prezri.sk

platné k 09. 11. 2026

S - med, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47373822aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
20. 11. 201312 rokov 11 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
216 599 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
S - med, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47373822
daňové identifikačné číslo
2023931305
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Letná 4456/20, 98401 Lučenec, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
20. 11. 2013
V registri
12 rokov 11 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 25605/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
555041
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia: druh ambulancia špecializovaná, odborné zameranie: alegeziológia, anesteziológia a intenzívna medicína, akupunktura a urológia20. 11. 2013—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb20. 11. 2013—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu20. 11. 2013—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023931305: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023931305Obdobia daňových registráciíDIČ 2023931305: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023931305Obdobia daňových registráciíDIČ 2023931305: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023931305
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202393130510. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲555 % na 14 315 € a zvýšila tržby o ▲61 % na 216,6 tisíc eur.

Tržby

216 599 €

▲ 60,9 %

Výsledok hospodárenia

14 315 €

▲ 555,4 %

Aktíva

66 995 €

▲ 172,0 %

Vlastné imanie

25 284 €

▲ 79,8 %

Zadlženosť

62,3 %

Hrubá marža

9,1 %

Čistá marža

6,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 152 366 €. 2022: tržby 152 369 €. 2023: tržby 158 746 €. 2024: tržby 134 649 €. 2025: tržby 216 599 €.250 tis.125 tis.0152,4 tis.152,4 tis.158,7 tis.134,6 tis.216,6 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 152 366 €. 2022: tržby 152 369 €. 2023: tržby 158 746 €. 2024: tržby 134 649 €. 2025: tržby 216 599 €.250 tis.125 tis.0152,4 tis.152,4 tis.158,7 tis.134,6 tis.216,6 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 152 366 €. 2022: tržby 152 369 €. 2023: tržby 158 746 €. 2024: tržby 134 649 €. 2025: tržby 216 599 €.250 tis.125 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −242 €. 2022: výsledok hospodárenia −244 €. 2023: výsledok hospodárenia 828 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 184 €. 2025: výsledok hospodárenia 14 315 €.20 tis.0−250−242−244+828+2,2 tis.+14,3 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −242 €. 2022: výsledok hospodárenia −244 €. 2023: výsledok hospodárenia 828 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 184 €. 2025: výsledok hospodárenia 14 315 €.20 tis.0−250−242−244+828+2,2 tis.+14,3 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −242 €. 2022: výsledok hospodárenia −244 €. 2023: výsledok hospodárenia 828 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 184 €. 2025: výsledok hospodárenia 14 315 €.20 tis.0−250−242+828202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 33 732 €, vlastné imanie 11 293 €. 2022: aktíva 34 980 €, vlastné imanie 11 049 €. 2023: aktíva 27 438 €, vlastné imanie 11 877 €. 2024: aktíva 24 626 €, vlastné imanie 14 059 €. 2025: aktíva 66 995 €, vlastné imanie 25 284 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 33 732 €, vlastné imanie 11 293 €. 2022: aktíva 34 980 €, vlastné imanie 11 049 €. 2023: aktíva 27 438 €, vlastné imanie 11 877 €. 2024: aktíva 24 626 €, vlastné imanie 14 059 €. 2025: aktíva 66 995 €, vlastné imanie 25 284 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 33 732 €, vlastné imanie 11 293 €. 2022: aktíva 34 980 €, vlastné imanie 11 049 €. 2023: aktíva 27 438 €, vlastné imanie 11 877 €. 2024: aktíva 24 626 €, vlastné imanie 14 059 €. 2025: aktíva 66 995 €, vlastné imanie 25 284 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 10 800 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 663 €, finančné účty 8 269 €. 2022: dlhodobý majetok 5 400 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 259 €, finančné účty 12 321 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 16 214 €, finančné účty 11 224 €. 2024: dlhodobý majetok 7 287 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 231 €, finančné účty 4 108 €. 2025: dlhodobý majetok 6 064 €, zásoby 0 €, pohľadávky 32 174 €, finančné účty 28 757 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 10 800 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 663 €, finančné účty 8 269 €. 2022: dlhodobý majetok 5 400 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 259 €, finančné účty 12 321 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 16 214 €, finančné účty 11 224 €. 2024: dlhodobý majetok 7 287 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 231 €, finančné účty 4 108 €. 2025: dlhodobý majetok 6 064 €, zásoby 0 €, pohľadávky 32 174 €, finančné účty 28 757 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 10 800 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 663 €, finančné účty 8 269 €. 2022: dlhodobý majetok 5 400 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 259 €, finančné účty 12 321 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 16 214 €, finančné účty 11 224 €. 2024: dlhodobý majetok 7 287 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 231 €, finančné účty 4 108 €. 2025: dlhodobý majetok 6 064 €, zásoby 0 €, pohľadávky 32 174 €, finančné účty 28 757 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 11 293 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 22 439 €. 2022: vlastné imanie 11 049 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 23 931 €. 2023: vlastné imanie 11 877 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 15 561 €. 2024: vlastné imanie 14 059 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 567 €. 2025: vlastné imanie 25 284 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 41 711 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 11 293 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 22 439 €. 2022: vlastné imanie 11 049 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 23 931 €. 2023: vlastné imanie 11 877 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 15 561 €. 2024: vlastné imanie 14 059 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 567 €. 2025: vlastné imanie 25 284 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 41 711 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 11 293 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 22 439 €. 2022: vlastné imanie 11 049 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 23 931 €. 2023: vlastné imanie 11 877 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 15 561 €. 2024: vlastné imanie 14 059 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 567 €. 2025: vlastné imanie 25 284 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 41 711 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 220 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 5 336 €.10 tis.5 tis.0002201,9 tis.5,3 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 220 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 5 336 €.10 tis.5 tis.0002201,9 tis.5,3 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 220 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 5 336 €.10 tis.5 tis.00220202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby152,4 tis.152,4 tis.158,7 tis.134,6 tis.216,6 tis.
Výsledok hospodárenia−242−2448282,2 tis.14,3 tis.
Aktíva33,7 tis.35 tis.27,4 tis.24,6 tis.67 tis.
Vlastné imanie11,3 tis.11 tis.11,9 tis.14,1 tis.25,3 tis.
Daň z príjmu002201,9 tis.5,3 tis.
Zadlženosť66,5 %68,4 %56,7 %42,9 %62,3 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
216,6 tis.
Výsledok hospodárenia
14,3 tis.
Aktíva
67 tis.
Vlastné imanie
25,3 tis.
Daň z príjmu
5,3 tis.
Zadlženosť
62,3 %

2024

Tržby
134,6 tis.
Výsledok hospodárenia
2,2 tis.
Aktíva
24,6 tis.
Vlastné imanie
14,1 tis.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
42,9 %

2023

Tržby
158,7 tis.
Výsledok hospodárenia
828
Aktíva
27,4 tis.
Vlastné imanie
11,9 tis.
Daň z príjmu
220
Zadlženosť
56,7 %

2022

Tržby
152,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−244
Aktíva
35 tis.
Vlastné imanie
11 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
68,4 %

2021

Tržby
152,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−242
Aktíva
33,7 tis.
Vlastné imanie
11,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
66,5 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 09. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 09. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API