia
568
Aktíva
402,1 tis.
Vlastné imanie
21,2 tis.
Daň z príjmu
1,5 tis.
Zadlženosť
94,7 %

2022

Tržby
1,31 mil.
Výsledok hospodárenia
7,9 tis.
Aktíva
152,4 tis.
Vlastné imanie
20,6 tis.
Daň z príjmu
2,5 tis.
Zadlženosť
86,5 %

2021

Tržby
273,3 tis.
Výsledok hospodárenia
250
Aktíva
271,7 tis.
Vlastné imanie
12,1 tis.
Daň z príjmu
698
Zadlženosť
95,5 %

2020

Tržby
113,5 tis.
Výsledok hospodárenia
750
Aktíva
83,6 tis.
Vlastné imanie
12,6 tis.
Daň z príjmu
200
Zadlženosť
84,9 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

Tento profil cez API