prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

ImagIn Studios, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47383208aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
18. 09. 201313 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
127 484 €2020

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
ImagIn Studios, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47383208
daňové identifikačné číslo
2023858892
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Dolinská 27, 914 42 Horné Srnie, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
18. 09. 2013
V registri
13 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 28851/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
246150
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín18. 09. 2013—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)18. 09. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu18. 09. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb18. 09. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby18. 09. 2013—
Počítačové služby18. 09. 2013—
Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov18. 09. 2013—
Vydavateľská činnosť18. 09. 2013—
Administratívne služby18. 09. 2013—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov18. 09. 2013—
Vedenie účtovníctva18. 09. 2013—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti18. 09. 2013—
Prevádzkovanie kultúrnych , spoločenských a zábavných zariadení18. 09. 2013—
Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí18. 09. 2013—
Ozvučovanie a osvetľovanie kultúrnych a spoločenských podujatí18. 09. 2013—
Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov18. 09. 2013—
Reklamné a marketingové služby18. 09. 2013—
Fotografické služby18. 09. 2013—
Tesárstvo11. 05. 2022—
Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností11. 05. 2022—
Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení11. 05. 2022—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov11. 05. 2022—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien11. 05. 2022—
Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva11. 05. 2022—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023858892: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023858892Obdobia daňových registráciíDIČ 2023858892: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023858892Obdobia daňových registráciíDIČ 2023858892: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023858892
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202385889210. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2020 znížila zisk o ▼72 % na 1 163 € a znížila tržby o ▼13 % na 127,5 tisíc eur.

Tržby

127 484 €

▼ 12,7 %

Výsledok hospodárenia

1 163 €

▼ 71,6 %

Aktíva

53 989 €

▲ 6,7 %

Vlastné imanie

12 826 €

▲ 10,0 %

Zadlženosť

76,2 %

Hrubá marža

1,4 %

Čistá marža

0,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 20 490 €. 2018: tržby 97 773 €. 2019: tržby 146 085 €. 2020: tržby 127 484 €.200 tis.100 tis.020,5 tis.97,8 tis.146,1 tis.127,5 tis.2017201820192020Tržby2017: tržby 20 490 €. 2018: tržby 97 773 €. 2019: tržby 146 085 €. 2020: tržby 127 484 €.200 tis.100 tis.020,5 tis.97,8 tis.146,1 tis.127,5 tis.2017201820192020Tržby2017: tržby 20 490 €. 2018: tržby 97 773 €. 2019: tržby 146 085 €. 2020: tržby 127 484 €.200 tis.100 tis.020182020

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 9 427 €. 2018: výsledok hospodárenia −85 €. 2019: výsledok hospodárenia 4 093 €. 2020: výsledok hospodárenia 1 163 €.10 tis.0−100+9,4 tis.−85+4,1 tis.+1,2 tis.2017201820192020Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 9 427 €. 2018: výsledok hospodárenia −85 €. 2019: výsledok hospodárenia 4 093 €. 2020: výsledok hospodárenia 1 163 €.10 tis.0−100+9,4 tis.−85+4,1 tis.+1,2 tis.2017201820192020Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 9 427 €. 2018: výsledok hospodárenia −85 €. 2019: výsledok hospodárenia 4 093 €. 2020: výsledok hospodárenia 1 163 €.10 tis.0−100−8520182020

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 72 401 €, vlastné imanie 9 634 €. 2018: aktíva 115 645 €, vlastné imanie 7 570 €. 2019: aktíva 50 602 €, vlastné imanie 11 663 €. 2020: aktíva 53 989 €, vlastné imanie 12 826 €.200 tis.100 tis.02017201820192020Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 72 401 €, vlastné imanie 9 634 €. 2018: aktíva 115 645 €, vlastné imanie 7 570 €. 2019: aktíva 50 602 €, vlastné imanie 11 663 €. 2020: aktíva 53 989 €, vlastné imanie 12 826 €.200 tis.100 tis.02017201820192020Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 72 401 €, vlastné imanie 9 634 €. 2018: aktíva 115 645 €, vlastné imanie 7 570 €. 2019: aktíva 50 602 €, vlastné imanie 11 663 €. 2020: aktíva 53 989 €, vlastné imanie 12 826 €.200 tis.100 tis.02017201820192020

