prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

Santa Lucia Tip-Top, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47438886aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
19. 10. 201313 rokov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
356 735 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Santa Lucia Tip-Top, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47438886
daňové identifikačné číslo
2023904949
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023904949
Sídlo
Košické Oľšany 87, 04442 Košické Oľšany, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
19. 10. 2013
V registri
13 rokov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 33914/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
800155
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)19. 10. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu19. 10. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb19. 10. 2013—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla19. 10. 2013—
Skladovanie19. 10. 2013—
Baliace činnosti, manipulácia s tovarom19. 10. 2013—
Počítačové služby19. 10. 2013—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení19. 10. 2013—
Reklamné a marketingové služby19. 10. 2013—
Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne10. 03. 2018—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023904949: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023904949: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023904949IČ DPH SK2023904949Obdobia daňových registráciíDIČ 2023904949: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023904949: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023904949IČ DPH SK2023904949Obdobia daňových registráciíDIČ 2023904949: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023904949: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023904949IČ DPH SK2023904949
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202390494911. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 04. 2018
daňové identifikačné číslo202390494910. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Union zdravotná poisťovňa Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Union zdravotná poisťovňaod 25. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 prepadlo do straty −3 486 € a zvýšila tržby o ▲92 % na 356,7 tisíc eur.

Tržby

356 735 €

▲ 92,5 %

Výsledok hospodárenia

−3 486 €

▼ 158,3 %

Aktíva

112 337 €

▲ 193,6 %

Vlastné imanie

45 578 €

▲ 4 964,2 %

Zadlženosť

59,4 %

Hrubá marža

−1,0 %

Čistá marža

−1,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 299 145 €. 2019: tržby 366 198 €. 2020: tržby 238 528 €. 2021: tržby 185 357 €. 2022: tržby 356 735 €.500 tis.250 tis.0299,1 tis.366,2 tis.238,5 tis.185,4 tis.356,7 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 299 145 €. 2019: tržby 366 198 €. 2020: tržby 238 528 €. 2021: tržby 185 357 €. 2022: tržby 356 735 €.500 tis.250 tis.0299,1 tis.366,2 tis.238,5 tis.185,4 tis.356,7 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 299 145 €. 2019: tržby 366 198 €. 2020: tržby 238 528 €. 2021: tržby 185 357 €. 2022: tržby 356 735 €.500 tis.250 tis.0201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −14 481 €. 2019: výsledok hospodárenia 4 473 €. 2020: výsledok hospodárenia −15 914 €. 2021: výsledok hospodárenia 5 984 €. 2022: výsledok hospodárenia −3 486 €.10 tis.0−20 tis.−14,5 tis.+4,5 tis.−15,9 tis.+6 tis.−3,5 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −14 481 €. 2019: výsledok hospodárenia 4 473 €. 2020: výsledok hospodárenia −15 914 €. 2021: výsledok hospodárenia 5 984 €. 2022: výsledok hospodárenia −3 486 €.10 tis.0−20 tis.−14,5 tis.+4,5 tis.−15,9 tis.+6 tis.−3,5 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −14 481 €. 2019: výsledok hospodárenia 4 473 €. 2020: výsledok hospodárenia −15 914 €. 2021: výsledok hospodárenia 5 984 €. 2022: výsledok hospodárenia −3 486 €.10 tis.0−20 tis.201820202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 23 953 €, vlastné imanie −12 755 €. 2019: aktíva 37 659 €, vlastné imanie −8 283 €. 2020: aktíva 32 632 €, vlastné imanie −6 921 €. 2021: aktíva 38 263 €, vlastné imanie −937 €. 2022: aktíva 112 337 €, vlastné imanie 45 578 €.200 tis.0−20 tis.20182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 23 953 €, vlastné imanie −12 755 €. 2019: aktíva 37 659 €, vlastné imanie −8 283 €. 2020: aktíva 32 632 €, vlastné imanie −6 921 €. 2021: aktíva 38 263 €, vlastné imanie −937 €. 2022: aktíva 112 337 €, vlastné imanie 45 578 €.200 tis.0−20 tis.20182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 23 953 €, vlastné imanie −12 755 €. 2019: aktíva 37 659 €, vlastné imanie −8 283 €. 2020: aktíva 32 632 €, vlastné imanie −6 921 €. 2021: aktíva 38 263 €, vlastné imanie −937 €. 