prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

ALPAX plus, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47431067aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
01. 10. 201313 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
ALPAX plus, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47431067
daňové identifikačné číslo
2023868572
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023868572
Sídlo
Ľ. Štúra 1685, 01861 Beluša, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
01. 10. 2013
V registri
13 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 28970/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
357271
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)01. 10. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu01. 10. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb01. 10. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby01. 10. 2013—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu01. 10. 2013—
Administratívne služby01. 10. 2013—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien01. 10. 2013—
Vypracovanie dokumentácie a projektu stavebnej časti jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb01. 10. 2013—
Výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadenia staveniska, ak ich zastavaná plocha nepresahuje 300 m2 a výšku 15 m, drobných stavieb a ich zmien01. 10. 2013—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom19. 12. 2024—
Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí19. 12. 2024—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov19. 12. 2024—
Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave19. 12. 2024—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla19. 12. 2024—
Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy19. 12. 2024—
Prípravné práce k realizácii stavby19. 12. 2024—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov19. 12. 2024—
Čistiace a upratovacie služby19. 12. 2024—
Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky19. 12. 2024—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí19. 12. 2024—
Vedenie účtovníctva19. 12. 2024—
Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy19. 12. 2024—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023868572: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023868572: od 02. 10. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023868572IČ DPH SK2023868572Obdobia daňových registráciíDIČ 2023868572: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023868572: od 02. 10. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023868572IČ DPH SK2023868572Obdobia daňových registráciíDIČ 2023868572: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023868572: od 02. 10. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023868572IČ DPH SK2023868572
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202386857202. 10. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §7a
daňové identifikačné číslo202386857210. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 prehĺbila stratu na −660 € a bez tržieb.

Tržby

0 €

Výsledok hospodárenia

−660 €

▼ 46,3 %

Aktíva

9 625 €

▼ 4,2 %

Vlastné imanie

9 267 €

▼ 6,6 %

Zadlženosť

3,7 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 5 820 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 1 050 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €.10 tis.5 tis.05,8 tis.01,1 tis.0020202021202220232024Tržby2020: tržby 5 820 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 1 050 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €.10 tis.5 tis.05,8 tis.01,1 tis.0020202021202220232024Tržby2020: tržby 5 820 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 1 050 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €.10 tis.5 tis.00202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 1 275 €. 2021: výsledok hospodárenia −2 968 €. 2022: výsledok hospodárenia −821 €. 2023: výsledok hospodárenia −451 €. 2024: výsledok hospodárenia −660 €.2 tis.0−5 tis.+1,3 tis.−3 tis.−821−451−66020202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 1 275 €. 2021: výsledok hospodárenia −2 968 €. 2022: výsledok hospodárenia −821 €. 2023: výsledok hospodárenia −451 €. 2024: výsledok hospodárenia −660 €.2 tis.0−5 tis.+1,3 tis.−3 tis.−821−451−66020202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 1 275 €. 2021: výsledok hospodárenia −2 968 €. 2022: výsledok hospodárenia −821 €. 2023: výsledok hospodárenia −451 €. 2024: výsledok hospodárenia −660 €.2 tis.0−5 tis.−821−660202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 14 448 €, vlastné imanie 14 166 €. 2021: aktíva 11 316 €, vlastné imanie 11 199 €. 2022: aktíva 10 485 €, vlastné imanie 10 378 €. 2023: aktíva 10 047 €, vlastné imanie 9 927 €. 2024: aktíva 9 625 €, vlastné imanie 9 267 €.20 tis.10 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 14 448 €, vlastné imanie 14 166 €. 2021: aktíva 11 316 €, vlastné imanie 11 199 €. 2022: aktíva 10 485 €, vlastné imanie 10 378 €. 2023: aktíva 10 047 €, vlastné imanie 9 927 €. 2024: aktíva 9 625 €, vlastné imanie 9 267 €.20 tis.10 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 14 448 €, vlastné imanie 14 166 €. 2021: aktíva 11 316 €, vlastné imanie 11 199 €. 2022: aktíva 10 485 €, vlastné imanie 10 378 €. 2023: aktíva 10 047 €, vlastné imanie 9 927 €. 2024: aktíva 9 625 €, vlastné imanie 9 267 €.20 tis.10 tis.020202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 443 €, finančné účty 14 005 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 223 €, finančné účty 11 093 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 10 485 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 €, finančné účty 10 042 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 €, finančné účty 9 618 €.20 tis.10 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 443 €, finančné účty 14 005 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 223 €, finančné účty 11 093 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 10 485 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 €, finančné účty 10 042 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 €, finančné účty 9 618 €.20 tis.10 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 443 €, finančné účty 14 005 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 223 €, finančné účty 11 093 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 10 485 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 €, finančné účty 10 042 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 €, finančné účty 9 618 €.20 tis.10 tis.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 14 166 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 282 €. 2021: vlastné imanie 11 199 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 117 €. 2022: vlastné imanie 10 378 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 107 €. 2023: vlastné imanie 9 927 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 120 €. 2024: vlastné imanie 9 267 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 358 €.20 tis.10 tis.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 14 166 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 282 €. 2021: vlastné imanie 11 199 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 117 €. 2022: vlastné imanie 10 378 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 107 €. 2023: vlastné imanie 9 927 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 120 €. 2024: vlastné imanie 9 267 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 358 €.20 tis.10 tis.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 14 166 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 282 €. 2021: vlastné imanie 11 199 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 117 €. 2022: vlastné imanie 10 378 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 107 €. 2023: vlastné imanie 9 927 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 120 €. 2024: vlastné imanie 9 267 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 358 €.20 tis.10 tis.020202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 181 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.500250018100034020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 181 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.500250018100034020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 181 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.500250018100034020202021202220232024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby5,8 tis.01,1 tis.00
Výsledok hospodárenia1,3 tis.−3 tis.−821−451−660
Aktíva14,4 tis.11,3 tis.10,5 tis.10 tis.9,6 tis.
Vlastné imanie14,2 tis.11,2 tis.10,4 tis.9,9 tis.9,3 tis.
Daň z príjmu181000340
Zadlženosť2,0 %1,0 %1,0 %1,2 %3,7 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−660
Aktíva
9,6 tis.
Vlastné imanie
9,3 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
3,7 %

2023

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−451
Aktíva
10 tis.
Vlastné imanie
9,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
1,2 %

2022

Tržby
1,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−821
Aktíva
10,5 tis.
Vlastné imanie
10,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
1,0 %

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−3 tis.
Aktíva
11,3 tis.
Vlastné imanie
11,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
1,0 %

2020

Tržby
5,8 tis.
Výsledok hospodárenia
1,3 tis.
Aktíva
14,4 tis.
Vlastné imanie
14,2 tis.
Daň z príjmu
181
Zadlženosť
2,0 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API