prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

PR-STAV, s.r.o. v likvidácii

identifikačné číslo organizácie 47438258zaniknutý 28. 04. 2026otvorený dlh

Súhrn

Vznik
02. 10. 201312 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
21 069 €2018

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
PR-STAV, s.r.o. v likvidácii
identifikačné číslo organizácie
47438258
daňové identifikačné číslo
—
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Osloboditeľov 162, 05934 Spišská Teplica, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
02. 10. 2013
Zánik
28. 04. 2026
V registri
12 rokov 6 mesiacov
Stav
zaniknutý 28. 04. 2026
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 28840/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
603670

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 02. 06. 2019 (rok porušenia 2018).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2018 sa zo straty dostalo na zisk 6 800 € a znížila tržby o ▼72 % na 21,1 tisíc eur.

Tržby

21 069 €

▼ 71,7 %

Výsledok hospodárenia

6 800 €

▲ 195,3 %

Aktíva

25 375 €

▲ 79,9 %

Vlastné imanie

−338 €

▲ 95,3 %

Zadlženosť

101,3 %

Hrubá marža

37,7 %

Čistá marža

32,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2014: tržby 314 410 €. 2015: tržby 83 466 €. 2016: tržby 3 141 €. 2017: tržby 74 320 €. 2018: tržby 21 069 €.500 tis.250 tis.0314,4 tis.83,5 tis.3,1 tis.74,3 tis.21,1 tis.20142015201620172018Tržby2014: tržby 314 410 €. 2015: tržby 83 466 €. 2016: tržby 3 141 €. 2017: tržby 74 320 €. 2018: tržby 21 069 €.500 tis.250 tis.0314,4 tis.83,5 tis.3,1 tis.74,3 tis.21,1 tis.20142015201620172018Tržby2014: tržby 314 410 €. 2015: tržby 83 466 €. 2016: tržby 3 141 €. 2017: tržby 74 320 €. 2018: tržby 21 069 €.500 tis.250 tis.0201420162018

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia 4 780 €. 2015: výsledok hospodárenia 6 971 €. 2016: výsledok hospodárenia 1 720 €. 2017: výsledok hospodárenia −7 139 €. 2018: výsledok hospodárenia 6 800 €.10 tis.0−10 tis.+4,8 tis.+7 tis.+1,7 tis.−7,1 tis.+6,8 tis.20142015201620172018Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia 4 780 €. 2015: výsledok hospodárenia 6 971 €. 2016: výsledok hospodárenia 1 720 €. 2017: výsledok hospodárenia −7 139 €. 2018: výsledok hospodárenia 6 800 €.10 tis.0−10 tis.+4,8 tis.+7 tis.+1,7 tis.−7,1 tis.+6,8 tis.20142015201620172018Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia 4 780 €. 2015: výsledok hospodárenia 6 971 €. 2016: výsledok hospodárenia 1 720 €. 2017: výsledok hospodárenia −7 139 €. 2018: výsledok hospodárenia 6 800 €.10 tis.0−10 tis.201420162018

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 45 720 €, vlastné imanie 9 508 €. 2015: aktíva 96 070 €, vlastné imanie 16 479 €. 2016: aktíva 67 045 €, vlastné imanie 18 198 €. 2017: aktíva 14 107 €, vlastné imanie −7 139 €. 2018: aktíva 25 375 €, vlastné imanie −338 €.100 tis.0−10 tis.20142015201620172018Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 45 720 €, vlastné imanie 9 508 €. 2015: aktíva 96 070 €, vlastné imanie 16 479 €. 2016: aktíva 67 045 €, vlastné imanie 18 198 €. 2017: aktíva 14 107 €, vlastné imanie −7 139 €. 2018: aktíva 25 375 €, vlastné imanie −338 €.100 tis.0−10 tis.20142015201620172018Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 45 720 €, vlastné imanie 9 508 €. 2015: aktíva 96 070 €, vlastné imanie 16 479 €. 2016: aktíva 67 045 €, vlastné imanie 18 198 €. 2017: aktíva 14 107 €, vlastné imanie −7 139 €. 2018: aktíva 25 375 €, vlastné imanie −338 €.100 tis.0−10 tis.20142015201620172018

