prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

ROSLY, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47406232aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
01. 10. 201313 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 11. 09. 2026
Tržby
33 765 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
ROSLY, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47406232
daňové identifikačné číslo
2023879341
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023879341
Sídlo
Hollého 162/17, 01501 Rajec, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
01. 10. 2013
V registri
13 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 60279/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
582510
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve01. 10. 2013—
Pestovanie, spracovanie a obchodovanie s chránenými rastlinami01. 10. 2013—
Chov vybraných druhov zvierat01. 10. 2013—
- Chov, spracovanie a obchodovanie s chránenými živočíchmi01. 10. 2013—
- Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá01. 10. 2013—
- Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve01. 10. 2013—
- Poskytovanie služieb v rybárstve01. 10. 2013—
- Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava01. 10. 2013—
- Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 m01. 10. 2013—
- Kopanie studní01. 10. 2013—
- Údenárska výroba01. 10. 2013—
- Spracovanie a konzervovanie, zemiakov, ovocia a zeleniny01. 10. 2013—
- Výroba rastlinných a živočíšnych olejov a tukov01. 10. 2013—
- Výroba mlynských výrobkov01. 10. 2013—
- Výroba a spracovanie cukru01. 10. 2013—
- Výroba kakaa a výrobkov z kakaa01. 10. 2013—
- Výroba chuťových prísad a korenín01. 10. 2013—
- Spracovanie a úprava čaju a kávy01. 10. 2013—
- Spracovanie prírodného medu01. 10. 2013—
- Výroba nápojov01. 10. 2013—
- Výroba kŕmnych zmesí01. 10. 2013—
- Textilná výroba01. 10. 2013—
- Odevná výroba01. 10. 2013—
- Spracovanie kože01. 10. 2013—
- Výroba kožených a kožušinových výrobkov01. 10. 2013—
- Výroba obuvi a komponentov obuvi s výnimkou ortopedickej obuvi01. 10. 2013—
- Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva01. 10. 2013—
- Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba01. 10. 2013—
- Výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z dreva01. 10. 2013—
- Výroba výrobkov zo slamy, šúpolia, prútia, korku01. 10. 2013—
- Výroba celulózy a papiera01. 10. 2013—
- Výroba výrobkov z papiera01. 10. 2013—
- Polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín01. 10. 2013—
- Výroba koksu a rafinovaných produktov01. 10. 2013—
- Výroba technických plynov01. 10. 2013—
- Výroba farbív a pigmentov01. 10. 2013—
- Výroba organických chemikálií01. 10. 2013—
- Výroba priemyselných hnojív a dusíkatých zlúčenín, pesticídov a agrochemických produktov01. 10. 2013—
- Výroba plastov v primárnej forme01. 10. 2013—
- Výroba kaučuku01. 10. 2013—
- Výroba farieb, lakov a náterov01. 10. 2013—
- Výroba mydla, pracích prostriedkov a éterických olejov, čistiacich, leštiacich, parfumérskych a toa-letných prípravkov01. 10. 2013—
- Výroba lepidiel a želatíny01. 10. 2013—
- Výroba fotochemického materiálu a nenahraných nosičov záznamov01. 10. 2013—
- Výroba chemických vlákien01. 10. 2013—
- Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov01. 10. 2013—
- Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu01. 10. 2013—
- Výroba brúsnych výrobkov, asfaltu a výrobkov z asfaltu01. 10. 2013—
- Výroba skla, výrobkov zo skla a ich úprava01. 10. 2013—
- Keramická výroba01. 10. 2013—
- Výroba jednoduchých výrobkov z kovu01. 10. 2013—
- Opracovanie kovu jednoduchým spôsobom01. 10. 2013—
- Výroba a hutnícke spracovanie kovov01. 10. 2013—
- Výroba radiátorov a kotlov ústredného kúrenia, pecí a horákov01. 10. 2013—
- Výroba čerpadiel, kompresorov, ventilov a armatúr01. 10. 2013—
