prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

VIOLETA AG s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47422874aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
24. 09. 201313 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
235 252 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
VIOLETA AG s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47422874
daňové identifikačné číslo
2023861180
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023861180
Sídlo
Štúrova 19, 915 01 Nové Mesto nad Váhom, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
24. 09. 2013
V registri
13 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 28906/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
292180
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)24. 09. 2013—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu24. 09. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu24. 09. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb24. 09. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby24. 09. 2013—
Reklamné a marketingové služby24. 09. 2013—
Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí24. 09. 2013—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach24. 09. 2013—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla24. 09. 2013—
Počítačové služby24. 09. 2013—
Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov24. 09. 2013—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov24. 09. 2013—
Prenájom hnuteľných vecí24. 09. 2013—
Výroba pekárskych a cukrárenských výrobkov18. 03. 2014—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023861180: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023861180: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023861180IČ DPH SK2023861180Obdobia daňových registráciíDIČ 2023861180: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023861180: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023861180IČ DPH SK2023861180Obdobia daňových registráciíDIČ 2023861180: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023861180: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023861180IČ DPH SK2023861180
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202386118011. 09. 2026—08. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 11. 2014
daňové identifikačné číslo202386118010. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 5 084 € a zvýšila tržby o ▲43 % na 235,3 tisíc eur.

