prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

NUSY, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47393556aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
19. 09. 201313 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
21 200 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
NUSY, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47393556
daňové identifikačné číslo
2023861125
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023861125
Sídlo
Vojenská 8, 04001 Košice - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
19. 09. 2013
V registri
13 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 33376/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
1078367
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)19. 09. 2013—
Počítačové služby19. 09. 2013—
Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov19. 09. 2013—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov19. 09. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu19. 09. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb19. 09. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby19. 09. 2013—
Vydavateľská činnosť19. 09. 2013—
Administratívne služby19. 09. 2013—
Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí19. 09. 2013—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti19. 09. 2013—
Výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied19. 09. 2013—
Výskum a vývoj v oblasti spoločenských a humanitných vied19. 09. 2013—
Prieskum trhu a verejnej mienky19. 09. 2013—
Reklamné a marketingové služby19. 09. 2013—
Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov19. 09. 2013—
Fotografické služby19. 09. 2013—
Vedenie účtovníctva19. 09. 2013—
Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly19. 09. 2013—
Verejné obstarávanie19. 09. 2013—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023861125: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023861125: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023861125IČ DPH SK2023861125Obdobia daňových registráciíDIČ 2023861125: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023861125: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023861125IČ DPH SK2023861125Obdobia daňových registráciíDIČ 2023861125: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023861125: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023861125IČ DPH SK2023861125
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202386112511. 09. 2026—08. 11. 2026registrácia podľa §7a
daňové identifikačné číslo202386112510. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 sa zo straty dostalo na zisk 1 860 € a znížila tržby o ▼51 % na 21,2 tisíc eur.

Tržby

21 200 €

▼ 51,3 %

Výsledok hospodárenia

1 860 €

▲ 108,7 %

Aktíva

14 346 €

▼ 38,0 %

Vlastné imanie

15 642 €

▲ 289,1 %

Zadlženosť

−9,0 %

Hrubá marža

10,4 %

Čistá marža

8,8 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: údaj neuvedený. 2021: tržby 3 500 €. 2022: tržby 23 480 €. 2023: tržby 43 558 €. 2024: tržby 21 200 €.50 tis.25 tis.03,5 tis.23,5 tis.43,6 tis.21,2 tis.20202021202220232024Tržby2020: údaj neuvedený. 2021: tržby 3 500 €. 2022: tržby 23 480 €. 2023: tržby 43 558 €. 2024: tržby 21 200 €.50 tis.25 tis.03,5 tis.23,5 tis.43,6 tis.21,2 tis.20202021202220232024Tržby2020: údaj neuvedený. 2021: tržby 3 500 €. 2022: tržby 23 480 €. 2023: tržby 43 558 €. 2024: tržby 21 200 €.50 tis.25 tis.0202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: údaj neuvedený. 2021: výsledok hospodárenia −437 €. 2022: výsledok hospodárenia 264 €. 2023: výsledok hospodárenia −21 412 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 860 €.2 tis.0−25 tis.−437+264−21,4 tis.+1,9 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: údaj neuvedený. 2021: výsledok hospodárenia −437 €. 2022: výsledok hospodárenia 264 €. 2023: výsledok hospodárenia −21 412 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 860 €.2 tis.0−25 tis.−437+264−21,4 tis.+1,9 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: údaj neuvedený. 2021: výsledok hospodárenia −437 €. 2022: výsledok hospodárenia 264 €. 2023: výsledok hospodárenia −21 412 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 860 €.2 tis.0−25 tis.+264202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 14 337 €, vlastné imanie 12 874 €. 2021: aktíva 13 900 €, vlastné imanie 12 437 €. 2022: aktíva 13 184 €, vlastné imanie 13 138 €. 2023: aktíva 23 142 €, vlastné imanie −8 274 €. 2024: aktíva 14 346 €, vlastné imanie 15 642 €.25 tis.0−10 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 14 337 €, vlastné imanie 12 874 €. 2021: aktíva 13 900 €, vlastné imanie 12 437 €. 2022: aktíva 13 184 €, vlastné imanie 13 138 €. 2023: aktíva 23 142 €, vlastné imanie −8 274 €. 2024: aktíva 14 346 €, vlastné imanie 15 642 €.25 tis.0−10 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 14 337 €, vlastné imanie 12 874 €. 2021: aktíva 13 900 €, vlastné imanie 12 437 €. 2022: aktíva 13 184 €, vlastné imanie 13 138 €. 2023: aktíva 23 142 €, vlastné imanie −8 274 €. 2024: aktíva 14 346 €, vlastné imanie 15 642 €.25 tis.0−10 tis.20202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 400 €, finančné účty 11 937 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 13 900 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 13 184 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 058 €, finančné účty 84 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 14 346 €.25 tis.12,5 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 400 €, finančné účty 11 937 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 13 900 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 13 184 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 058 €, finančné účty 84 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 14 346 €.25 tis.12,5 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 400 €, finančné účty 11 937 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 13 900 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 13 184 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 058 €, finančné účty 84 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 14 346 €.25 tis.12,5 tis.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 12 874 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 463 €. 2021: vlastné imanie 12 437 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 463 €. 2022: vlastné imanie 13 138 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 46 €. 2023: vlastné imanie −8 274 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 31 416 €. 2024: vlastné imanie 15 642 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky −1 296 €.50 tis.0−10 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 12 874 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 463 €. 2021: vlastné imanie 12 437 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 463 €. 2022: vlastné imanie 13 138 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 46 €. 2023: vlastné imanie −8 274 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 31 416 €. 2024: vlastné imanie 15 642 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky −1 296 €.50 tis.0−10 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 12 874 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 463 €. 2021: vlastné imanie 12 437 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 463 €. 2022: vlastné imanie 13 138 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 46 €. 2023: vlastné imanie −8 274 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 31 416 €. 2024: vlastné imanie 15 642 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky −1 296 €.50 tis.0−10 tis.20202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: údaj neuvedený. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 46 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.5002500046034020202021202220232024Daň z príjmu2020: údaj neuvedený. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 46 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.5002500046034020202021202220232024Daň z príjmu2020: údaj neuvedený. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 46 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.5002500046034020202021202220232024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby—3,5 tis.23,5 tis.43,6 tis.21,2 tis.
Výsledok hospodárenia—−437264−21,4 tis.1,9 tis.
Aktíva14,3 tis.13,9 tis.13,2 tis.23,1 tis.14,3 tis.
Vlastné imanie12,9 tis.12,4 tis.13,1 tis.−8,3 tis.15,6 tis.
Daň z príjmu—0460340
Zadlženosť10,2 %10,5 %0,3 %135,8 %−9,0 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
21,2 tis.
Výsledok hospodárenia
1,9 tis.
Aktíva
14,3 tis.
Vlastné imanie
15,6 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
−9,0 %

2023

Tržby
43,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−21,4 tis.
Aktíva
23,1 tis.
Vlastné imanie
−8,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
135,8 %

2022

Tržby
23,5 tis.
Výsledok hospodárenia
264
Aktíva
13,2 tis.
Vlastné imanie
13,1 tis.
Daň z príjmu
46
Zadlženosť
0,3 %

2021

Tržby
3,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−437
Aktíva
13,9 tis.
Vlastné imanie
12,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
10,5 %

2020

Tržby
—
Výsledok hospodárenia
—
Aktíva
14,3 tis.
Vlastné imanie
12,9 tis.
Daň z príjmu
—
Zadlženosť
10,2 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API