- Výroba zdvíhacích a manipulačných zariadení01. 10. 2013—
- Výroba chladiacich, ventilačných a filtračných zariadení01. 10. 2013—
- Výroba strojov pre hospodárske odvetvia01. 10. 2013—
- Výroba strojov a prístrojov pre domácnosť01. 10. 2013—
- Výroba elektromotorov, rozvádzačov, káblov a batérií01. 10. 2013—
- Výroba elektrických svietidiel, zariadení pre motory a vozidlá a signalizácie01. 10. 2013—
- Výroba komunikačných zariadení, spotrebnej elektroniky, počítačov a kancelárskych strojov01. 10. 2013—
- Výroba meracích, kontrolných, testovacích, navigačných, optických a fotografických prístrojov a zariadení01. 10. 2013—
- Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre moto-rové vozidlá a iné dopravné prostriedky01. 10. 2013—
- Výroba hračiek a hier01. 10. 2013—
- Výroba bižutérie a suvenírov01. 10. 2013—
- Výroba hudobných nástrojov01. 10. 2013—
- Výroba metiel, kief a maliarskeho náradia01. 10. 2013—
- Výroba matracov01. 10. 2013—
- Výroba sviečok01. 10. 2013—
- Výroba a montáž tieniacej techniky01. 10. 2013—
- Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí01. 10. 2013—
- Čistenie kanalizačných systémov01. 10. 2013—
- Diagnostika kanalizačných potrubí01. 10. 2013—
- Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom01. 10. 2013—
- Prípravné práce k realizácii stavby01. 10. 2013—
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien01. 10. 2013—
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov01. 10. 2013—
- Zhotovovanie mozaikových obrazov z rozličných materiálov podľa predložených návrhov01. 10. 2013—
- Stavebné cenárstvo01. 10. 2013—
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádz-kovateľom živnosti (veľkoobchod)01. 10. 2013—
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu01. 10. 2013—
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb01. 10. 2013—
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby01. 10. 2013—
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla01. 10. 2013—
- Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky01. 10. 2013—
- Oprava odevov, textilu a bytového textilu01. 10. 2013—
- Oprava kožených a kožušinových výrobkov01. 10. 2013—
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojné-ho vozidla01. 10. 2013—
- Vykonávanie odťahovej služby01. 10. 2013—
- Sťahovacie služby01. 10. 2013—
- Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla01. 10. 2013—
- Služby traťového kormidelníka01. 10. 2013—
- Služby verejných nosičov a poslov01. 10. 2013—
- Kuriérske služby01. 10. 2013—
- Predaj leteckých prepravných služieb01. 10. 2013—
- Poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlami01. 10. 2013—
- Prevádzka malých plavidiel01. 10. 2013—
- Preprava zbraní a streliva01. 10. 2013—
Oprava obuvi, brašnárskeho a sedlárskeho tovaru01. 10. 2013—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023879341: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023879341: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023879341IČ DPH SK2023879341Obdobia daňových registráciíDIČ 2023879341: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023879341: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023879341IČ DPH SK2023879341Obdobia daňových registráciíDIČ 2023879341: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023879341: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023879341IČ DPH SK2023879341
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202387934111. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §7a
daňové identifikačné číslo202387934110. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Sociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Sociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Sociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 1 346 € a zvýšila tržby o ▲42 % na 33,8 tisíc eur.