Tržby

235 252 €

▲ 42,5 %

Výsledok hospodárenia

5 084 €

▲ 268,9 %

Aktíva

34 429 €

▲ 560,8 %

Vlastné imanie

21 032 €

▲ 196,0 %

Zadlženosť

38,9 %

Hrubá marža

2,7 %

Čistá marža

2,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 154 253 €. 2022: tržby 174 358 €. 2023: tržby 154 903 €. 2024: tržby 165 077 €. 2025: tržby 235 252 €.250 tis.125 tis.0154,3 tis.174,4 tis.154,9 tis.165,1 tis.235,3 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 154 253 €. 2022: tržby 174 358 €. 2023: tržby 154 903 €. 2024: tržby 165 077 €. 2025: tržby 235 252 €.250 tis.125 tis.0154,3 tis.174,4 tis.154,9 tis.165,1 tis.235,3 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 154 253 €. 2022: tržby 174 358 €. 2023: tržby 154 903 €. 2024: tržby 165 077 €. 2025: tržby 235 252 €.250 tis.125 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −3 896 €. 2022: výsledok hospodárenia −11 526 €. 2023: výsledok hospodárenia −35 790 €. 2024: výsledok hospodárenia −3 010 €. 2025: výsledok hospodárenia 5 084 €.10 tis.0−50 tis.−3,9 tis.−11,5 tis.−35,8 tis.−3 tis.+5,1 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −3 896 €. 2022: výsledok hospodárenia −11 526 €. 2023: výsledok hospodárenia −35 790 €. 2024: výsledok hospodárenia −3 010 €. 2025: výsledok hospodárenia 5 084 €.10 tis.0−50 tis.−3,9 tis.−11,5 tis.−35,8 tis.−3 tis.+5,1 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −3 896 €. 2022: výsledok hospodárenia −11 526 €. 2023: výsledok hospodárenia −35 790 €. 2024: výsledok hospodárenia −3 010 €. 2025: výsledok hospodárenia 5 084 €.10 tis.0−50 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 26 592 €, vlastné imanie −24 923 €. 2022: aktíva 20 956 €, vlastné imanie −36 448 €. 2023: aktíva 31 824 €, vlastné imanie −30 378 €. 2024: aktíva 5 210 €, vlastné imanie −21 919 €. 2025: aktíva 34 429 €, vlastné imanie 21 032 €.50 tis.0−50 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 26 592 €, vlastné imanie −24 923 €. 2022: aktíva 20 956 €, vlastné imanie −36 448 €. 2023: aktíva 31 824 €, vlastné imanie −30 378 €. 2024: aktíva 5 210 €, vlastné imanie −21 919 €. 2025: aktíva 34 429 €, vlastné imanie 21 032 €.50 tis.0−50 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 26 592 €, vlastné imanie −24 923 €. 2022: aktíva 20 956 €, vlastné imanie −36 448 €. 2023: aktíva 31 824 €, vlastné imanie −30 378 €. 2024: aktíva 5 210 €, vlastné imanie −21 919 €. 2025: aktíva 34 429 €, vlastné imanie 21 032 €.50 tis.0−50 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 9 609 €, zásoby 2 581 €, pohľadávky 5 637 €, finančné účty 8 765 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 8 478 €, pohľadávky 5 055 €, finančné účty 7 423 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 8 709 €, pohľadávky 12 947 €, finančné účty 10 168 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 8 817 €, pohľadávky 3 857 €, finančné účty −7 464 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 9 930 €, pohľadávky 1 715 €, finančné účty 22 784 €.50 tis.0−10 tis.20212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 9 609 €, zásoby 2 581 €, pohľadávky 5 637 €, finančné účty 8 765 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 8 478 €, pohľadávky 5 055 €, finančné účty 7 423 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 8 709 €, pohľadávky 12 947 €, finančné účty 10 168 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 8 817 €, pohľadávky 3 857 €, finančné účty −7 464 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 9 930 €, pohľadávky 1 715 €, finančné účty 22 784 €.50 tis.0−10 tis.20212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 9 609 €, zásoby 2 581 €, pohľadávky 5 637 €, finančné účty 8 765 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 8 478 €, pohľadávky 5 055 €, finančné účty 7 423 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 8 709 €, pohľadávky 12 947 €, finančné účty 10 168 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 8 817 €, pohľadávky 3 857 €, finančné účty −7 464 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 9 930 €, pohľadávky 1 715 €, finančné účty 22 784 €.50 tis.0−10 tis.20212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −24 923 €, dlhodobé záväzky 30 486 €, krátkodobé záväzky 21 029 €. 2022: vlastné imanie −36 448 €, dlhodobé záväzky 1 273 €, krátkodobé záväzky 56 131 €. 2023: vlastné imanie −30 378 €, dlhodobé záväzky 1 528 €, krátkodobé záväzky 60 674 €. 2024: vlastné imanie −21 919 €, dlhodobé záväzky 1 764 €, krátkodobé záväzky 25 365 €. 2025: vlastné imanie 21 032 €, dlhodobé záväzky 2 069 €, krátkodobé záväzky 11 328 €.100 tis.0−50 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −24 923 €, dlhodobé záväzky 30 486 €, krátkodobé záväzky 21 029 €. 2022: vlastné imanie −36 448 €, dlhodobé záväzky 1 273 €, krátkodobé záväzky 56 131 €. 2023: vlastné imanie −30 378 €, dlhodobé záväzky 1 528 €, krátkodobé záväzky 60 674 €. 2024: vlastné imanie −21 919 €, dlhodobé záväzky 1 764 €, krátkodobé záväzky 25 365 €. 2025: vlastné imanie 21 032 €, dlhodobé záväzky 2 069 €, krátkodobé záväzky 11 328 €.100 tis.0−50 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −24 923 €, dlhodobé záväzky 30 486 €, krátkodobé záväzky 21 029 €. 2022: vlastné imanie −36 448 €, dlhodobé záväzky 1 273 €, krátkodobé záväzky 56 131 €. 2023: vlastné imanie −30 378 €, dlhodobé záväzky 1 528 €, krátkodobé záväzky 60 674 €. 2024: vlastné imanie −21 919 €, dlhodobé záväzky 1 764 €, krátkodobé záväzky 25 365 €. 2025: vlastné imanie 21 032 €, dlhodobé záväzky 2 069 €, krátkodobé záväzky 11 328 €.100 tis.0−50 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 1 373 €.2 tis.1 tis.00009601,4 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 1 373 €.2 tis.1 tis.00009601,4 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 1 373 €.2 tis.1 tis.000202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby154,3 tis.174,4 tis.154,9 tis.165,1 tis.235,3 tis.
Výsledok hospodárenia−3,9 tis.−11,5 tis.−35,8 tis.−3 tis.5,1 tis.
Aktíva26,6 tis.21 tis.31,8 tis.5,2 tis.34,4 tis.
Vlastné imanie−24,9 tis.−36,4 tis.−30,4 tis.−21,9 tis.21 tis.
Daň z príjmu0009601,4 tis.
Zadlženosť193,7 %273,9 %195,5 %520,7 %38,9 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
235,3 tis.
Výsledok hospodárenia
5,1 tis.
Aktíva
34,4 tis.
Vlastné imanie
21 tis.
Daň z príjmu
1,4 tis.
Zadlženosť
38,9 %

2024

Tržby
165,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−3 tis.
Aktíva
5,2 tis.
Vlastné imanie
−21,9 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
520,7 %

2023

Tržby
154,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−35,8 tis.
Aktíva
31,8 tis.
Vlastné imanie
−30,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
195,5 %

2022

Tržby
174,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−11,5 tis.
Aktíva
21 tis.
Vlastné imanie
−36,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
273,9 %

2021

Tržby
154,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−3,9 tis.
Aktíva
26,6 tis.
Vlastné imanie
−24,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
193,7 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API