prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

Niche solutions and services s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47364424aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
24. 09. 201313 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
39 919 €2020

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Niche solutions and services s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47364424
daňové identifikačné číslo
2023862324
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Winterova 62, 92101 Piešťany, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
24. 09. 2013
V registri
13 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 32613/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
883987
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)24. 09. 2013—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu24. 09. 2013—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb24. 09. 2013—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby24. 09. 2013—
prenájom hnuteľných vecí24. 09. 2013—
Prípravné práce k realizácii stavby16. 03. 2017—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien16. 03. 2017—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov16. 03. 2017—
Vodoinštalatérstvo a kúrenárstvo16. 03. 2017—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023862324: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023862324Obdobia daňových registráciíDIČ 2023862324: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023862324Obdobia daňových registráciíDIČ 2023862324: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023862324
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202386232410. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Union zdravotná poisťovňa Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Union zdravotná poisťovňaod 25. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2020 sa zo straty dostalo na zisk 3 382 € a zvýšila tržby o ▲97 % na 39,9 tisíc eur.

Tržby

39 919 €

▲ 96,5 %

Výsledok hospodárenia

3 382 €

▲ 190,0 %

Aktíva

56 505 €

▲ 34,1 %

Vlastné imanie

11 490 €

▲ 41,7 %

Zadlženosť

79,7 %

Hrubá marža

10,1 %

Čistá marža

8,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2016: tržby 44 145 €. 2017: tržby 54 302 €. 2018: tržby 31 981 €. 2019: tržby 20 313 €. 2020: tržby 39 919 €.100 tis.50 tis.044,1 tis.54,3 tis.32 tis.20,3 tis.39,9 tis.20162017201820192020Tržby2016: tržby 44 145 €. 2017: tržby 54 302 €. 2018: tržby 31 981 €. 2019: tržby 20 313 €. 2020: tržby 39 919 €.100 tis.50 tis.044,1 tis.54,3 tis.32 tis.20,3 tis.39,9 tis.20162017201820192020Tržby2016: tržby 44 145 €. 2017: tržby 54 302 €. 2018: tržby 31 981 €. 2019: tržby 20 313 €. 2020: tržby 39 919 €.100 tis.50 tis.0201620182020

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 1 923 €. 2017: výsledok hospodárenia −4 724 €. 2018: výsledok hospodárenia −226 €. 2019: výsledok hospodárenia −3 758 €. 2020: výsledok hospodárenia 3 382 €.5 tis.0−5 tis.+1,9 tis.−4,7 tis.−226−3,8 tis.+3,4 tis.20162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 1 923 €. 2017: výsledok hospodárenia −4 724 €. 2018: výsledok hospodárenia −226 €. 2019: výsledok hospodárenia −3 758 €. 2020: výsledok hospodárenia 3 382 €.5 tis.0−5 tis.+1,9 tis.−4,7 tis.−226−3,8 tis.+3,4 tis.20162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 1 923 €. 2017: výsledok hospodárenia −4 724 €. 2018: výsledok hospodárenia −226 €. 2019: výsledok hospodárenia −3 758 €. 2020: výsledok hospodárenia 3 382 €.5 tis.0−5 tis.−226201620182020

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 25 481 €, vlastné imanie 16 816 €. 2017: aktíva 49 836 €, vlastné imanie 12 092 €. 2018: aktíva 60 748 €, vlastné imanie 11 866 €. 2019: aktíva 42 138 €, vlastné imanie 8 108 €. 2020: aktíva 56 505 €, vlastné imanie 11 490 €.100 tis.50 tis.020162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 25 481 €, vlastné imanie 16 816 €. 2017: aktíva 49 836 €, vlastné imanie 12 092 €. 2018: aktíva 60 748 €, vlastné imanie 11 866 €. 2019: aktíva 42 138 €, vlastné imanie 8 108 €. 2020: aktíva 56 505 €, vlastné imanie 11 490 €.100 tis.50 tis.020162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 25 481 €, vlastné imanie 16 816 €. 2017: aktíva 49 836 €, vlastné imanie 12 092 €. 2018: aktíva 60 748 €, vlastné imanie 11 866 €. 2019: aktíva 42 138 €, vlastné imanie 8 108 €. 2020: aktíva 56 505 €, vlastné imanie 11 490 €.100 tis.50 tis.020162017201820192020

