Súhrn
- Vznik
- 01. 08. 201313 rokov 3 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 30. 09. 2026
- Tržby
- 341 837 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- MY-spol, s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 47352752
- daňové identifikačné číslo
- 2023824660
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2023824660
- Sídlo
- Ľ. Štúra 455, 03261 Važec, Slovenská republika
- Územie
- Važecokres Liptovský Mikulᚎilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 01. 08. 2013
- V registri
- 13 rokov 3 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 59687/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 686688
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Prípravné práce k realizácii stavby | 01. 08. 2013 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 01. 08. 2013 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 01. 08. 2013 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 01. 08. 2013 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 01. 08. 2013 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 01. 08. 2013 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 01. 08. 2013 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 01. 08. 2013 | — |
| Administratívne služby | 01. 08. 2013 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 01. 08. 2013 | — |
| Vedenie účtovníctva | 01. 08. 2013 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 01. 08. 2013 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 01. 08. 2013 | — |
| Výroba jednoduchých výrobkov z kovu | 01. 08. 2013 | — |
| Opracovanie kovu jednoduchým spôsobom | 01. 08. 2013 | — |
| Osadzovanie a údržba dopravného značenia a inštalovanie dopravných značiek | 01. 08. 2013 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 01. 08. 2013 | — |
| Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok | 01. 08. 2013 | — |
| Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 16. 10. 2020 | — |
| Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 16. 10. 2020 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 16. 10. 2020 | — |
| Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo | 12. 05. 2026 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2023824660 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 20. 11. 2018 |
| daňové identifikačné číslo | 2023824660 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Všeobecná zdravotná poisťovňa Finančná správa SR Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 24. 10. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | 12. 10. 2026 – 19. 10. 2026 ukončené | 13. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 30. 09. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | 11. 09. 2026 – 28. 09. 2026 ukončené | 25. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 31. 10. 2026.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲8 % na 13 470 € a znížila tržby o ▼22 % na 341,8 tisíc eur.
Tržby
341 837 €
▼ 22,3 %Výsledok hospodárenia
13 470 €
▲ 8,2 %Aktíva
136 459 €
▲ 25,5 %Vlastné imanie
84 129 €
▲ 19,1 %Zadlženosť
38,3 %
Hrubá marža
5,0 %
Čistá marža
3,9 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 584,8 tis. | 503,7 tis. | 495,5 tis. | 439,9 tis. | 341,8 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 26,9 tis. | 13 tis. | −2,3 tis. | 12,4 tis. | 13,5 tis. |
| Aktíva | 125,4 tis. | 114 tis. | 90 tis. | 108,7 tis. | 136,5 tis. |
| Vlastné imanie | 47,6 tis. | 60,6 tis. | 58,2 tis. | 70,7 tis. | 84,1 tis. |
| Daň z príjmu | 7,6 tis. | 4,2 tis. | 2,5 tis. | 4,5 tis. | 3,5 tis. |
| Zadlženosť | 62,1 % | 46,9 % | 35,3 % | 35,0 % | 38,3 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 341,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 13,5 tis.
- Aktíva
- 136,5 tis.
- Vlastné imanie
- 84,1 tis.
- Daň z príjmu
- 3,5 tis.
- Zadlženosť
- 38,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 439,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 12,4 tis.
- Aktíva
- 108,7 tis.
- Vlastné imanie
- 70,7 tis.
- Daň z príjmu
- 4,5 tis.
- Zadlženosť
- 35,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 495,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −2,3 tis.
- Aktíva
- 90 tis.
- Vlastné imanie
- 58,2 tis.
- Daň z príjmu
- 2,5 tis.
- Zadlženosť
- 35,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 503,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 13 tis.
- Aktíva
- 114 tis.
- Vlastné imanie
- 60,6 tis.
- Daň z príjmu
- 4,2 tis.
- Zadlženosť
- 46,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 584,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 26,9 tis.
- Aktíva
- 125,4 tis.
- Vlastné imanie
- 47,6 tis.
- Daň z príjmu
- 7,6 tis.
- Zadlženosť
- 62,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 31. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).