prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

SIGURO s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47393190aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
01. 10. 201313 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
15 256 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
SIGURO s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47393190
daňové identifikačné číslo
2023869221
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023869221
Sídlo
Hlavná 60, 04001 Košice-Staré Mesto, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
01. 10. 2013
V registri
13 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 33550/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
1078501
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)01. 10. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu01. 10. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb01. 10. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby01. 10. 2013—
Prípravné práce k realizácii stavby01. 10. 2013—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien01. 10. 2013—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov01. 10. 2013—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti01. 10. 2013—
Prevádzkovanie športových zariadení01. 10. 2013—
Služby požičovní01. 10. 2013—
Ozvučovanie a osvetľovanie kultúrnych a spoločenských podujatí01. 10. 2013—
Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí01. 10. 2013—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach01. 10. 2013—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení01. 10. 2013—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu01. 10. 2013—
Diskotekárska činnosť01. 10. 2013—
Osadzovanie a údržba dopravného značenia a inštalovanie dopravných značiek01. 10. 2013—
Čistiace a upratovacie služby01. 10. 2013—
Reklamné a marketingové služby01. 10. 2013—
Prenájom hnuteľných vecí01. 10. 2013—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom01. 10. 2013—
Výroba výrobkov zo slamy šúpolia, prútia korku01. 10. 2013—
Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností01. 10. 2013—
Počítačové služby01. 10. 2013—
Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva01. 10. 2013—
Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba01. 10. 2013—
Výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z dreva01. 10. 2013—
Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov01. 10. 2013—
Výroba a montáž tieniacej techniky01. 10. 2013—
Vývoj výroba zabezpečovanie systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí01. 10. 2013—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov01. 10. 2013—
Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu01. 10. 2013—
Výroba jednoduchých výrobkov z kovu01. 10. 2013—
Opracovanie kovu jednoduchým spôsobom01. 10. 2013—
Výroba elektrických svietidiel, zariadení pre motory a vozidlá a signalizácie01. 10. 2013—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla01. 10. 2013—
Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky01. 10. 2013—
Výroba komunikačných zariadení, spotrebnej elektroniky, počítačov a kancelárskych strojov01. 10. 2013—
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom01. 10. 2013—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla01. 10. 2013—
Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla01. 10. 2013—
Baliace činnosti, manipulácia s tovarom01. 10. 2013—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností01. 10. 2013—
Prevádzkovanie výdajne stravy01. 10. 2013—
Výroba hotových jedál a polotovarov priemyselným spôsobom (konzervovanie)01. 10. 2013—
Vedenie účtovníctva01. 10. 2013—
Administratívne služby01. 10. 2013—
Faktoring a forfaiting01. 10. 2013—
Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve01. 10. 2013—
Pestovanie, spracovanie a obchodovanie s chránenými rastlinami01. 10. 2013—
Chov, spracovanie a obchodovanie s chránenými živočíchmi01. 10. 2013—
Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá01. 10. 2013—
Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve01. 10. 2013—
Poskytovanie služieb v rybárstve01. 10. 2013—
Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava01. 10. 2013—
Technik požiarnej ochrany01. 10. 2013—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023869221: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023869221: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023869221IČ DPH SK2023869221Obdobia daňových registráciíDIČ 2023869221: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023869221: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023869221IČ DPH SK2023869221Obdobia daňových registráciíDIČ 2023869221: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023869221: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023869221IČ DPH SK2023869221
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202386922111. 09. 2026—08. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 06. 2017
daňové identifikačné číslo202386922110. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲149 % na 1 633 € a zvýšila tržby o ▲15 % na 15,3 tisíc eur.

