Súhrn
- Vznik
- 31. 08. 201313 rokov 2 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 551 538 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- COR - MEDICAL s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 47373407
- daňové identifikačné číslo
- 2023843195
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2023843195
- Sídlo
- Bysterecká 3559/51, 02601 Dolný Kubín, Slovenská republika
- Územie
- Dolný Kubínokres Dolný KubínŽilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 31. 08. 2013
- V registri
- 13 rokov 2 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 59918/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 652586
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) a kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 31. 08. 2013 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 31. 08. 2013 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 31. 08. 2013 | — |
| Reklamná a propagačná činnosť | 31. 08. 2013 | — |
| Skladovanie | 31. 08. 2013 | — |
| Dopravná zdravotná služba | 31. 08. 2013 | — |
| Baliace činnosti, manipulácia s tovarom | 31. 08. 2013 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 31. 08. 2013 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 31. 08. 2013 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 31. 08. 2013 | — |
| Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 31. 08. 2013 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 31. 08. 2013 | — |
| Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly | 31. 08. 2013 | — |
| Prieskum trhu a verejnej mienky | 31. 08. 2013 | — |
| Zadávanie klinického skúšania liečiv | 31. 08. 2013 | — |
| Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 31. 08. 2013 | — |
| Služby súvisiace so skrášľovaním tela | 31. 08. 2013 | — |
| poskytovanie zdravotnej starostlivosti v zdravotníckom zariadení - ambulancii špecializovanej ambulantnej zdravotnej starostlivosti v zdravotníckom povolaní lekár, študijnom odbore všeobecné lekárstvo a špecializačných odboroch chirurgia a klinická onkológia | 14. 05. 2014 | — |
| Kozmetické služby | 25. 05. 2017 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 13. 12. 2019
- Oprávnená osoba
- GARAJ & Partners s.r.o. · od 01. 03. 2025
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2023843195 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 15. 10. 2023 |
| daňové identifikačné číslo | 2023843195 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼11 % na 50 895 € a zvýšila tržby o ▲10 % na 551,5 tisíc eur.
Tržby
551 538 €
▲ 9,6 %Výsledok hospodárenia
50 895 €
▼ 10,7 %Aktíva
452 535 €
▲ 11,5 %Vlastné imanie
230 419 €
▲ 28,3 %Zadlženosť
49,1 %
Hrubá marža
12,0 %
Čistá marža
9,2 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 228,3 tis. | 326,2 tis. | 393,3 tis. | 503,2 tis. | 551,5 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 11,4 tis. | 34,3 tis. | 39,5 tis. | 57 tis. | 50,9 tis. |
| Aktíva | 204,7 tis. | 227,3 tis. | 297,6 tis. | 405,7 tis. | 452,5 tis. |
| Vlastné imanie | 48,7 tis. | 83 tis. | 122,5 tis. | 179,5 tis. | 230,4 tis. |
| Daň z príjmu | 2,8 tis. | 12,2 tis. | 11,8 tis. | 16,6 tis. | 15,4 tis. |
| Zadlženosť | 76,2 % | 63,5 % | 58,8 % | 55,8 % | 49,1 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 551,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 50,9 tis.
- Aktíva
- 452,5 tis.
- Vlastné imanie
- 230,4 tis.
- Daň z príjmu
- 15,4 tis.
- Zadlženosť
- 49,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 503,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 57 tis.
- Aktíva
- 405,7 tis.
- Vlastné imanie
- 179,5 tis.
- Daň z príjmu
- 16,6 tis.
- Zadlženosť
- 55,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 393,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 39,5 tis.
- Aktíva
- 297,6 tis.
- Vlastné imanie
- 122,5 tis.
- Daň z príjmu
- 11,8 tis.
- Zadlženosť
- 58,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 326,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 34,3 tis.
- Aktíva
- 227,3 tis.
- Vlastné imanie
- 83 tis.
- Daň z príjmu
- 12,2 tis.
- Zadlženosť
- 63,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 228,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 11,4 tis.
- Aktíva
- 204,7 tis.
- Vlastné imanie
- 48,7 tis.
- Daň z príjmu
- 2,8 tis.
- Zadlženosť
- 76,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.