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 111 €, finančné účty 55 290 €. 2018: dlhodobý majetok 32 432 €, zásoby 5 500 €, pohľadávky 10 969 €, finančné účty 66 744 €. 2019: dlhodobý majetok 28 712 €, zásoby 5 500 €, pohľadávky 3 030 €, finančné účty 13 360 €. 2020: dlhodobý majetok 39 225 €, zásoby 5 500 €, pohľadávky 9 028 €, finančné účty 236 €.200 tis.100 tis.02017201820192020Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 111 €, finančné účty 55 290 €. 2018: dlhodobý majetok 32 432 €, zásoby 5 500 €, pohľadávky 10 969 €, finančné účty 66 744 €. 2019: dlhodobý majetok 28 712 €, zásoby 5 500 €, pohľadávky 3 030 €, finančné účty 13 360 €. 2020: dlhodobý majetok 39 225 €, zásoby 5 500 €, pohľadávky 9 028 €, finančné účty 236 €.200 tis.100 tis.02017201820192020Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 111 €, finančné účty 55 290 €. 2018: dlhodobý majetok 32 432 €, zásoby 5 500 €, pohľadávky 10 969 €, finančné účty 66 744 €. 2019: dlhodobý majetok 28 712 €, zásoby 5 500 €, pohľadávky 3 030 €, finančné účty 13 360 €. 2020: dlhodobý majetok 39 225 €, zásoby 5 500 €, pohľadávky 9 028 €, finančné účty 236 €.200 tis.100 tis.02017201820192020
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 9 634 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 62 767 €. 2018: vlastné imanie 7 570 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 108 075 €. 2019: vlastné imanie 11 663 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 38 939 €. 2020: vlastné imanie 12 826 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 41 163 €.200 tis.100 tis.02017201820192020Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 9 634 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 62 767 €. 2018: vlastné imanie 7 570 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 108 075 €. 2019: vlastné imanie 11 663 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 38 939 €. 2020: vlastné imanie 12 826 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 41 163 €.200 tis.100 tis.02017201820192020Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 9 634 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 62 767 €. 2018: vlastné imanie 7 570 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 108 075 €. 2019: vlastné imanie 11 663 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 38 939 €. 2020: vlastné imanie 12 826 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 41 163 €.200 tis.100 tis.02017201820192020
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 0 €. 2018: daň z príjmu 407 €. 2019: daň z príjmu 1 374 €. 2020: daň z príjmu 602 €.2 tis.1 tis.004071,4 tis.6022017201820192020Daň z príjmu2017: daň z príjmu 0 €. 2018: daň z príjmu 407 €. 2019: daň z príjmu 1 374 €. 2020: daň z príjmu 602 €.2 tis.1 tis.004071,4 tis.6022017201820192020Daň z príjmu2017: daň z príjmu 0 €. 2018: daň z príjmu 407 €. 2019: daň z príjmu 1 374 €. 2020: daň z príjmu 602 €.2 tis.1 tis.040760220182020
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok
Tržby20,5 tis.97,8 tis.146,1 tis.127,5 tis.
Výsledok hospodárenia9,4 tis.−854,1 tis.1,2 tis.
Aktíva72,4 tis.115,6 tis.50,6 tis.54 tis.
Vlastné imanie9,6 tis.7,6 tis.11,7 tis.12,8 tis.
Daň z príjmu04071,4 tis.602
Zadlženosť86,7 %93,5 %77,0 %76,2 %

2020

Tržby
127,5 tis.
Výsledok hospodárenia
1,2 tis.
Aktíva
54 tis.
Vlastné imanie
12,8 tis.
Daň z príjmu
602
Zadlženosť
76,2 %

2019

Tržby
146,1 tis.
Výsledok hospodárenia
4,1 tis.
Aktíva
50,6 tis.
Vlastné imanie
11,7 tis.
Daň z príjmu
1,4 tis.
Zadlženosť
77,0 %

2018

Tržby
97,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−85
Aktíva
115,6 tis.
Vlastné imanie
7,6 tis.
Daň z príjmu
407
Zadlženosť
93,5 %

2017

Tržby
20,5 tis.
Výsledok hospodárenia
9,4 tis.
Aktíva
72,4 tis.
Vlastné imanie
9,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
86,7 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API