prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

Skvelé bývanie s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47383755aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
10. 09. 201313 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Skvelé bývanie s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47383755
daňové identifikačné číslo
2023851104
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Lesnícka 10, 969 01 Banská Štiavnica, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
10. 09. 2013
V registri
13 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 24848/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
562580
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo jeho predaja iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod)10. 09. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu10. 09. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby10. 09. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb10. 09. 2013—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu10. 09. 2013—
Prípravné práce k realizácii stavby10. 09. 2013—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien10. 09. 2013—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov10. 09. 2013—
Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve10. 09. 2013—
Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva10. 09. 2013—
Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčasti z dreva do finálnych produktov a ich údržba10. 09. 2013—
Výroba jednoduchých výrobkov z kovu10. 09. 2013—
Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve10. 09. 2013—
Čistiace a upratovacie služby10. 09. 2013—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla10. 09. 2013—
Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov10. 09. 2013—
Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí10. 09. 2013—
Prenájom hnuteľných vecí10. 09. 2013—
Reklamné a marketingové služby10. 09. 2013—
Vydavateľská činnosť10. 09. 2013—
Administratívne služby10. 09. 2013—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností10. 09. 2013—
Vodoinštalatérstvo a kúrenárstvo10. 09. 2013—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023851104: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023851104Obdobia daňových registráciíDIČ 2023851104: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023851104Obdobia daňových registráciíDIČ 2023851104: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023851104
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202385110410. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 06. 11. 2024 (rok porušenia 2019).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 sa zo straty dostalo na zisk 0 € a bez tržieb.