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 3 032 €, zásoby 0 €, pohľadávky 54 956 €, finančné účty −12 268 €. 2015: dlhodobý majetok 2 320 €, zásoby 0 €, pohľadávky 93 244 €, finančné účty 506 €. 2016: dlhodobý majetok 1 686 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 268 €, finančné účty 42 091 €. 2017: dlhodobý majetok 11 022 €, zásoby 0 €, pohľadávky 601 €, finančné účty 2 484 €. 2018: dlhodobý majetok 7 447 €, zásoby 0 €, pohľadávky 25 €, finančné účty 17 903 €.100 tis.0−20 tis.20142015201620172018Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 3 032 €, zásoby 0 €, pohľadávky 54 956 €, finančné účty −12 268 €. 2015: dlhodobý majetok 2 320 €, zásoby 0 €, pohľadávky 93 244 €, finančné účty 506 €. 2016: dlhodobý majetok 1 686 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 268 €, finančné účty 42 091 €. 2017: dlhodobý majetok 11 022 €, zásoby 0 €, pohľadávky 601 €, finančné účty 2 484 €. 2018: dlhodobý majetok 7 447 €, zásoby 0 €, pohľadávky 25 €, finančné účty 17 903 €.100 tis.0−20 tis.20142015201620172018Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 3 032 €, zásoby 0 €, pohľadávky 54 956 €, finančné účty −12 268 €. 2015: dlhodobý majetok 2 320 €, zásoby 0 €, pohľadávky 93 244 €, finančné účty 506 €. 2016: dlhodobý majetok 1 686 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 268 €, finančné účty 42 091 €. 2017: dlhodobý majetok 11 022 €, zásoby 0 €, pohľadávky 601 €, finančné účty 2 484 €. 2018: dlhodobý majetok 7 447 €, zásoby 0 €, pohľadávky 25 €, finančné účty 17 903 €.100 tis.0−20 tis.20142015201620172018
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 9 508 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 36 212 €. 2015: vlastné imanie 16 479 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 79 591 €. 2016: vlastné imanie 18 198 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 48 847 €. 2017: vlastné imanie −7 139 €, dlhodobé záväzky 11 948 €, krátkodobé záväzky 9 298 €. 2018: vlastné imanie −338 €, dlhodobé záväzky 9 702 €, krátkodobé záväzky 16 011 €.100 tis.0−10 tis.20142015201620172018Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 9 508 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 36 212 €. 2015: vlastné imanie 16 479 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 79 591 €. 2016: vlastné imanie 18 198 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 48 847 €. 2017: vlastné imanie −7 139 €, dlhodobé záväzky 11 948 €, krátkodobé záväzky 9 298 €. 2018: vlastné imanie −338 €, dlhodobé záväzky 9 702 €, krátkodobé záväzky 16 011 €.100 tis.0−10 tis.20142015201620172018Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 9 508 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 36 212 €. 2015: vlastné imanie 16 479 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 79 591 €. 2016: vlastné imanie 18 198 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 48 847 €. 2017: vlastné imanie −7 139 €, dlhodobé záväzky 11 948 €, krátkodobé záväzky 9 298 €. 2018: vlastné imanie −338 €, dlhodobé záväzky 9 702 €, krátkodobé záväzky 16 011 €.100 tis.0−10 tis.20142015201620172018
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2014: daň z príjmu 1 905 €. 2015: daň z príjmu 2 245 €. 2016: daň z príjmu 0 €. 2017: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 1 145 €.2,5 tis.1,3 tis.01,9 tis.2,2 tis.04801,1 tis.20142015201620172018Daň z príjmu2014: daň z príjmu 1 905 €. 2015: daň z príjmu 2 245 €. 2016: daň z príjmu 0 €. 2017: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 1 145 €.2,5 tis.1,3 tis.01,9 tis.2,2 tis.04801,1 tis.20142015201620172018Daň z príjmu2014: daň z príjmu 1 905 €. 2015: daň z príjmu 2 245 €. 2016: daň z príjmu 0 €. 2017: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 1 145 €.2,5 tis.1,3 tis.00201420162018
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2014Závierka v registri účtovných závierok2015Závierka v registri účtovných závierok2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok
Tržby314,4 tis.83,5 tis.3,1 tis.74,3 tis.21,1 tis.
Výsledok hospodárenia4,8 tis.7 tis.1,7 tis.−7,1 tis.6,8 tis.
Aktíva45,7 tis.96,1 tis.67 tis.14,1 tis.25,4 tis.
Vlastné imanie9,5 tis.16,5 tis.18,2 tis.−7,1 tis.−338
Daň z príjmu1,9 tis.2,2 tis.04801,1 tis.
Zadlženosť79,2 %82,8 %72,9 %150,6 %101,3 %

2018

Tržby
21,1 tis.
Výsledok hospodárenia
6,8 tis.
Aktíva
25,4 tis.
Vlastné imanie
−338
Daň z príjmu
1,1 tis.
Zadlženosť
101,3 %

2017

Tržby
74,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−7,1 tis.
Aktíva
14,1 tis.
Vlastné imanie
−7,1 tis.
Daň z príjmu
480
Zadlženosť
150,6 %

2016

Tržby
3,1 tis.
Výsledok hospodárenia
1,7 tis.
Aktíva
67 tis.
Vlastné imanie
18,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
72,9 %

2015

Tržby
83,5 tis.
Výsledok hospodárenia
7 tis.
Aktíva
96,1 tis.
Vlastné imanie
16,5 tis.
Daň z príjmu
2,2 tis.
Zadlženosť
82,8 %

2014

Tržby
314,4 tis.
Výsledok hospodárenia
4,8 tis.
Aktíva
45,7 tis.
Vlastné imanie
9,5 tis.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
79,2 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API