Tržby

33 765 €

▲ 41,7 %

Výsledok hospodárenia

1 346 €

▲ 165,2 %

Aktíva

7 396 €

▼ 21,1 %

Vlastné imanie

3 985 €

▲ 51,1 %

Zadlženosť

46,1 %

Hrubá marža

5,0 %

Čistá marža

4,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 22 720 €. 2022: tržby 37 834 €. 2023: tržby 41 424 €. 2024: tržby 23 834 €. 2025: tržby 33 765 €.50 tis.25 tis.022,7 tis.37,8 tis.41,4 tis.23,8 tis.33,8 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 22 720 €. 2022: tržby 37 834 €. 2023: tržby 41 424 €. 2024: tržby 23 834 €. 2025: tržby 33 765 €.50 tis.25 tis.022,7 tis.37,8 tis.41,4 tis.23,8 tis.33,8 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 22 720 €. 2022: tržby 37 834 €. 2023: tržby 41 424 €. 2024: tržby 23 834 €. 2025: tržby 33 765 €.50 tis.25 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −1 358 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 237 €. 2023: výsledok hospodárenia 837 €. 2024: výsledok hospodárenia −2 063 €. 2025: výsledok hospodárenia 1 346 €.2 tis.0−2,5 tis.−1,4 tis.+1,2 tis.+837−2,1 tis.+1,3 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −1 358 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 237 €. 2023: výsledok hospodárenia 837 €. 2024: výsledok hospodárenia −2 063 €. 2025: výsledok hospodárenia 1 346 €.2 tis.0−2,5 tis.−1,4 tis.+1,2 tis.+837−2,1 tis.+1,3 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −1 358 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 237 €. 2023: výsledok hospodárenia 837 €. 2024: výsledok hospodárenia −2 063 €. 2025: výsledok hospodárenia 1 346 €.2 tis.0−2,5 tis.+837202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 5 658 €, vlastné imanie 2 627 €. 2022: aktíva 8 513 €, vlastné imanie 3 864 €. 2023: aktíva 8 838 €, vlastné imanie 4 701 €. 2024: aktíva 9 372 €, vlastné imanie 2 638 €. 2025: aktíva 7 396 €, vlastné imanie 3 985 €.10 tis.5 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 5 658 €, vlastné imanie 2 627 €. 2022: aktíva 8 513 €, vlastné imanie 3 864 €. 2023: aktíva 8 838 €, vlastné imanie 4 701 €. 2024: aktíva 9 372 €, vlastné imanie 2 638 €. 2025: aktíva 7 396 €, vlastné imanie 3 985 €.10 tis.5 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 5 658 €, vlastné imanie 2 627 €. 2022: aktíva 8 513 €, vlastné imanie 3 864 €. 2023: aktíva 8 838 €, vlastné imanie 4 701 €. 2024: aktíva 9 372 €, vlastné imanie 2 638 €. 2025: aktíva 7 396 €, vlastné imanie 3 985 €.10 tis.5 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 911 €, finančné účty 3 747 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 837 €, finančné účty 6 676 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 198 €, finančné účty 7 640 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 135 €, finančné účty 7 237 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 110 €, finančné účty 1 286 €.10 tis.5 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 911 €, finančné účty 3 747 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 837 €, finančné účty 6 676 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 198 €, finančné účty 7 640 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 135 €, finančné účty 7 237 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 110 €, finančné účty 1 286 €.10 tis.5 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 911 €, finančné účty 3 747 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 837 €, finančné účty 6 676 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 198 €, finančné účty 7 640 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 135 €, finančné účty 7 237 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 110 €, finančné účty 1 286 €.10 tis.5 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 2 627 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 031 €. 2022: vlastné imanie 3 864 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 649 €. 2023: vlastné imanie 4 701 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 137 €. 2024: vlastné imanie 2 638 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 734 €. 2025: vlastné imanie 3 985 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 411 €.10 tis.5 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 2 627 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 031 €. 2022: vlastné imanie 3 864 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 649 €. 2023: vlastné imanie 4 701 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 137 €. 2024: vlastné imanie 2 638 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 734 €. 2025: vlastné imanie 3 985 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 411 €.10 tis.5 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 2 627 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 031 €. 2022: vlastné imanie 3 864 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 649 €. 2023: vlastné imanie 4 701 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 137 €. 2024: vlastné imanie 2 638 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 734 €. 2025: vlastné imanie 3 985 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 411 €.10 tis.5 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 148 €. 2023: daň z príjmu 150 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.5002500014815034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 148 €. 2023: daň z príjmu 150 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.5002500014815034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 148 €. 2023: daň z príjmu 150 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.5002500014815034034020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby22,7 tis.37,8 tis.41,4 tis.23,8 tis.33,8 tis.
Výsledok hospodárenia−1,4 tis.1,2 tis.837−2,1 tis.1,3 tis.
Aktíva5,7 tis.8,5 tis.8,8 tis.9,4 tis.7,4 tis.
Vlastné imanie2,6 tis.3,9 tis.4,7 tis.2,6 tis.4 tis.
Daň z príjmu0148150340340
Zadlženosť53,6 %54,6 %46,8 %71,9 %46,1 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
33,8 tis.
Výsledok hospodárenia
1,3 tis.
Aktíva
7,4 tis.
Vlastné imanie
4 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
46,1 %

2024

Tržby
23,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,1 tis.
Aktíva
9,4 tis.
Vlastné imanie
2,6 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
71,9 %

2023

Tržby
41,4 tis.
Výsledok hospodárenia
837
Aktíva
8,8 tis.
Vlastné imanie
4,7 tis.
Daň z príjmu
150
Zadlženosť
46,8 %

2022

Tržby
37,8 tis.
Výsledok hospodárenia
1,2 tis.
Aktíva
8,5 tis.
Vlastné imanie
3,9 tis.
Daň z príjmu
148
Zadlženosť
54,6 %

2021

Tržby
22,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,4 tis.
Aktíva
5,7 tis.
Vlastné imanie
2,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
53,6 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API