prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

Creative Projekting, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 47430672aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
27. 09. 201313 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Creative Projekting, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
47430672
daňové identifikačné číslo
2023884192
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Záhorácka 54, 901 01 Malacky, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
27. 09. 2013
V registri
13 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 92366/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
196304
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)27. 09. 2013—
vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb27. 09. 2013—
výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadenia staveniska, ak ich zastavaná plocha nepresahuje 300 m2 a výšku 15 m, drobných stavieb a ich zmien27. 09. 2013—
polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín27. 09. 2013—
prípravné práce k realizácii stavby27. 09. 2013—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien27. 09. 2013—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov27. 09. 2013—
zhotovovanie mozaikových obrazov z rozličných materiálov podľa predložených návrhov27. 09. 2013—
stavebné cenárstvo (zhotovovanie rozpočtov a kalkulácií stavebných prác)27. 09. 2013—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)27. 09. 2013—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb27. 09. 2013—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu27. 09. 2013—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby27. 09. 2013—
služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov27. 09. 2013—
správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností27. 09. 2013—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom27. 09. 2013—
prenájom hnuteľných vecí27. 09. 2013—
administratívne služby27. 09. 2013—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov27. 09. 2013—
čistiace a upratovacie služby27. 09. 2013—
reklamné a marketingové služby27. 09. 2013—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023884192: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023884192Obdobia daňových registráciíDIČ 2023884192: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023884192Obdobia daňových registráciíDIČ 2023884192: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023884192
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202388419210. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 znížila zisk o ▼100 % na 0 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.