Tržby

0 €

Výsledok hospodárenia

0 €

▲ 100,0 %

Aktíva

4 894 €

bez zmeny

Vlastné imanie

−290 096 €

bez zmeny

Zadlženosť

6 027,6 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 72 231 €. 2021: tržby 39 705 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €.100 tis.50 tis.072,2 tis.39,7 tis.00020202021202220232024Tržby2020: tržby 72 231 €. 2021: tržby 39 705 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €.100 tis.50 tis.072,2 tis.39,7 tis.00020202021202220232024Tržby2020: tržby 72 231 €. 2021: tržby 39 705 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €.100 tis.50 tis.000202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −57 624 €. 2021: výsledok hospodárenia −66 762 €. 2022: výsledok hospodárenia −5 934 €. 2023: výsledok hospodárenia −1 959 €. 2024: výsledok hospodárenia 0 €.0−100 tis.−57,6 tis.−66,8 tis.−5,9 tis.−2 tis.020202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −57 624 €. 2021: výsledok hospodárenia −66 762 €. 2022: výsledok hospodárenia −5 934 €. 2023: výsledok hospodárenia −1 959 €. 2024: výsledok hospodárenia 0 €.0−100 tis.−57,6 tis.−66,8 tis.−5,9 tis.−2 tis.020202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −57 624 €. 2021: výsledok hospodárenia −66 762 €. 2022: výsledok hospodárenia −5 934 €. 2023: výsledok hospodárenia −1 959 €. 2024: výsledok hospodárenia 0 €.0−100 tis.0202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 58 476 €, vlastné imanie −215 442 €. 2021: aktíva 17 433 €, vlastné imanie −282 204 €. 2022: aktíva 5 232 €, vlastné imanie −288 137 €. 2023: aktíva 4 894 €, vlastné imanie −290 096 €. 2024: aktíva 4 894 €, vlastné imanie −290 096 €.100 tis.0−500 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 58 476 €, vlastné imanie −215 442 €. 2021: aktíva 17 433 €, vlastné imanie −282 204 €. 2022: aktíva 5 232 €, vlastné imanie −288 137 €. 2023: aktíva 4 894 €, vlastné imanie −290 096 €. 2024: aktíva 4 894 €, vlastné imanie −290 096 €.100 tis.0−500 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 58 476 €, vlastné imanie −215 442 €. 2021: aktíva 17 433 €, vlastné imanie −282 204 €. 2022: aktíva 5 232 €, vlastné imanie −288 137 €. 2023: aktíva 4 894 €, vlastné imanie −290 096 €. 2024: aktíva 4 894 €, vlastné imanie −290 096 €.100 tis.0−500 tis.20202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 19 319 €, zásoby 28 213 €, pohľadávky 8 455 €, finančné účty 2 489 €. 2021: dlhodobý majetok 1 721 €, zásoby 287 €, pohľadávky 7 252 €, finančné účty 8 173 €. 2022: dlhodobý majetok 985 €, zásoby 2 278 €, pohľadávky 12 €, finančné účty 1 957 €. 2023: dlhodobý majetok 375 €, zásoby 2 477 €, pohľadávky 324 €, finančné účty 1 718 €. 2024: dlhodobý majetok 375 €, zásoby 2 477 €, pohľadávky 324 €, finančné účty 1 718 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 19 319 €, zásoby 28 213 €, pohľadávky 8 455 €, finančné účty 2 489 €. 2021: dlhodobý majetok 1 721 €, zásoby 287 €, pohľadávky 7 252 €, finančné účty 8 173 €. 2022: dlhodobý majetok 985 €, zásoby 2 278 €, pohľadávky 12 €, finančné účty 1 957 €. 2023: dlhodobý majetok 375 €, zásoby 2 477 €, pohľadávky 324 €, finančné účty 1 718 €. 2024: dlhodobý majetok 375 €, zásoby 2 477 €, pohľadávky 324 €, finančné účty 1 718 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 19 319 €, zásoby 28 213 €, pohľadávky 8 455 €, finančné účty 2 489 €. 2021: dlhodobý majetok 1 721 €, zásoby 287 €, pohľadávky 7 252 €, finančné účty 8 173 €. 2022: dlhodobý majetok 985 €, zásoby 2 278 €, pohľadávky 12 €, finančné účty 1 957 €. 2023: dlhodobý majetok 375 €, zásoby 2 477 €, pohľadávky 324 €, finančné účty 1 718 €. 2024: dlhodobý majetok 375 €, zásoby 2 477 €, pohľadávky 324 €, finančné účty 1 718 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie −215 442 €, dlhodobé záväzky 323 €, krátkodobé záväzky 273 595 €. 2021: vlastné imanie −282 204 €, dlhodobé záväzky 285 €, krátkodobé záväzky 299 352 €. 2022: vlastné imanie −288 137 €, dlhodobé záväzky 285 €, krátkodobé záväzky 293 084 €. 2023: vlastné imanie −290 096 €, dlhodobé záväzky 285 €, krátkodobé záväzky 294 705 €. 2024: vlastné imanie −290 096 €, dlhodobé záväzky 285 €, krátkodobé záväzky 294 705 €.500 tis.0−500 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie −215 442 €, dlhodobé záväzky 323 €, krátkodobé záväzky 273 595 €. 2021: vlastné imanie −282 204 €, dlhodobé záväzky 285 €, krátkodobé záväzky 299 352 €. 2022: vlastné imanie −288 137 €, dlhodobé záväzky 285 €, krátkodobé záväzky 293 084 €. 2023: vlastné imanie −290 096 €, dlhodobé záväzky 285 €, krátkodobé záväzky 294 705 €. 2024: vlastné imanie −290 096 €, dlhodobé záväzky 285 €, krátkodobé záväzky 294 705 €.500 tis.0−500 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie −215 442 €, dlhodobé záväzky 323 €, krátkodobé záväzky 273 595 €. 2021: vlastné imanie −282 204 €, dlhodobé záväzky 285 €, krátkodobé záväzky 299 352 €. 2022: vlastné imanie −288 137 €, dlhodobé záväzky 285 €, krátkodobé záväzky 293 084 €. 2023: vlastné imanie −290 096 €, dlhodobé záväzky 285 €, krátkodobé záväzky 294 705 €. 2024: vlastné imanie −290 096 €, dlhodobé záväzky 285 €, krátkodobé záväzky 294 705 €.500 tis.0−500 tis.20202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €.1100000020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €.1100000020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €.1100000020202021202220232024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby72,2 tis.39,7 tis.000
Výsledok hospodárenia−57,6 tis.−66,8 tis.−5,9 tis.−2 tis.0
Aktíva58,5 tis.17,4 tis.5,2 tis.4,9 tis.4,9 tis.
Vlastné imanie−215,4 tis.−282,2 tis.−288,1 tis.−290,1 tis.−290,1 tis.
Daň z príjmu00000
Zadlženosť468,4 %1 718,8 %5 607,2 %6 027,6 %6 027,6 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
4,9 tis.
Vlastné imanie
−290,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
6 027,6 %

2023

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−2 tis.
Aktíva
4,9 tis.
Vlastné imanie
−290,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
6 027,6 %

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−5,9 tis.
Aktíva
5,2 tis.
Vlastné imanie
−288,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
5 607,2 %

2021

Tržby
39,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−66,8 tis.
Aktíva
17,4 tis.
Vlastné imanie
−282,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
1 718,8 %

2020

Tržby
72,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−57,6 tis.
Aktíva
58,5 tis.
Vlastné imanie
−215,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
468,4 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API