prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

M RE-WORK QUALITY s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47373202aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
19. 09. 201313 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
M RE-WORK QUALITY s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47373202
daňové identifikačné číslo
2023861345
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Lúčky 1393/51, 95131 Močenok, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
19. 09. 2013
V registri
13 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 32573/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
791186
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín19. 09. 2013—
Čistenie kanalizačných systémov19. 09. 2013—
Diagnostika kanalizačných potrubí19. 09. 2013—
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom19. 09. 2013—
Prípravné práce k realizácii stavby19. 09. 2013—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien19. 09. 2013—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov19. 09. 2013—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)19. 09. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu19. 09. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb19. 09. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby19. 09. 2013—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla19. 09. 2013—
Vykonávanie odťahovej služby19. 09. 2013—
Sťahovacie služby19. 09. 2013—
Kuriérske služby19. 09. 2013—
Preprava zbraní a streliva19. 09. 2013—
Skladovanie19. 09. 2013—
Baliace činnosti, manipulácia s tovarom19. 09. 2013—
Úschova zbraní a streliva19. 09. 2013—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností19. 09. 2013—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu19. 09. 2013—
Prevádzkovanie výdajne stravy19. 09. 2013—
Výroba hotových jedál a polotovarov priemyselným spôsobom (konzervovanie)19. 09. 2013—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach19. 09. 2013—
Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok19. 09. 2013—
Počítačové služby19. 09. 2013—
Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov19. 09. 2013—
Vydavateľská činnosť19. 09. 2013—
Prenájom hnuteľných vecí19. 09. 2013—
Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly19. 09. 2013—
Administratívne služby19. 09. 2013—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov19. 09. 2013—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti19. 09. 2013—
Vykonávanie vzdelávacích programov v oblasti sociálnych služieb zameraných na vykonávanie vybraných pracovných činností a na ďalšie vzdelávanie19. 09. 2013—
Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí19. 09. 2013—
Čistiace a upratovacie služby19. 09. 2013—
Prevádzkovanie čistiarne a práčovne19. 09. 2013—
Reklamné a marketingové služby19. 09. 2013—
Prieskum trhu a verejnej mienky19. 09. 2013—
Fotografické služby19. 09. 2013—
Donášková služba19. 09. 2013—
Osadzovanie a údržba dopravného značenia a inštalovanie dopravných značiek19. 09. 2013—
Hubenie škodlivých živočíchov, mikroorganizmov a potláčanie ďalších škodlivých činiteľov19. 09. 2013—
Poskytovanie služieb informátora19. 09. 2013—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla21. 12. 2013—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023861345: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023861345Obdobia daňových registráciíDIČ 2023861345: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023861345Obdobia daňových registráciíDIČ 2023861345: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023861345
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202386134510. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 sa zo straty dostalo na zisk 157 € a bez tržieb.

