Súhrn
- Vznik
- 02. 10. 201313 rokov 1 mesiac v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 125 596 €2017
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- BARA TRADE s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 47426055
- daňové identifikačné číslo
- 2023998086
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Dubovany 201, 92208 Dubovany, Slovenská republika
- Územie
- Dubovanyokres PiešťanyTrnavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 02. 10. 2013
- V registri
- 13 rokov 1 mesiac
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 32727/T - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 854466
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 02. 10. 2013 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 02. 10. 2013 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 02. 10. 2013 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 02. 10. 2013 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 02. 10. 2013 | — |
| Skladovanie | 02. 10. 2013 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 02. 10. 2013 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 02. 10. 2013 | — |
| Podnikateľské poradenstvo | 02. 10. 2013 | — |
| Prieskum trhu | 02. 10. 2013 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2023998086 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 25. 02. 2021 (rok porušenia 2019).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2017 zvýšila zisk o ▲69 % na 40 685 € a zvýšila tržby o ▲262 % na 125,6 tisíc eur.
Tržby
125 596 €
▲ 262,0 %Výsledok hospodárenia
40 685 €
▲ 69,4 %Aktíva
152 275 €
▲ 118,1 %Vlastné imanie
109 760 €
▲ 58,9 %Zadlženosť
27,9 %
Hrubá marža
41,1 %
Čistá marža
32,4 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|
| Tržby | 20,1 tis. | 38,4 tis. | 34,7 tis. | 125,6 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 14,2 tis. | 26,3 tis. | 24 tis. | 40,7 tis. |
| Aktíva | 23,3 tis. | 49,4 tis. | 69,8 tis. | 152,3 tis. |
| Vlastné imanie | 18,8 tis. | 45,1 tis. | 69,1 tis. | 109,8 tis. |
| Daň z príjmu | 4 tis. | 7,6 tis. | 6,7 tis. | 10,9 tis. |
| Zadlženosť | 19,4 % | 8,8 % | 1,1 % | 27,9 % |
2017
- Tržby
- 125,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 40,7 tis.
- Aktíva
- 152,3 tis.
- Vlastné imanie
- 109,8 tis.
- Daň z príjmu
- 10,9 tis.
- Zadlženosť
- 27,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 34,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 24 tis.
- Aktíva
- 69,8 tis.
- Vlastné imanie
- 69,1 tis.
- Daň z príjmu
- 6,7 tis.
- Zadlženosť
- 1,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 38,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 26,3 tis.
- Aktíva
- 49,4 tis.
- Vlastné imanie
- 45,1 tis.
- Daň z príjmu
- 7,6 tis.
- Zadlženosť
- 8,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 20,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 14,2 tis.
- Aktíva
- 23,3 tis.
- Vlastné imanie
- 18,8 tis.
- Daň z príjmu
- 4 tis.
- Zadlženosť
- 19,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.