prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

VIVID Slovakia, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47398868aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
12. 09. 201313 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
150 763 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
VIVID Slovakia, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47398868
daňové identifikačné číslo
2023854382
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023854382
Sídlo
Karpatské námestie 10, 83106 Bratislava-Rača, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
12. 09. 2013
V registri
13 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 91870/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
1059881
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)12. 09. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb12. 09. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu12. 09. 2013—
Prenájom hnuteľných vecí12. 09. 2013—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla12. 09. 2013—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla12. 09. 2013—
Reklamné a marketingové služby12. 09. 2013—
Počítačové služby12. 09. 2013—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu12. 09. 2013—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
už nie je partnerom · bol zapísaný od 01. 02. 2017 do 25. 09. 2017 · z úradnej moci

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023854382: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023854382: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023854382IČ DPH SK2023854382Obdobia daňových registráciíDIČ 2023854382: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023854382: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023854382IČ DPH SK2023854382Obdobia daňových registráciíDIČ 2023854382: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023854382: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023854382IČ DPH SK2023854382
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202385438211. 09. 2026—07. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 03. 2014
daňové identifikačné číslo202385438210. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 22. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 19. 10. 2026, naposledy v zozname 13. 10. 2026; od 26. 10. 2026 do 02. 11. 2026, naposledy v zozname 26. 10. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 22. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 19. 10. 2026, naposledy v zozname 13. 10. 2026; od 26. 10. 2026 do 02. 11. 2026, naposledy v zozname 26. 10. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 22. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 19. 10. 2026, naposledy v zozname 13. 10. 2026; od 26. 10. 2026 do 02. 11. 2026, naposledy v zozname 26. 10. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRSociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňa26. 10. 2026 – 02. 11. 2026 ukončené26. 10. 2026
Pohľadávky štátuod 22. 10. 2026 otvorený07. 11. 2026
Sociálna poisťovňa11. 09. 2026 – 19. 10. 2026 ukončené13. 10. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 22. 10. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 znížila stratu na −3 725 € a zvýšila tržby o ▲42 % na 150,8 tisíc eur.

