Súhrn
- Vznik
- 26. 09. 201313 rokov 1 mesiac v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 361 758 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Medial Slovakia, spol. s r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 47431121
- daňové identifikačné číslo
- 2023865778
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2023865778
- Sídlo
- Dukelských hrdinov 970/26, 979 01 Rimavská Sobota, Slovenská republika
- Územie
- Rimavská Sobotaokres Rimavská SobotaBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 26. 09. 2013
- V registri
- 13 rokov 1 mesiac
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 25004/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 423372
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Reklamné a marketingové služby | 26. 09. 2013 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 26. 09. 2013 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 26. 09. 2013 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 26. 09. 2013 | — |
| Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve | 29. 01. 2015 | — |
| Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva | 29. 01. 2015 | — |
| Výroba jednoduchých výrobkov z kovu | 29. 01. 2015 | — |
| Poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja | 03. 06. 2016 | — |
| Výroba kŕmnych zmesí | 03. 06. 2016 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 03. 06. 2016 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 03. 06. 2016 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 03. 06. 2016 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2023865778 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 04. 2018 |
| daňové identifikačné číslo | 2023865778 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | 11. 09. 2026 – 21. 09. 2026 ukončené | 18. 09. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prepadlo do straty −1 262 € a zvýšila tržby o ▲84 % na 361,8 tisíc eur.
Tržby
361 758 €
▲ 83,9 %Výsledok hospodárenia
−1 262 €
▼ 110,0 %Aktíva
244 597 €
▲ 33,0 %Vlastné imanie
89 679 €
▼ 1,4 %Zadlženosť
63,3 %
Hrubá marža
0,2 %
Čistá marža
−0,3 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 164,6 tis. | 83,9 tis. | 100,7 tis. | 196,7 tis. | 361,8 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 9,8 tis. | −28,1 tis. | 2,6 tis. | 12,6 tis. | −1,3 tis. |
| Aktíva | 154,2 tis. | 120 tis. | 122,7 tis. | 183,9 tis. | 244,6 tis. |
| Vlastné imanie | 11,9 tis. | 3,7 tis. | 78,6 tis. | 90,9 tis. | 89,7 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 232 | 960 | 1,9 tis. |
| Zadlženosť | 92,3 % | 96,9 % | 36,0 % | 50,6 % | 63,3 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 361,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −1,3 tis.
- Aktíva
- 244,6 tis.
- Vlastné imanie
- 89,7 tis.
- Daň z príjmu
- 1,9 tis.
- Zadlženosť
- 63,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 196,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 12,6 tis.
- Aktíva
- 183,9 tis.
- Vlastné imanie
- 90,9 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 50,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 100,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,6 tis.
- Aktíva
- 122,7 tis.
- Vlastné imanie
- 78,6 tis.
- Daň z príjmu
- 232
- Zadlženosť
- 36,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 83,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −28,1 tis.
- Aktíva
- 120 tis.
- Vlastné imanie
- 3,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 96,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 164,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 9,8 tis.
- Aktíva
- 154,2 tis.
- Vlastné imanie
- 11,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 92,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.