Súhrn
- Vznik
- 12. 09. 201313 rokov 1 mesiac v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 30. 09. 2026
- Tržby
- 23 185 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Róbert Ficko, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 47392479
- daňové identifikačné číslo
- 2023856098
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2023856098
- Sídlo
- Poľná 769/5, 06801 Medzilaborce, Slovenská republika
- Územie
- Medzilaborceokres MedzilaborcePrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 12. 09. 2013
- V registri
- 13 rokov 1 mesiac
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 29193/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 645184
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 12. 09. 2013 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 12. 09. 2013 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 12. 09. 2013 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 12. 09. 2013 | — |
| Stavebné cenárstvo | 12. 09. 2013 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 12. 09. 2013 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 12. 09. 2013 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 12. 09. 2013 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 12. 09. 2013 | — |
| Vykonávanie odťahovej služby | 12. 09. 2013 | — |
| Sťahovacie služby | 12. 09. 2013 | — |
| Skladovanie | 12. 09. 2013 | — |
| Baliace činnosti, manipulácia s tovarom | 12. 09. 2013 | — |
| Počítačové služby | 12. 09. 2013 | — |
| Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 12. 09. 2013 | — |
| Vydavateľská činnosť | 12. 09. 2013 | — |
| Finančný leasing | 12. 09. 2013 | — |
| Faktoring a forfaiting | 12. 09. 2013 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 12. 09. 2013 | — |
| Administratívne služby | 12. 09. 2013 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 12. 09. 2013 | — |
| Vedenie účtovníctva | 12. 09. 2013 | — |
| Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 12. 09. 2013 | — |
| Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení | 12. 09. 2013 | — |
| Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 12. 09. 2013 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 12. 09. 2013 | — |
| Reklamné a marketingové služby | 12. 09. 2013 | — |
| Prieskum trhu a verejnej mienky | 12. 09. 2013 | — |
| Služby požičovní | 12. 09. 2013 | — |
| Verejné obstarávanie | 12. 09. 2013 | — |
| poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 01. 10. 2013 | — |
| prevádzkovateľ nákladnej cestnej dopravy s počtom vozidiel s hmotnosťou nad 3,5 t: 1 | 25. 04. 2026 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2023856098 | 11. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 16. 03. 2021 |
| daňové identifikačné číslo | 2023856098 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 30. 09. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila stratu na −4 595 € a znížila tržby o ▼29 % na 23,2 tisíc eur.
Tržby
23 185 €
▼ 29,2 %Výsledok hospodárenia
−4 595 €
▲ 35,1 %Aktíva
57 666 €
▲ 16,4 %Vlastné imanie
4 135 €
▼ 52,6 %Zadlženosť
92,8 %
Hrubá marža
−18,4 %
Čistá marža
−19,8 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1,6 tis. | 57,6 tis. | 80,2 tis. | 32,7 tis. | 23,2 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 2,5 tis. | 746 | 2,4 tis. | −7,1 tis. | −4,6 tis. |
| Aktíva | 13,1 tis. | 15,2 tis. | 23,7 tis. | 49,5 tis. | 57,7 tis. |
| Vlastné imanie | 12,7 tis. | 13,4 tis. | 15,8 tis. | 8,7 tis. | 4,1 tis. |
| Daň z príjmu | 384 | 208 | 632 | 340 | 340 |
| Zadlženosť | 2,9 % | 11,5 % | 33,2 % | 82,4 % | 92,8 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 23,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −4,6 tis.
- Aktíva
- 57,7 tis.
- Vlastné imanie
- 4,1 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 92,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 32,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −7,1 tis.
- Aktíva
- 49,5 tis.
- Vlastné imanie
- 8,7 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 82,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 80,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,4 tis.
- Aktíva
- 23,7 tis.
- Vlastné imanie
- 15,8 tis.
- Daň z príjmu
- 632
- Zadlženosť
- 33,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 57,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 746
- Aktíva
- 15,2 tis.
- Vlastné imanie
- 13,4 tis.
- Daň z príjmu
- 208
- Zadlženosť
- 11,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 1,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,5 tis.
- Aktíva
- 13,1 tis.
- Vlastné imanie
- 12,7 tis.
- Daň z príjmu
- 384
- Zadlženosť
- 2,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.