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 1 026 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 189 €, finančné účty 18 266 €. 2017: dlhodobý majetok 11 030 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 420 €, finančné účty 32 386 €. 2018: dlhodobý majetok 7 890 €, zásoby 0 €, pohľadávky 43 995 €, finančné účty 8 863 €. 2019: dlhodobý majetok 5 052 €, zásoby 0 €, pohľadávky 29 943 €, finančné účty 7 143 €. 2020: dlhodobý majetok 1 890 €, zásoby 0 €, pohľadávky 54 432 €, finančné účty 183 €.100 tis.50 tis.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 1 026 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 189 €, finančné účty 18 266 €. 2017: dlhodobý majetok 11 030 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 420 €, finančné účty 32 386 €. 2018: dlhodobý majetok 7 890 €, zásoby 0 €, pohľadávky 43 995 €, finančné účty 8 863 €. 2019: dlhodobý majetok 5 052 €, zásoby 0 €, pohľadávky 29 943 €, finančné účty 7 143 €. 2020: dlhodobý majetok 1 890 €, zásoby 0 €, pohľadávky 54 432 €, finančné účty 183 €.100 tis.50 tis.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 1 026 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 189 €, finančné účty 18 266 €. 2017: dlhodobý majetok 11 030 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 420 €, finančné účty 32 386 €. 2018: dlhodobý majetok 7 890 €, zásoby 0 €, pohľadávky 43 995 €, finančné účty 8 863 €. 2019: dlhodobý majetok 5 052 €, zásoby 0 €, pohľadávky 29 943 €, finančné účty 7 143 €. 2020: dlhodobý majetok 1 890 €, zásoby 0 €, pohľadávky 54 432 €, finančné účty 183 €.100 tis.50 tis.020162017201820192020
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 16 816 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 8 665 €. 2017: vlastné imanie 12 092 €, dlhodobé záväzky 8 048 €, krátkodobé záväzky 29 696 €. 2018: vlastné imanie 11 866 €, dlhodobé záväzky 6 738 €, krátkodobé záväzky 42 144 €. 2019: vlastné imanie 8 108 €, dlhodobé záväzky 6 738 €, krátkodobé záväzky 27 292 €. 2020: vlastné imanie 11 490 €, dlhodobé záväzky 5 512 €, krátkodobé záväzky 39 503 €.100 tis.50 tis.020162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 16 816 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 8 665 €. 2017: vlastné imanie 12 092 €, dlhodobé záväzky 8 048 €, krátkodobé záväzky 29 696 €. 2018: vlastné imanie 11 866 €, dlhodobé záväzky 6 738 €, krátkodobé záväzky 42 144 €. 2019: vlastné imanie 8 108 €, dlhodobé záväzky 6 738 €, krátkodobé záväzky 27 292 €. 2020: vlastné imanie 11 490 €, dlhodobé záväzky 5 512 €, krátkodobé záväzky 39 503 €.100 tis.50 tis.020162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 16 816 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 8 665 €. 2017: vlastné imanie 12 092 €, dlhodobé záväzky 8 048 €, krátkodobé záväzky 29 696 €. 2018: vlastné imanie 11 866 €, dlhodobé záväzky 6 738 €, krátkodobé záväzky 42 144 €. 2019: vlastné imanie 8 108 €, dlhodobé záväzky 6 738 €, krátkodobé záväzky 27 292 €. 2020: vlastné imanie 11 490 €, dlhodobé záväzky 5 512 €, krátkodobé záväzky 39 503 €.100 tis.50 tis.020162017201820192020
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2016: daň z príjmu 863 €. 2017: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 304 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 631 €.1 tis.5000863480304063120162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 863 €. 2017: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 304 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 631 €.1 tis.5000863480304063120162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 863 €. 2017: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 304 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 631 €.1 tis.5000863480304063120162017201820192020
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok
Tržby44,1 tis.54,3 tis.32 tis.20,3 tis.39,9 tis.
Výsledok hospodárenia1,9 tis.−4,7 tis.−226−3,8 tis.3,4 tis.
Aktíva25,5 tis.49,8 tis.60,7 tis.42,1 tis.56,5 tis.
Vlastné imanie16,8 tis.12,1 tis.11,9 tis.8,1 tis.11,5 tis.
Daň z príjmu8634803040631
Zadlženosť34,0 %75,7 %80,5 %80,8 %79,7 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

2020

Tržby
39,9 tis.
Výsledok hospodárenia
3,4 tis.
Aktíva
56,5 tis.
Vlastné imanie
11,5 tis.
Daň z príjmu
631
Zadlženosť
79,7 %

2019

Tržby
20,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−3,8 tis.
Aktíva
42,1 tis.
Vlastné imanie
8,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
80,8 %

2018

Tržby
32 tis.
Výsledok hospodárenia
−226
Aktíva
60,7 tis.
Vlastné imanie
11,9 tis.
Daň z príjmu
304
Zadlženosť
80,5 %

2017

Tržby
54,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−4,7 tis.
Aktíva
49,8 tis.
Vlastné imanie
12,1 tis.
Daň z príjmu
480
Zadlženosť
75,7 %

2016

Tržby
44,1 tis.
Výsledok hospodárenia
1,9 tis.
Aktíva
25,5 tis.
Vlastné imanie
16,8 tis.
Daň z príjmu
863
Zadlženosť
34,0 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API