prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

PEMAX-X s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47366494aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
13. 08. 201313 rokov 2 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
30 604 €2016

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
PEMAX-X s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47366494
daňové identifikačné číslo
2023828323
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Olše 13, 055 01 Margecany, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
13. 08. 2013
V registri
13 rokov 2 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 32993/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
932749
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)13. 08. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu13. 08. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb13. 08. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby13. 08. 2013—
Čistiace a upratovacie služby13. 08. 2013—
Reklamné a marketingové služby13. 08. 2013—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov13. 08. 2013—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla13. 08. 2013—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu13. 08. 2013—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom13. 08. 2013—
Prenájom hnuteľných vecí13. 08. 2013—
Administratívne služby13. 08. 2013—
Počítačové služby13. 08. 2013—
Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve13. 08. 2013—
Prípravné práce k realizácii stavby13. 08. 2013—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien13. 08. 2013—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov13. 08. 2013—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla13. 08. 2013—
Vykonávanie odťahovej služby13. 08. 2013—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023828323: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023828323Obdobia daňových registráciíDIČ 2023828323: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023828323Obdobia daňových registráciíDIČ 2023828323: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023828323
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202382832310. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2016 dosiahla výsledok hospodárenia 10 435 € a dosiahla tržby 30,6 tisíc eur.

Tržby

30 604 €

Výsledok hospodárenia

10 435 €

Aktíva

19 350 €

Vlastné imanie

14 675 €

Zadlženosť

24,2 %

Hrubá marža

43,7 %

Čistá marža

34,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2016: tržby 30 604 €.50 tis.25 tis.030,6 tis.2016Tržby2016: tržby 30 604 €.50 tis.25 tis.030,6 tis.2016Tržby2016: tržby 30 604 €.50 tis.25 tis.030,6 tis.2016

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 10 435 €.20 tis.10 tis.0+10,4 tis.2016Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 10 435 €.20 tis.10 tis.0+10,4 tis.2016Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 10 435 €.20 tis.10 tis.0+10,4 tis.2016

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 19 350 €, vlastné imanie 14 675 €.20 tis.10 tis.02016Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 19 350 €, vlastné imanie 14 675 €.20 tis.10 tis.02016Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 19 350 €, vlastné imanie 14 675 €.20 tis.10 tis.02016

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 19 350 €.20 tis.10 tis.02016Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 19 350 €.20 tis.10 tis.02016Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 19 350 €.20 tis.10 tis.02016
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 14 675 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 675 €.20 tis.10 tis.02016Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 14 675 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 675 €.20 tis.10 tis.02016Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 14 675 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 675 €.20 tis.10 tis.02016
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2016: daň z príjmu 2 943 €.5 tis.2,5 tis.02,9 tis.2016Daň z príjmu2016: daň z príjmu 2 943 €.5 tis.2,5 tis.02,9 tis.2016Daň z príjmu2016: daň z príjmu 2 943 €.5 tis.2,5 tis.02,9 tis.2016
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2016Závierka v registri účtovných závierok
Tržby30,6 tis.
Výsledok hospodárenia10,4 tis.
Aktíva19,4 tis.
Vlastné imanie14,7 tis.
Daň z príjmu2,9 tis.
Zadlženosť24,2 %

2016

Tržby
30,6 tis.
Výsledok hospodárenia
10,4 tis.
Aktíva
19,4 tis.
Vlastné imanie
14,7 tis.
Daň z príjmu
2,9 tis.
Zadlženosť
24,2 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API