prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

OŠKO, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 47421495aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
20. 09. 201313 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
OŠKO, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
47421495
daňové identifikačné číslo
2023902782
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Borbisova 1958/40, 03101 Liptovský Mikuláš, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
20. 09. 2013
V registri
13 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 60144/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
612191
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla20. 09. 2013—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)20. 09. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu20. 09. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb20. 09. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby20. 09. 2013—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla20. 09. 2013—
Nákladná cestná doprava vykonávanáv vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla20. 09. 2013—
Kuriérske služby20. 09. 2013—
Reklamné a marketingové služby20. 09. 2013—
Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky20. 09. 2013—
Výroba strojov pre hospodárske odvetvia20. 09. 2013—
Výroba strojov a prístrojov pre domácnosť20. 09. 2013—
Výroba jednoduchých výrobkov z kovu20. 09. 2013—
Opracovanie kovu jednoduchým spôsobom20. 09. 2013—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu20. 09. 2013—
Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok20. 09. 2013—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností20. 09. 2013—
Opravy pracovných strojov20. 09. 2013—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023902782: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023902782Obdobia daňových registráciíDIČ 2023902782: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023902782Obdobia daňových registráciíDIČ 2023902782: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023902782
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202390278210. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 prepadla z nuly do straty −340 € a bez tržieb.

Tržby

0 €

Výsledok hospodárenia

−340 €

Aktíva

13 398 €

Vlastné imanie

−6 604 €

Zadlženosť

149,3 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 21 234 €. 2019: tržby 39 869 €. 2020: tržby 1 012 €. 2021: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €.50 tis.25 tis.021,2 tis.39,9 tis.1 tis.0020182019202020212024Tržby2018: tržby 21 234 €. 2019: tržby 39 869 €. 2020: tržby 1 012 €. 2021: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €.50 tis.25 tis.021,2 tis.39,9 tis.1 tis.0020182019202020212024Tržby2018: tržby 21 234 €. 2019: tržby 39 869 €. 2020: tržby 1 012 €. 2021: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €.50 tis.25 tis.00201820202024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 844 €. 2019: výsledok hospodárenia −13 775 €. 2020: výsledok hospodárenia −113 €. 2021: výsledok hospodárenia 0 €. 2024: výsledok hospodárenia −340 €.1 tis.0−20 tis.+844−13,8 tis.−1130−34020182019202020212024Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 844 €. 2019: výsledok hospodárenia −13 775 €. 2020: výsledok hospodárenia −113 €. 2021: výsledok hospodárenia 0 €. 2024: výsledok hospodárenia −340 €.1 tis.0−20 tis.+844−13,8 tis.−1130−34020182019202020212024Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 844 €. 2019: výsledok hospodárenia −13 775 €. 2020: výsledok hospodárenia −113 €. 2021: výsledok hospodárenia 0 €. 2024: výsledok hospodárenia −340 €.1 tis.0−20 tis.+844−113−340201820202024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 15 485 €, vlastné imanie 8 468 €. 2019: aktíva 14 371 €, vlastné imanie −6 151 €. 2020: aktíva 13 398 €, vlastné imanie −6 264 €. 2021: aktíva 0 €, vlastné imanie 0 €. 2024: aktíva 13 398 €, vlastné imanie −6 604 €.20 tis.0−10 tis.20182019202020212024Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 15 485 €, vlastné imanie 8 468 €. 2019: aktíva 14 371 €, vlastné imanie −6 151 €. 2020: aktíva 13 398 €, vlastné imanie −6 264 €. 2021: aktíva 0 €, vlastné imanie 0 €. 2024: aktíva 13 398 €, vlastné imanie −6 604 €.20 tis.0−10 tis.20182019202020212024Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 15 485 €, vlastné imanie 8 468 €. 2019: aktíva 14 371 €, vlastné imanie −6 151 €. 2020: aktíva 13 398 €, vlastné imanie −6 264 €. 2021: aktíva 0 €, vlastné imanie 0 €. 2024: aktíva 13 398 €, vlastné imanie −6 604 €.20 tis.0−10 tis.20182019202020212024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 3 675 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 000 €, finančné účty 6 810 €. 2019: dlhodobý majetok 3 675 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 503 €, finančné účty 7 193 €. 2020: dlhodobý majetok 3 675 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 678 €, finančné účty 6 045 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 0 €. 2024: dlhodobý majetok 3 675 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 678 €, finančné účty 6 045 €.20 tis.10 tis.020182019202020212024Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 3 675 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 000 €, finančné účty 6 810 €. 2019: dlhodobý majetok 3 675 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 503 €, finančné účty 7 193 €. 2020: dlhodobý majetok 3 675 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 678 €, finančné účty 6 045 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 0 €. 2024: dlhodobý majetok 3 675 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 678 €, finančné účty 6 045 €.20 tis.10 tis.020182019202020212024Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 3 675 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 000 €, finančné účty 6 810 €. 2019: dlhodobý majetok 3 675 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 503 €, finančné účty 7 193 €. 2020: dlhodobý majetok 3 675 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 678 €, finančné účty 6 045 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 0 €. 2024: dlhodobý majetok 3 675 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 678 €, finančné účty 6 045 €.20 tis.10 tis.020182019202020212024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 8 468 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 017 €. 2019: vlastné imanie −6 151 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 20 522 €. 2020: vlastné imanie −6 264 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 19 662 €. 2021: vlastné imanie 0 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2024: vlastné imanie −6 604 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 20 002 €.25 tis.0−10 tis.20182019202020212024Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 8 468 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 017 €. 2019: vlastné imanie −6 151 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 20 522 €. 2020: vlastné imanie −6 264 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 19 662 €. 2021: vlastné imanie 0 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2024: vlastné imanie −6 604 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 20 002 €.25 tis.0−10 tis.20182019202020212024Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 8 468 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 017 €. 2019: vlastné imanie −6 151 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 20 522 €. 2020: vlastné imanie −6 264 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 19 662 €. 2021: vlastné imanie 0 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2024: vlastné imanie −6 604 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 20 002 €.25 tis.0−10 tis.20182019202020212024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 360 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.500250036000034020182019202020212024Daň z príjmu2018: daň z príjmu 360 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.500250036000034020182019202020212024Daň z príjmu2018: daň z príjmu 360 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.500250036000034020182019202020212024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby21,2 tis.39,9 tis.1 tis.00
Výsledok hospodárenia844−13,8 tis.−1130−340
Aktíva15,5 tis.14,4 tis.13,4 tis.013,4 tis.
Vlastné imanie8,5 tis.−6,2 tis.−6,3 tis.0−6,6 tis.
Daň z príjmu360000340
Zadlženosť45,3 %142,8 %146,8 %—149,3 %

aj 01/2014 — 01/2014–2017 — v pláne Štandard

2024

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−340
Aktíva
13,4 tis.
Vlastné imanie
−6,6 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
149,3 %

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
0
Vlastné imanie
0
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
—

2020

Tržby
1 tis.
Výsledok hospodárenia
−113
Aktíva
13,4 tis.
Vlastné imanie
−6,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
146,8 %

2019

Tržby
39,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−13,8 tis.
Aktíva
14,4 tis.
Vlastné imanie
−6,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
142,8 %

2018

Tržby
21,2 tis.
Výsledok hospodárenia
844
Aktíva
15,5 tis.
Vlastné imanie
8,5 tis.
Daň z príjmu
360
Zadlženosť
45,3 %

aj 01/2014 — 01/2014–2017 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API