2022: aktíva 112 337 €, vlastné imanie 45 578 €.200 tis.0−20 tis.20182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 10 870 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 13 083 €. 2019: dlhodobý majetok 14 858 €, zásoby 10 664 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 12 137 €. 2020: dlhodobý majetok 10 039 €, zásoby 10 880 €, pohľadávky 3 001 €, finančné účty 8 712 €. 2021: dlhodobý majetok 5 220 €, zásoby 12 723 €, pohľadávky 4 852 €, finančné účty 15 468 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 58 256 €, finančné účty 54 081 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 10 870 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 13 083 €. 2019: dlhodobý majetok 14 858 €, zásoby 10 664 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 12 137 €. 2020: dlhodobý majetok 10 039 €, zásoby 10 880 €, pohľadávky 3 001 €, finančné účty 8 712 €. 2021: dlhodobý majetok 5 220 €, zásoby 12 723 €, pohľadávky 4 852 €, finančné účty 15 468 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 58 256 €, finančné účty 54 081 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 10 870 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 13 083 €. 2019: dlhodobý majetok 14 858 €, zásoby 10 664 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 12 137 €. 2020: dlhodobý majetok 10 039 €, zásoby 10 880 €, pohľadávky 3 001 €, finančné účty 8 712 €. 2021: dlhodobý majetok 5 220 €, zásoby 12 723 €, pohľadávky 4 852 €, finančné účty 15 468 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 58 256 €, finančné účty 54 081 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie −12 755 €, dlhodobé záväzky 261 €, krátkodobé záväzky 36 447 €. 2019: vlastné imanie −8 283 €, dlhodobé záväzky 14 425 €, krátkodobé záväzky 31 517 €. 2020: vlastné imanie −6 921 €, dlhodobé záväzky 20 062 €, krátkodobé záväzky 19 491 €. 2021: vlastné imanie −937 €, dlhodobé záväzky 29 785 €, krátkodobé záväzky 9 415 €. 2022: vlastné imanie 45 578 €, dlhodobé záväzky 1 182 €, krátkodobé záväzky 65 577 €.200 tis.0−20 tis.20182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie −12 755 €, dlhodobé záväzky 261 €, krátkodobé záväzky 36 447 €. 2019: vlastné imanie −8 283 €, dlhodobé záväzky 14 425 €, krátkodobé záväzky 31 517 €. 2020: vlastné imanie −6 921 €, dlhodobé záväzky 20 062 €, krátkodobé záväzky 19 491 €. 2021: vlastné imanie −937 €, dlhodobé záväzky 29 785 €, krátkodobé záväzky 9 415 €. 2022: vlastné imanie 45 578 €, dlhodobé záväzky 1 182 €, krátkodobé záväzky 65 577 €.200 tis.0−20 tis.20182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie −12 755 €, dlhodobé záväzky 261 €, krátkodobé záväzky 36 447 €. 2019: vlastné imanie −8 283 €, dlhodobé záväzky 14 425 €, krátkodobé záväzky 31 517 €. 2020: vlastné imanie −6 921 €, dlhodobé záväzky 20 062 €, krátkodobé záväzky 19 491 €. 2021: vlastné imanie −937 €, dlhodobé záväzky 29 785 €, krátkodobé záväzky 9 415 €. 2022: vlastné imanie 45 578 €, dlhodobé záväzky 1 182 €, krátkodobé záväzky 65 577 €.200 tis.0−20 tis.20182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 1 300 €. 2020: daň z príjmu 38 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.001,3 tis.380020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 1 300 €. 2020: daň z príjmu 38 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.001,3 tis.380020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 1 300 €. 2020: daň z príjmu 38 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.00380201820202022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby299,1 tis.366,2 tis.238,5 tis.185,4 tis.356,7 tis.
Výsledok hospodárenia−14,5 tis.4,5 tis.−15,9 tis.6 tis.−3,5 tis.
Aktíva24 tis.37,7 tis.32,6 tis.38,3 tis.112,3 tis.
Vlastné imanie−12,8 tis.−8,3 tis.−6,9 tis.−93745,6 tis.
Daň z príjmu01,3 tis.3800
Zadlženosť153,3 %122,0 %121,2 %102,4 %59,4 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

2022

Tržby
356,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−3,5 tis.
Aktíva
112,3 tis.
Vlastné imanie
45,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
59,4 %

2021

Tržby
185,4 tis.
Výsledok hospodárenia
6 tis.
Aktíva
38,3 tis.
Vlastné imanie
−937
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
102,4 %

2020

Tržby
238,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−15,9 tis.
Aktíva
32,6 tis.
Vlastné imanie
−6,9 tis.
Daň z príjmu
38
Zadlženosť
121,2 %

2019

Tržby
366,2 tis.
Výsledok hospodárenia
4,5 tis.
Aktíva
37,7 tis.
Vlastné imanie
−8,3 tis.
Daň z príjmu
1,3 tis.
Zadlženosť
122,0 %

2018

Tržby
299,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−14,5 tis.
Aktíva
24 tis.
Vlastné imanie
−12,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
153,3 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

Tento profil cez API