prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

ZEIME s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 47414740aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
01. 10. 201313 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
479 850 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
ZEIME s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
47414740
daňové identifikačné číslo
2023875590
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Jesenná 22, 040 01 Košice - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
01. 10. 2013
V registri
13 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 57925/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
508082
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)01. 10. 2013—
Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí01. 10. 2013—
Prevádzkovanie športových zariadení01. 10. 2013—
Reklamné a marketingové služby01. 10. 2013—
Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov01. 10. 2013—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023875590: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023875590Obdobia daňových registráciíDIČ 2023875590: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023875590Obdobia daňových registráciíDIČ 2023875590: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023875590
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202387559010. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 04. 08. 2025 (rok porušenia 2024).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 znížila stratu na −150 € a zvýšila tržby o ▲10 604 % na 479,9 tisíc eur.

Tržby

479 850 €

▲ 10 603,8 %

Výsledok hospodárenia

−150 €

▲ 70,2 %

Aktíva

320 €

▼ 96,7 %

Vlastné imanie

−150 €

▼ 101,9 %

Zadlženosť

146,9 %

Hrubá marža

0,0 %

Čistá marža

0,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 27 149 €. 2020: tržby 6 936 €. 2021: tržby 9 449 €. 2022: tržby 4 483 €. 2023: tržby 479 850 €.500 tis.250 tis.027,1 tis.6,9 tis.9,4 tis.4,5 tis.479,9 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 27 149 €. 2020: tržby 6 936 €. 2021: tržby 9 449 €. 2022: tržby 4 483 €. 2023: tržby 479 850 €.500 tis.250 tis.027,1 tis.6,9 tis.9,4 tis.4,5 tis.479,9 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 27 149 €. 2020: tržby 6 936 €. 2021: tržby 9 449 €. 2022: tržby 4 483 €. 2023: tržby 479 850 €.500 tis.250 tis.0201920212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −80 €. 2020: výsledok hospodárenia −1 166 €. 2021: výsledok hospodárenia 1 340 €. 2022: výsledok hospodárenia −503 €. 2023: výsledok hospodárenia −150 €.2 tis.0−2 tis.−80−1,2 tis.+1,3 tis.−503−15020192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −80 €. 2020: výsledok hospodárenia −1 166 €. 2021: výsledok hospodárenia 1 340 €. 2022: výsledok hospodárenia −503 €. 2023: výsledok hospodárenia −150 €.2 tis.0−2 tis.−80−1,2 tis.+1,3 tis.−503−15020192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −80 €. 2020: výsledok hospodárenia −1 166 €. 2021: výsledok hospodárenia 1 340 €. 2022: výsledok hospodárenia −503 €. 2023: výsledok hospodárenia −150 €.2 tis.0−2 tis.−80−150201920212023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 8 603 €, vlastné imanie 8 102 €. 2020: aktíva 7 401 €, vlastné imanie 6 935 €. 2021: aktíva 10 603 €, vlastné imanie 8 275 €. 2022: aktíva 9 594 €, vlastné imanie 7 772 €. 2023: aktíva 320 €, vlastné imanie −150 €.20 tis.0−20020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 8 603 €, vlastné imanie 8 102 €. 2020: aktíva 7 401 €, vlastné imanie 6 935 €. 2021: aktíva 10 603 €, vlastné imanie 8 275 €. 2022: aktíva 9 594 €, vlastné imanie 7 772 €. 2023: aktíva 320 €, vlastné imanie −150 €.20 tis.0−20020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 8 603 €, vlastné imanie 8 102 €. 2020: aktíva 7 401 €, vlastné imanie 6 935 €. 2021: aktíva 10 603 €, vlastné imanie 8 275 €. 2022: aktíva 9 594 €, vlastné imanie 7 772 €. 2023: aktíva 320 €, vlastné imanie −150 €.20 tis.0−20020192020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 010 €, finančné účty 7 352 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 5 €, pohľadávky 129 €, finančné účty 7 073 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 6 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 10 597 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 18 €, pohľadávky 1 477 €, finančné účty 8 099 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 575 820 €, finančné účty −575 500 €.1 mil.0−1 mil.20192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 010 €, finančné účty 7 352 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 5 €, pohľadávky 129 €, finančné účty 7 073 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 6 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 10 597 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 18 €, pohľadávky 1 477 €, finančné účty 8 099 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 575 820 €, finančné účty −575 500 €.1 mil.0−1 mil.20192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 010 €, finančné účty 7 352 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 5 €, pohľadávky 129 €, finančné účty 7 073 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 6 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 10 597 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 18 €, pohľadávky 1 477 €, finančné účty 8 099 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 575 820 €, finančné účty −575 500 €.1 mil.0−1 mil.20192020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 8 102 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 501 €. 2020: vlastné imanie 6 935 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 466 €. 2021: vlastné imanie 8 275 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 328 €. 2022: vlastné imanie 7 772 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 822 €. 2023: vlastné imanie −150 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 470 €.20 tis.0−20020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 8 102 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 501 €. 2020: vlastné imanie 6 935 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 466 €. 2021: vlastné imanie 8 275 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 328 €. 2022: vlastné imanie 7 772 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 822 €. 2023: vlastné imanie −150 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 470 €.20 tis.0−20020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 8 102 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 501 €. 2020: vlastné imanie 6 935 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 466 €. 2021: vlastné imanie 8 275 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 328 €. 2022: vlastné imanie 7 772 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 822 €. 2023: vlastné imanie −150 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 470 €.20 tis.0−20020192020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 997 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 242 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.1 tis.500099702420020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 997 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 242 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.1 tis.500099702420020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 997 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 242 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.1 tis.500099702420020192020202120222023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby27,1 tis.6,9 tis.9,4 tis.4,5 tis.479,9 tis.
Výsledok hospodárenia−80−1,2 tis.1,3 tis.−503−150
Aktíva8,6 tis.7,4 tis.10,6 tis.9,6 tis.320
Vlastné imanie8,1 tis.6,9 tis.8,3 tis.7,8 tis.−150
Daň z príjmu997024200
Zadlženosť5,8 %6,3 %22,0 %19,0 %146,9 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

2023

Tržby
479,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−150
Aktíva
320
Vlastné imanie
−150
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
146,9 %

2022

Tržby
4,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−503
Aktíva
9,6 tis.
Vlastné imanie
7,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
19,0 %

2021

Tržby
9,4 tis.
Výsledok hospodárenia
1,3 tis.
Aktíva
10,6 tis.
Vlastné imanie
8,3 tis.
Daň z príjmu
242
Zadlženosť
22,0 %

2020

Tržby
6,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,2 tis.
Aktíva
7,4 tis.
Vlastné imanie
6,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
6,3 %

2019

Tržby
27,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−80
Aktíva
8,6 tis.
Vlastné imanie
8,1 tis.
Daň z príjmu
997
Zadlženosť
5,8 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API