Tržby

15 256 €

▲ 14,8 %

Výsledok hospodárenia

1 633 €

▲ 148,9 %

Aktíva

117 618 €

▲ 196,1 %

Vlastné imanie

−203 439 €

▲ 0,8 %

Zadlženosť

273,0 %

Hrubá marža

13,0 %

Čistá marža

10,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 6 203 €. 2022: tržby 9 280 €. 2023: tržby 1 362 €. 2024: tržby 13 288 €. 2025: tržby 15 256 €.20 tis.10 tis.06,2 tis.9,3 tis.1,4 tis.13,3 tis.15,3 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 6 203 €. 2022: tržby 9 280 €. 2023: tržby 1 362 €. 2024: tržby 13 288 €. 2025: tržby 15 256 €.20 tis.10 tis.06,2 tis.9,3 tis.1,4 tis.13,3 tis.15,3 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 6 203 €. 2022: tržby 9 280 €. 2023: tržby 1 362 €. 2024: tržby 13 288 €. 2025: tržby 15 256 €.20 tis.10 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −27 515 €. 2022: výsledok hospodárenia −59 593 €. 2023: výsledok hospodárenia −14 634 €. 2024: výsledok hospodárenia 656 €. 2025: výsledok hospodárenia 1 633 €.2 tis.0−100 tis.−27,5 tis.−59,6 tis.−14,6 tis.+656+1,6 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −27 515 €. 2022: výsledok hospodárenia −59 593 €. 2023: výsledok hospodárenia −14 634 €. 2024: výsledok hospodárenia 656 €. 2025: výsledok hospodárenia 1 633 €.2 tis.0−100 tis.−27,5 tis.−59,6 tis.−14,6 tis.+656+1,6 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −27 515 €. 2022: výsledok hospodárenia −59 593 €. 2023: výsledok hospodárenia −14 634 €. 2024: výsledok hospodárenia 656 €. 2025: výsledok hospodárenia 1 633 €.2 tis.0−100 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 82 636 €, vlastné imanie −131 503 €. 2022: aktíva 27 555 €, vlastné imanie −191 095 €. 2023: aktíva 39 828 €, vlastné imanie −205 729 €. 2024: aktíva 39 719 €, vlastné imanie −205 074 €. 2025: aktíva 117 618 €, vlastné imanie −203 439 €.200 tis.0−250 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 82 636 €, vlastné imanie −131 503 €. 2022: aktíva 27 555 €, vlastné imanie −191 095 €. 2023: aktíva 39 828 €, vlastné imanie −205 729 €. 2024: aktíva 39 719 €, vlastné imanie −205 074 €. 2025: aktíva 117 618 €, vlastné imanie −203 439 €.200 tis.0−250 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 82 636 €, vlastné imanie −131 503 €. 2022: aktíva 27 555 €, vlastné imanie −191 095 €. 2023: aktíva 39 828 €, vlastné imanie −205 729 €. 2024: aktíva 39 719 €, vlastné imanie −205 074 €. 2025: aktíva 117 618 €, vlastné imanie −203 439 €.200 tis.0−250 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 3 698 €, zásoby 73 626 €, pohľadávky 865 €, finančné účty 4 447 €. 2022: dlhodobý majetok 1 766 €, zásoby 22 750 €, pohľadávky 865 €, finančné účty 2 174 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 28 795 €, pohľadávky 1 070 €, finančné účty 9 963 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 54 040 €, pohľadávky 0 €, finančné účty −14 321 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 96 686 €, pohľadávky 2 062 €, finančné účty 18 870 €.200 tis.0−20 tis.20212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 3 698 €, zásoby 73 626 €, pohľadávky 865 €, finančné účty 4 447 €. 2022: dlhodobý majetok 1 766 €, zásoby 22 750 €, pohľadávky 865 €, finančné účty 2 174 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 28 795 €, pohľadávky 1 070 €, finančné účty 9 963 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 54 040 €, pohľadávky 0 €, finančné účty −14 321 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 96 686 €, pohľadávky 2 062 €, finančné účty 18 870 €.200 tis.0−20 tis.20212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 3 698 €, zásoby 73 626 €, pohľadávky 865 €, finančné účty 4 447 €. 2022: dlhodobý majetok 1 766 €, zásoby 22 750 €, pohľadávky 865 €, finančné účty 2 174 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 28 795 €, pohľadávky 1 070 €, finančné účty 9 963 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 54 040 €, pohľadávky 0 €, finančné účty −14 321 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 96 686 €, pohľadávky 2 062 €, finančné účty 18 870 €.200 tis.0−20 tis.20212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −131 503 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 214 139 €. 2022: vlastné imanie −191 095 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 218 650 €. 2023: vlastné imanie −205 729 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 245 557 €. 2024: vlastné imanie −205 074 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 244 793 €. 2025: vlastné imanie −203 439 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 321 057 €.500 tis.0−250 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −131 503 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 214 139 €. 2022: vlastné imanie −191 095 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 218 650 €. 2023: vlastné imanie −205 729 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 245 557 €. 2024: vlastné imanie −205 074 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 244 793 €. 2025: vlastné imanie −203 439 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 321 057 €.500 tis.0−250 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −131 503 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 214 139 €. 2022: vlastné imanie −191 095 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 218 650 €. 2023: vlastné imanie −205 729 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 245 557 €. 2024: vlastné imanie −205 074 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 244 793 €. 2025: vlastné imanie −203 439 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 321 057 €.500 tis.0−250 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 354 €.500250000034035420212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 354 €.500250000034035420212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 354 €.500250000034035420212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby6,2 tis.9,3 tis.1,4 tis.13,3 tis.15,3 tis.
Výsledok hospodárenia−27,5 tis.−59,6 tis.−14,6 tis.6561,6 tis.
Aktíva82,6 tis.27,6 tis.39,8 tis.39,7 tis.117,6 tis.
Vlastné imanie−131,5 tis.−191,1 tis.−205,7 tis.−205,1 tis.−203,4 tis.
Daň z príjmu000340354
Zadlženosť259,1 %793,5 %616,5 %616,3 %273,0 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
15,3 tis.
Výsledok hospodárenia
1,6 tis.
Aktíva
117,6 tis.
Vlastné imanie
−203,4 tis.
Daň z príjmu
354
Zadlženosť
273,0 %

2024

Tržby
13,3 tis.
Výsledok hospodárenia
656
Aktíva
39,7 tis.
Vlastné imanie
−205,1 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
616,3 %

2023

Tržby
1,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−14,6 tis.
Aktíva
39,8 tis.
Vlastné imanie
−205,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
616,5 %

2022

Tržby
9,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−59,6 tis.
Aktíva
27,6 tis.
Vlastné imanie
−191,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
793,5 %

2021

Tržby
6,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−27,5 tis.
Aktíva
82,6 tis.
Vlastné imanie
−131,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
259,1 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API