Tržby

0 €

▼ 100,0 %

Výsledok hospodárenia

0 €

▼ 100,0 %

Aktíva

89 678 €

bez zmeny

Vlastné imanie

74 879 €

bez zmeny

Zadlženosť

16,5 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 25 285 €. 2019: tržby 13 700 €. 2020: tržby 46 990 €. 2021: tržby 37 700 €. 2022: tržby 0 €.50 tis.25 tis.025,3 tis.13,7 tis.47 tis.37,7 tis.020182019202020212022Tržby2018: tržby 25 285 €. 2019: tržby 13 700 €. 2020: tržby 46 990 €. 2021: tržby 37 700 €. 2022: tržby 0 €.50 tis.25 tis.025,3 tis.13,7 tis.47 tis.37,7 tis.020182019202020212022Tržby2018: tržby 25 285 €. 2019: tržby 13 700 €. 2020: tržby 46 990 €. 2021: tržby 37 700 €. 2022: tržby 0 €.50 tis.25 tis.00201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 5 072 €. 2019: výsledok hospodárenia 8 599 €. 2020: výsledok hospodárenia 24 443 €. 2021: výsledok hospodárenia 9 359 €. 2022: výsledok hospodárenia 0 €.25 tis.12,5 tis.0+5,1 tis.+8,6 tis.+24,4 tis.+9,4 tis.020182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 5 072 €. 2019: výsledok hospodárenia 8 599 €. 2020: výsledok hospodárenia 24 443 €. 2021: výsledok hospodárenia 9 359 €. 2022: výsledok hospodárenia 0 €.25 tis.12,5 tis.0+5,1 tis.+8,6 tis.+24,4 tis.+9,4 tis.020182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 5 072 €. 2019: výsledok hospodárenia 8 599 €. 2020: výsledok hospodárenia 24 443 €. 2021: výsledok hospodárenia 9 359 €. 2022: výsledok hospodárenia 0 €.25 tis.12,5 tis.00201820202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 45 471 €, vlastné imanie 33 542 €. 2019: aktíva 58 449 €, vlastné imanie 41 077 €. 2020: aktíva 78 019 €, vlastné imanie 65 520 €. 2021: aktíva 89 678 €, vlastné imanie 74 879 €. 2022: aktíva 89 678 €, vlastné imanie 74 879 €.100 tis.50 tis.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 45 471 €, vlastné imanie 33 542 €. 2019: aktíva 58 449 €, vlastné imanie 41 077 €. 2020: aktíva 78 019 €, vlastné imanie 65 520 €. 2021: aktíva 89 678 €, vlastné imanie 74 879 €. 2022: aktíva 89 678 €, vlastné imanie 74 879 €.100 tis.50 tis.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 45 471 €, vlastné imanie 33 542 €. 2019: aktíva 58 449 €, vlastné imanie 41 077 €. 2020: aktíva 78 019 €, vlastné imanie 65 520 €. 2021: aktíva 89 678 €, vlastné imanie 74 879 €. 2022: aktíva 89 678 €, vlastné imanie 74 879 €.100 tis.50 tis.020182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 264 €, finančné účty 32 207 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 16 264 €, finančné účty 42 185 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 60 131 €, finančné účty 17 888 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 85 647 €, finančné účty 4 031 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 85 647 €, finančné účty 4 031 €.100 tis.50 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 264 €, finančné účty 32 207 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 16 264 €, finančné účty 42 185 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 60 131 €, finančné účty 17 888 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 85 647 €, finančné účty 4 031 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 85 647 €, finančné účty 4 031 €.100 tis.50 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 264 €, finančné účty 32 207 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 16 264 €, finančné účty 42 185 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 60 131 €, finančné účty 17 888 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 85 647 €, finančné účty 4 031 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 85 647 €, finančné účty 4 031 €.100 tis.50 tis.020182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 33 542 €, dlhodobé záväzky 18 €, krátkodobé záväzky 11 911 €. 2019: vlastné imanie 41 077 €, dlhodobé záväzky 18 €, krátkodobé záväzky 17 354 €. 2020: vlastné imanie 65 520 €, dlhodobé záväzky 18 €, krátkodobé záväzky 12 481 €. 2021: vlastné imanie 74 879 €, dlhodobé záväzky 18 €, krátkodobé záväzky 14 781 €. 2022: vlastné imanie 74 879 €, dlhodobé záväzky 18 €, krátkodobé záväzky 14 781 €.100 tis.50 tis.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 33 542 €, dlhodobé záväzky 18 €, krátkodobé záväzky 11 911 €. 2019: vlastné imanie 41 077 €, dlhodobé záväzky 18 €, krátkodobé záväzky 17 354 €. 2020: vlastné imanie 65 520 €, dlhodobé záväzky 18 €, krátkodobé záväzky 12 481 €. 2021: vlastné imanie 74 879 €, dlhodobé záväzky 18 €, krátkodobé záväzky 14 781 €. 2022: vlastné imanie 74 879 €, dlhodobé záväzky 18 €, krátkodobé záväzky 14 781 €.100 tis.50 tis.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 33 542 €, dlhodobé záväzky 18 €, krátkodobé záväzky 11 911 €. 2019: vlastné imanie 41 077 €, dlhodobé záväzky 18 €, krátkodobé záväzky 17 354 €. 2020: vlastné imanie 65 520 €, dlhodobé záväzky 18 €, krátkodobé záväzky 12 481 €. 2021: vlastné imanie 74 879 €, dlhodobé záväzky 18 €, krátkodobé záväzky 14 781 €. 2022: vlastné imanie 74 879 €, dlhodobé záväzky 18 €, krátkodobé záväzky 14 781 €.100 tis.50 tis.020182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 2 705 €. 2020: daň z príjmu 4 314 €. 2021: daň z príjmu 1 651 €. 2022: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.002,7 tis.4,3 tis.1,7 tis.020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 2 705 €. 2020: daň z príjmu 4 314 €. 2021: daň z príjmu 1 651 €. 2022: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.002,7 tis.4,3 tis.1,7 tis.020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 2 705 €. 2020: daň z príjmu 4 314 €. 2021: daň z príjmu 1 651 €. 2022: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.000201820202022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby25,3 tis.13,7 tis.47 tis.37,7 tis.0
Výsledok hospodárenia5,1 tis.8,6 tis.24,4 tis.9,4 tis.0
Aktíva45,5 tis.58,4 tis.78 tis.89,7 tis.89,7 tis.
Vlastné imanie33,5 tis.41,1 tis.65,5 tis.74,9 tis.74,9 tis.
Daň z príjmu02,7 tis.4,3 tis.1,7 tis.0
Zadlženosť26,2 %29,7 %16,0 %16,5 %16,5 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
89,7 tis.
Vlastné imanie
74,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
16,5 %

2021

Tržby
37,7 tis.
Výsledok hospodárenia
9,4 tis.
Aktíva
89,7 tis.
Vlastné imanie
74,9 tis.
Daň z príjmu
1,7 tis.
Zadlženosť
16,5 %

2020

Tržby
47 tis.
Výsledok hospodárenia
24,4 tis.
Aktíva
78 tis.
Vlastné imanie
65,5 tis.
Daň z príjmu
4,3 tis.
Zadlženosť
16,0 %

2019

Tržby
13,7 tis.
Výsledok hospodárenia
8,6 tis.
Aktíva
58,4 tis.
Vlastné imanie
41,1 tis.
Daň z príjmu
2,7 tis.
Zadlženosť
29,7 %

2018

Tržby
25,3 tis.
Výsledok hospodárenia
5,1 tis.
Aktíva
45,5 tis.
Vlastné imanie
33,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
26,2 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API