prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

DAAT, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47377666aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
25. 09. 201313 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno5 zdrojov · od 31. 07. 2026
Tržby
262 314 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
DAAT, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47377666
daňové identifikačné číslo
2023874017
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Pekárska 157/11, 91701 Trnava, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
25. 09. 2013
V registri
13 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 32621/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
925673
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve25. 09. 2013—
poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve25. 09. 2013—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)25. 09. 2013—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu25. 09. 2013—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb25. 09. 2013—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby25. 09. 2013—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov25. 09. 2013—
vedenie účtovníctva25. 09. 2013—
čistiace a upratovacie služby25. 09. 2013—
prieskum trhu a verejnej mienky25. 09. 2013—
Výroba potravinárskych výrobkov25. 05. 2021—
Výroba nápojov25. 05. 2021—
Prípravné práce k realizácii stavby25. 05. 2021—
Dokončovanie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interierov25. 05. 2021—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien25. 05. 2021—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023874017: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023874017Obdobia daňových registráciíDIČ 2023874017: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023874017Obdobia daňových registráciíDIČ 2023874017: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023874017
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202387401710. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 09. 2024 (rok porušenia 2022).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Union zdravotná poisťovňa Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Union zdravotná poisťovňaod 25. 09. 2026 otvorený05. 11. 2026
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 zvýšila zisk o ▲10 % na 13 729 € a zvýšila tržby o ▲93 % na 262,3 tisíc eur.