Tržby

0 €

Výsledok hospodárenia

157 €

▲ 152,3 %

Aktíva

4 751 €

▲ 3,7 %

Vlastné imanie

2 842 €

▲ 5,8 %

Zadlženosť

40,2 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 0 €. 2018: tržby 0 €. 2019: tržby 0 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €.1100000020172018201920202021Tržby2017: tržby 0 €. 2018: tržby 0 €. 2019: tržby 0 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €.1100000020172018201920202021Tržby2017: tržby 0 €. 2018: tržby 0 €. 2019: tržby 0 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €.1100000020172018201920202021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −480 €. 2018: výsledok hospodárenia 323 €. 2019: výsledok hospodárenia −19 €. 2020: výsledok hospodárenia −300 €. 2021: výsledok hospodárenia 157 €.5000−500−480+323−19−300+15720172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −480 €. 2018: výsledok hospodárenia 323 €. 2019: výsledok hospodárenia −19 €. 2020: výsledok hospodárenia −300 €. 2021: výsledok hospodárenia 157 €.5000−500−480+323−19−300+15720172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −480 €. 2018: výsledok hospodárenia 323 €. 2019: výsledok hospodárenia −19 €. 2020: výsledok hospodárenia −300 €. 2021: výsledok hospodárenia 157 €.5000−500−480+323−19−300+15720172018201920202021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 4 120 €, vlastné imanie 2 680 €. 2018: aktíva 4 610 €, vlastné imanie 3 003 €. 2019: aktíva 4 582 €, vlastné imanie 2 985 €. 2020: aktíva 4 582 €, vlastné imanie 2 685 €. 2021: aktíva 4 751 €, vlastné imanie 2 842 €.5 tis.2,5 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 4 120 €, vlastné imanie 2 680 €. 2018: aktíva 4 610 €, vlastné imanie 3 003 €. 2019: aktíva 4 582 €, vlastné imanie 2 985 €. 2020: aktíva 4 582 €, vlastné imanie 2 685 €. 2021: aktíva 4 751 €, vlastné imanie 2 842 €.5 tis.2,5 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 4 120 €, vlastné imanie 2 680 €. 2018: aktíva 4 610 €, vlastné imanie 3 003 €. 2019: aktíva 4 582 €, vlastné imanie 2 985 €. 2020: aktíva 4 582 €, vlastné imanie 2 685 €. 2021: aktíva 4 751 €, vlastné imanie 2 842 €.5 tis.2,5 tis.020172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 120 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 474 €, finančné účty 4 136 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 462 €, finančné účty 4 120 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 462 €, finančné účty 4 120 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 631 €, finančné účty 4 120 €.5 tis.2,5 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 120 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 474 €, finančné účty 4 136 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 462 €, finančné účty 4 120 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 462 €, finančné účty 4 120 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 631 €, finančné účty 4 120 €.5 tis.2,5 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 120 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 474 €, finančné účty 4 136 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 462 €, finančné účty 4 120 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 462 €, finančné účty 4 120 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 631 €, finančné účty 4 120 €.5 tis.2,5 tis.020172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 2 680 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 440 €. 2018: vlastné imanie 3 003 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 607 €. 2019: vlastné imanie 2 985 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 597 €. 2020: vlastné imanie 2 685 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 897 €. 2021: vlastné imanie 2 842 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 909 €.5 tis.2,5 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 2 680 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 440 €. 2018: vlastné imanie 3 003 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 607 €. 2019: vlastné imanie 2 985 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 597 €. 2020: vlastné imanie 2 685 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 897 €. 2021: vlastné imanie 2 842 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 909 €.5 tis.2,5 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 2 680 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 440 €. 2018: vlastné imanie 3 003 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 607 €. 2019: vlastné imanie 2 985 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 597 €. 2020: vlastné imanie 2 685 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 897 €. 2021: vlastné imanie 2 842 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 909 €.5 tis.2,5 tis.020172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 86 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 12 €.500250048086001220172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 86 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 12 €.500250048086001220172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 86 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 12 €.500250048086001220172018201920202021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby00000
Výsledok hospodárenia−480323−19−300157
Aktíva4,1 tis.4,6 tis.4,6 tis.4,6 tis.4,8 tis.
Vlastné imanie2,7 tis.3 tis.3 tis.2,7 tis.2,8 tis.
Daň z príjmu480860012
Zadlženosť35,0 %34,9 %34,9 %41,4 %40,2 %

aj 2015–2016 — v pláne Štandard

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
157
Aktíva
4,8 tis.
Vlastné imanie
2,8 tis.
Daň z príjmu
12
Zadlženosť
40,2 %

2020

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−300
Aktíva
4,6 tis.
Vlastné imanie
2,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
41,4 %

2019

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−19
Aktíva
4,6 tis.
Vlastné imanie
3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
34,9 %

2018

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
323
Aktíva
4,6 tis.
Vlastné imanie
3 tis.
Daň z príjmu
86
Zadlženosť
34,9 %

2017

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−480
Aktíva
4,1 tis.
Vlastné imanie
2,7 tis.
Daň z príjmu
480
Zadlženosť
35,0 %

aj 2015–2016 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API