Tržby

150 763 €

▲ 41,8 %

Výsledok hospodárenia

−3 725 €

▲ 74,4 %

Aktíva

48 485 €

▲ 7,8 %

Vlastné imanie

16 275 €

▼ 18,6 %

Zadlženosť

66,4 %

Hrubá marža

−1,8 %

Čistá marža

−2,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 200 514 €. 2021: tržby 206 602 €. 2022: tržby 187 269 €. 2023: tržby 106 335 €. 2024: tržby 150 763 €.250 tis.125 tis.0200,5 tis.206,6 tis.187,3 tis.106,3 tis.150,8 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 200 514 €. 2021: tržby 206 602 €. 2022: tržby 187 269 €. 2023: tržby 106 335 €. 2024: tržby 150 763 €.250 tis.125 tis.0200,5 tis.206,6 tis.187,3 tis.106,3 tis.150,8 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 200 514 €. 2021: tržby 206 602 €. 2022: tržby 187 269 €. 2023: tržby 106 335 €. 2024: tržby 150 763 €.250 tis.125 tis.0202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 2 960 €. 2021: výsledok hospodárenia 7 605 €. 2022: výsledok hospodárenia −2 522 €. 2023: výsledok hospodárenia −14 553 €. 2024: výsledok hospodárenia −3 725 €.10 tis.0−20 tis.+3 tis.+7,6 tis.−2,5 tis.−14,6 tis.−3,7 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 2 960 €. 2021: výsledok hospodárenia 7 605 €. 2022: výsledok hospodárenia −2 522 €. 2023: výsledok hospodárenia −14 553 €. 2024: výsledok hospodárenia −3 725 €.10 tis.0−20 tis.+3 tis.+7,6 tis.−2,5 tis.−14,6 tis.−3,7 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 2 960 €. 2021: výsledok hospodárenia 7 605 €. 2022: výsledok hospodárenia −2 522 €. 2023: výsledok hospodárenia −14 553 €. 2024: výsledok hospodárenia −3 725 €.10 tis.0−20 tis.202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 35 011 €, vlastné imanie 29 470 €. 2021: aktíva 65 313 €, vlastné imanie 37 075 €. 2022: aktíva 65 760 €, vlastné imanie 34 553 €. 2023: aktíva 44 980 €, vlastné imanie 20 000 €. 2024: aktíva 48 485 €, vlastné imanie 16 275 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 35 011 €, vlastné imanie 29 470 €. 2021: aktíva 65 313 €, vlastné imanie 37 075 €. 2022: aktíva 65 760 €, vlastné imanie 34 553 €. 2023: aktíva 44 980 €, vlastné imanie 20 000 €. 2024: aktíva 48 485 €, vlastné imanie 16 275 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 35 011 €, vlastné imanie 29 470 €. 2021: aktíva 65 313 €, vlastné imanie 37 075 €. 2022: aktíva 65 760 €, vlastné imanie 34 553 €. 2023: aktíva 44 980 €, vlastné imanie 20 000 €. 2024: aktíva 48 485 €, vlastné imanie 16 275 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 8 593 €, zásoby 2 329 €, pohľadávky 14 711 €, finančné účty 9 378 €. 2021: dlhodobý majetok 30 771 €, zásoby 6 378 €, pohľadávky 14 931 €, finančné účty 13 233 €. 2022: dlhodobý majetok 21 172 €, zásoby 2 777 €, pohľadávky 29 086 €, finančné účty 12 725 €. 2023: dlhodobý majetok 14 115 €, zásoby 6 233 €, pohľadávky 15 921 €, finančné účty 8 711 €. 2024: dlhodobý majetok 14 115 €, zásoby 2 768 €, pohľadávky 18 566 €, finančné účty 13 036 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 8 593 €, zásoby 2 329 €, pohľadávky 14 711 €, finančné účty 9 378 €. 2021: dlhodobý majetok 30 771 €, zásoby 6 378 €, pohľadávky 14 931 €, finančné účty 13 233 €. 2022: dlhodobý majetok 21 172 €, zásoby 2 777 €, pohľadávky 29 086 €, finančné účty 12 725 €. 2023: dlhodobý majetok 14 115 €, zásoby 6 233 €, pohľadávky 15 921 €, finančné účty 8 711 €. 2024: dlhodobý majetok 14 115 €, zásoby 2 768 €, pohľadávky 18 566 €, finančné účty 13 036 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 8 593 €, zásoby 2 329 €, pohľadávky 14 711 €, finančné účty 9 378 €. 2021: dlhodobý majetok 30 771 €, zásoby 6 378 €, pohľadávky 14 931 €, finančné účty 13 233 €. 2022: dlhodobý majetok 21 172 €, zásoby 2 777 €, pohľadávky 29 086 €, finančné účty 12 725 €. 2023: dlhodobý majetok 14 115 €, zásoby 6 233 €, pohľadávky 15 921 €, finančné účty 8 711 €. 2024: dlhodobý majetok 14 115 €, zásoby 2 768 €, pohľadávky 18 566 €, finančné účty 13 036 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 29 470 €, dlhodobé záväzky 1 349 €, krátkodobé záväzky 4 192 €. 2021: vlastné imanie 37 075 €, dlhodobé záväzky 18 653 €, krátkodobé záväzky 9 585 €. 2022: vlastné imanie 34 553 €, dlhodobé záväzky 15 222 €, krátkodobé záväzky 15 985 €. 2023: vlastné imanie 20 000 €, dlhodobé záväzky 11 653 €, krátkodobé záväzky 13 327 €. 2024: vlastné imanie 16 275 €, dlhodobé záväzky 7 937 €, krátkodobé záväzky 24 273 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 29 470 €, dlhodobé záväzky 1 349 €, krátkodobé záväzky 4 192 €. 2021: vlastné imanie 37 075 €, dlhodobé záväzky 18 653 €, krátkodobé záväzky 9 585 €. 2022: vlastné imanie 34 553 €, dlhodobé záväzky 15 222 €, krátkodobé záväzky 15 985 €. 2023: vlastné imanie 20 000 €, dlhodobé záväzky 11 653 €, krátkodobé záväzky 13 327 €. 2024: vlastné imanie 16 275 €, dlhodobé záväzky 7 937 €, krátkodobé záväzky 24 273 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 29 470 €, dlhodobé záväzky 1 349 €, krátkodobé záväzky 4 192 €. 2021: vlastné imanie 37 075 €, dlhodobé záväzky 18 653 €, krátkodobé záväzky 9 585 €. 2022: vlastné imanie 34 553 €, dlhodobé záväzky 15 222 €, krátkodobé záväzky 15 985 €. 2023: vlastné imanie 20 000 €, dlhodobé záväzky 11 653 €, krátkodobé záväzky 13 327 €. 2024: vlastné imanie 16 275 €, dlhodobé záväzky 7 937 €, krátkodobé záväzky 24 273 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 931 €. 2021: daň z príjmu 2 349 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €.2,5 tis.1,3 tis.09312,3 tis.0096020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 931 €. 2021: daň z príjmu 2 349 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €.2,5 tis.1,3 tis.09312,3 tis.0096020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 931 €. 2021: daň z príjmu 2 349 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €.2,5 tis.1,3 tis.09310960202020222024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby200,5 tis.206,6 tis.187,3 tis.106,3 tis.150,8 tis.
Výsledok hospodárenia3 tis.7,6 tis.−2,5 tis.−14,6 tis.−3,7 tis.
Aktíva35 tis.65,3 tis.65,8 tis.45 tis.48,5 tis.
Vlastné imanie29,5 tis.37,1 tis.34,6 tis.20 tis.16,3 tis.
Daň z príjmu9312,3 tis.00960
Zadlženosť15,8 %43,2 %47,5 %55,5 %66,4 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
150,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−3,7 tis.
Aktíva
48,5 tis.
Vlastné imanie
16,3 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
66,4 %

2023

Tržby
106,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−14,6 tis.
Aktíva
45 tis.
Vlastné imanie
20 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
55,5 %

2022

Tržby
187,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,5 tis.
Aktíva
65,8 tis.
Vlastné imanie
34,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
47,5 %

2021

Tržby
206,6 tis.
Výsledok hospodárenia
7,6 tis.
Aktíva
65,3 tis.
Vlastné imanie
37,1 tis.
Daň z príjmu
2,3 tis.
Zadlženosť
43,2 %

2020

Tržby
200,5 tis.
Výsledok hospodárenia
3 tis.
Aktíva
35 tis.
Vlastné imanie
29,5 tis.
Daň z príjmu
931
Zadlženosť
15,8 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API