Tržby

262 314 €

▲ 93,2 %

Výsledok hospodárenia

13 729 €

▲ 9,9 %

Aktíva

69 741 €

▲ 22,4 %

Vlastné imanie

49 707 €

▲ 38,2 %

Zadlženosť

28,7 %

Hrubá marža

6,6 %

Čistá marža

5,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 23 039 €. 2018: tržby 52 048 €. 2019: tržby 81 123 €. 2020: tržby 135 801 €. 2021: tržby 262 314 €.500 tis.250 tis.023 tis.52 tis.81,1 tis.135,8 tis.262,3 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 23 039 €. 2018: tržby 52 048 €. 2019: tržby 81 123 €. 2020: tržby 135 801 €. 2021: tržby 262 314 €.500 tis.250 tis.023 tis.52 tis.81,1 tis.135,8 tis.262,3 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 23 039 €. 2018: tržby 52 048 €. 2019: tržby 81 123 €. 2020: tržby 135 801 €. 2021: tržby 262 314 €.500 tis.250 tis.0201720192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 4 080 €. 2018: výsledok hospodárenia 4 099 €. 2019: výsledok hospodárenia 5 425 €. 2020: výsledok hospodárenia 12 495 €. 2021: výsledok hospodárenia 13 729 €.20 tis.10 tis.0+4,1 tis.+4,1 tis.+5,4 tis.+12,5 tis.+13,7 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 4 080 €. 2018: výsledok hospodárenia 4 099 €. 2019: výsledok hospodárenia 5 425 €. 2020: výsledok hospodárenia 12 495 €. 2021: výsledok hospodárenia 13 729 €.20 tis.10 tis.0+4,1 tis.+4,1 tis.+5,4 tis.+12,5 tis.+13,7 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 4 080 €. 2018: výsledok hospodárenia 4 099 €. 2019: výsledok hospodárenia 5 425 €. 2020: výsledok hospodárenia 12 495 €. 2021: výsledok hospodárenia 13 729 €.20 tis.10 tis.0201720192021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 28 085 €, vlastné imanie 13 959 €. 2018: aktíva 32 878 €, vlastné imanie 18 058 €. 2019: aktíva 39 503 €, vlastné imanie 23 483 €. 2020: aktíva 56 974 €, vlastné imanie 35 978 €. 2021: aktíva 69 741 €, vlastné imanie 49 707 €.100 tis.50 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 28 085 €, vlastné imanie 13 959 €. 2018: aktíva 32 878 €, vlastné imanie 18 058 €. 2019: aktíva 39 503 €, vlastné imanie 23 483 €. 2020: aktíva 56 974 €, vlastné imanie 35 978 €. 2021: aktíva 69 741 €, vlastné imanie 49 707 €.100 tis.50 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 28 085 €, vlastné imanie 13 959 €. 2018: aktíva 32 878 €, vlastné imanie 18 058 €. 2019: aktíva 39 503 €, vlastné imanie 23 483 €. 2020: aktíva 56 974 €, vlastné imanie 35 978 €. 2021: aktíva 69 741 €, vlastné imanie 49 707 €.100 tis.50 tis.020172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 6 604 €, zásoby 0 €, pohľadávky 21 390 €, finančné účty 91 €. 2018: dlhodobý majetok 21 208 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 189 €, finančné účty 1 481 €. 2019: dlhodobý majetok 30 569 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 560 €, finančné účty 2 374 €. 2020: dlhodobý majetok 50 575 €, zásoby 479 €, pohľadávky 3 029 €, finančné účty 2 891 €. 2021: dlhodobý majetok 39 250 €, zásoby 7 976 €, pohľadávky 17 842 €, finančné účty 4 673 €.100 tis.50 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 6 604 €, zásoby 0 €, pohľadávky 21 390 €, finančné účty 91 €. 2018: dlhodobý majetok 21 208 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 189 €, finančné účty 1 481 €. 2019: dlhodobý majetok 30 569 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 560 €, finančné účty 2 374 €. 2020: dlhodobý majetok 50 575 €, zásoby 479 €, pohľadávky 3 029 €, finančné účty 2 891 €. 2021: dlhodobý majetok 39 250 €, zásoby 7 976 €, pohľadávky 17 842 €, finančné účty 4 673 €.100 tis.50 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 6 604 €, zásoby 0 €, pohľadávky 21 390 €, finančné účty 91 €. 2018: dlhodobý majetok 21 208 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 189 €, finančné účty 1 481 €. 2019: dlhodobý majetok 30 569 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 560 €, finančné účty 2 374 €. 2020: dlhodobý majetok 50 575 €, zásoby 479 €, pohľadávky 3 029 €, finančné účty 2 891 €. 2021: dlhodobý majetok 39 250 €, zásoby 7 976 €, pohľadávky 17 842 €, finančné účty 4 673 €.100 tis.50 tis.020172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 13 959 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 126 €. 2018: vlastné imanie 18 058 €, dlhodobé záväzky 12 166 €, krátkodobé záväzky 2 654 €. 2019: vlastné imanie 23 483 €, dlhodobé záväzky 12 167 €, krátkodobé záväzky 3 853 €. 2020: vlastné imanie 35 978 €, dlhodobé záväzky 15 138 €, krátkodobé záväzky 5 858 €. 2021: vlastné imanie 49 707 €, dlhodobé záväzky 3 939 €, krátkodobé záväzky 16 095 €.100 tis.50 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 13 959 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 126 €. 2018: vlastné imanie 18 058 €, dlhodobé záväzky 12 166 €, krátkodobé záväzky 2 654 €. 2019: vlastné imanie 23 483 €, dlhodobé záväzky 12 167 €, krátkodobé záväzky 3 853 €. 2020: vlastné imanie 35 978 €, dlhodobé záväzky 15 138 €, krátkodobé záväzky 5 858 €. 2021: vlastné imanie 49 707 €, dlhodobé záväzky 3 939 €, krátkodobé záväzky 16 095 €.100 tis.50 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 13 959 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 126 €. 2018: vlastné imanie 18 058 €, dlhodobé záväzky 12 166 €, krátkodobé záväzky 2 654 €. 2019: vlastné imanie 23 483 €, dlhodobé záväzky 12 167 €, krátkodobé záväzky 3 853 €. 2020: vlastné imanie 35 978 €, dlhodobé záväzky 15 138 €, krátkodobé záväzky 5 858 €. 2021: vlastné imanie 49 707 €, dlhodobé záväzky 3 939 €, krátkodobé záväzky 16 095 €.100 tis.50 tis.020172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 1 085 €. 2018: daň z príjmu 1 239 €. 2019: daň z príjmu 1 442 €. 2020: daň z príjmu 3 321 €. 2021: daň z príjmu 3 649 €.5 tis.2,5 tis.01,1 tis.1,2 tis.1,4 tis.3,3 tis.3,6 tis.20172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 1 085 €. 2018: daň z príjmu 1 239 €. 2019: daň z príjmu 1 442 €. 2020: daň z príjmu 3 321 €. 2021: daň z príjmu 3 649 €.5 tis.2,5 tis.01,1 tis.1,2 tis.1,4 tis.3,3 tis.3,6 tis.20172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 1 085 €. 2018: daň z príjmu 1 239 €. 2019: daň z príjmu 1 442 €. 2020: daň z príjmu 3 321 €. 2021: daň z príjmu 3 649 €.5 tis.2,5 tis.0201720192021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby23 tis.52 tis.81,1 tis.135,8 tis.262,3 tis.
Výsledok hospodárenia4,1 tis.4,1 tis.5,4 tis.12,5 tis.13,7 tis.
Aktíva28,1 tis.32,9 tis.39,5 tis.57 tis.69,7 tis.
Vlastné imanie14 tis.18,1 tis.23,5 tis.36 tis.49,7 tis.
Daň z príjmu1,1 tis.1,2 tis.1,4 tis.3,3 tis.3,6 tis.
Zadlženosť50,3 %45,1 %40,6 %36,9 %28,7 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

2021

Tržby
262,3 tis.
Výsledok hospodárenia
13,7 tis.
Aktíva
69,7 tis.
Vlastné imanie
49,7 tis.
Daň z príjmu
3,6 tis.
Zadlženosť
28,7 %

2020

Tržby
135,8 tis.
Výsledok hospodárenia
12,5 tis.
Aktíva
57 tis.
Vlastné imanie
36 tis.
Daň z príjmu
3,3 tis.
Zadlženosť
36,9 %

2019

Tržby
81,1 tis.
Výsledok hospodárenia
5,4 tis.
Aktíva
39,5 tis.
Vlastné imanie
23,5 tis.
Daň z príjmu
1,4 tis.
Zadlženosť
40,6 %

2018

Tržby
52 tis.
Výsledok hospodárenia
4,1 tis.
Aktíva
32,9 tis.
Vlastné imanie
18,1 tis.
Daň z príjmu
1,2 tis.
Zadlženosť
45,1 %

2017

Tržby
23 tis.
Výsledok hospodárenia
4,1 tis.
Aktíva
28,1 tis.
Vlastné imanie
14 tis.
Daň z príjmu
1,1 tis.
Zadlženosť
50,3 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

Tento profil cez API