prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

ArcheoConsult, spol. s r. o.

identifikačné číslo organizácie 47352604aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
20. 08. 201313 rokov 2 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
34 303 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
ArcheoConsult, spol. s r. o.
identifikačné číslo organizácie
47352604
daňové identifikačné číslo
2023845648
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023845648
Sídlo
Na Skalke 564, 02743 Nižná, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
20. 08. 2013
V registri
13 rokov 2 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 59835/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
501299
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu20. 08. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb20. 08. 2013—
Konzultačná, poradenská a informačná činnosť v oblasti archeológie a pamiatkovej starostlivosti20. 08. 2013—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)20. 08. 2013—
Organizovanie vzdelávacích a odborných seminárov v oblasti archeológie20. 08. 2013—
Grafické spracovanie archeologickej dokumentácie20. 08. 2013—
Hardvérové poradenstvo - poradenstvo v oblasti informačných systémov týkajúce sa technického vybavenia20. 08. 2013—
Softvérové poradenstvo a dodávka softvéru20. 08. 2013—
Montáž, oprava a údržba počítačových, dátových a komunikačných sietí20. 08. 2013—
Spracovanie údajov20. 08. 2013—
Príprava a vypracovanie technických návrhov, grafické a kresličské práce20. 08. 2013—
Inžinierska činnosť (zabezpečenie vstupných podkladov, prieskumov, odborných posudkov a stanovísk, zastupovanie investora pri územnom konaní, stavebnom konaní a kolaudačnom konaní, pripravenie konania na výber dodávateľa stavby, zabezpečenie podkladov pre potrebné povolenia vrátane podkladov pre územné rozhodnutie, stavebné povolenie a kolaudačné rozhodnutie)20. 08. 2013—
Poradenstvo a certifikácia kvality služieb a osôb20. 08. 2013—
Poradenstvo a certifikácia v oblasti systémov riadenia a kvality20. 08. 2013—
Organizovanie kongresov a výstav20. 08. 2013—
Výroba, spracovanie a distribúcia reklamného materiálu20. 08. 2013—
Výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied20. 08. 2013—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023845648: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023845648: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023845648IČ DPH SK2023845648Obdobia daňových registráciíDIČ 2023845648: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023845648: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023845648IČ DPH SK2023845648Obdobia daňových registráciíDIČ 2023845648: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023845648: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023845648IČ DPH SK2023845648
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202384564811. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §7a
daňové identifikačné číslo202384564810. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila stratu na −2 814 € a zvýšila tržby o ▲330 % na 34,3 tisíc eur.

Tržby

34 303 €

▲ 330,3 %

Výsledok hospodárenia

−2 814 €

▲ 4,4 %

Aktíva

13 199 €

▼ 23,7 %

Vlastné imanie

−6 762 €

▼ 71,3 %

Zadlženosť

151,2 %

Hrubá marža

−7,2 %

Čistá marža

−8,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 29 500 €. 2022: tržby 37 030 €. 2023: tržby 2 582 €. 2024: tržby 7 971 €. 2025: tržby 34 303 €.50 tis.25 tis.029,5 tis.37 tis.2,6 tis.8 tis.34,3 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 29 500 €. 2022: tržby 37 030 €. 2023: tržby 2 582 €. 2024: tržby 7 971 €. 2025: tržby 34 303 €.50 tis.25 tis.029,5 tis.37 tis.2,6 tis.8 tis.34,3 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 29 500 €. 2022: tržby 37 030 €. 2023: tržby 2 582 €. 2024: tržby 7 971 €. 2025: tržby 34 303 €.50 tis.25 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 3 583 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 831 €. 2023: výsledok hospodárenia −9 560 €. 2024: výsledok hospodárenia −2 943 €. 2025: výsledok hospodárenia −2 814 €.5 tis.0−10 tis.+3,6 tis.+1,8 tis.−9,6 tis.−2,9 tis.−2,8 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 3 583 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 831 €. 2023: výsledok hospodárenia −9 560 €. 2024: výsledok hospodárenia −2 943 €. 2025: výsledok hospodárenia −2 814 €.5 tis.0−10 tis.+3,6 tis.+1,8 tis.−9,6 tis.−2,9 tis.−2,8 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 3 583 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 831 €. 2023: výsledok hospodárenia −9 560 €. 2024: výsledok hospodárenia −2 943 €. 2025: výsledok hospodárenia −2 814 €.5 tis.0−10 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 7 361 €, vlastné imanie 6 723 €. 2022: aktíva 34 222 €, vlastné imanie 8 554 €. 2023: aktíva 25 165 €, vlastné imanie −1 005 €. 2024: aktíva 17 295 €, vlastné imanie −3 948 €. 2025: aktíva 13 199 €, vlastné imanie −6 762 €.50 tis.0−10 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 7 361 €, vlastné imanie 6 723 €. 2022: aktíva 34 222 €, vlastné imanie 8 554 €. 2023: aktíva 25 165 €, vlastné imanie −1 005 €. 2024: aktíva 17 295 €, vlastné imanie −3 948 €. 2025: aktíva 13 199 €, vlastné imanie −6 762 €.50 tis.0−10 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 7 361 €, vlastné imanie 6 723 €. 2022: aktíva 34 222 €, vlastné imanie 8 554 €. 2023: aktíva 25 165 €, vlastné imanie −1 005 €. 2024: aktíva 17 295 €, vlastné imanie −3 948 €. 2025: aktíva 13 199 €, vlastné imanie −6 762 €.50 tis.0−10 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 141 €, finančné účty 7 220 €. 2022: dlhodobý majetok 33 541 €, zásoby 0 €, pohľadávky 141 €, finančné účty 540 €. 2023: dlhodobý majetok 24 792 €, zásoby 0 €, pohľadávky 141 €, finančné účty 232 €. 2024: dlhodobý majetok 16 042 €, zásoby 0 €, pohľadávky 141 €, finančné účty 1 112 €. 2025: dlhodobý majetok 7 291 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 007 €, finančné účty 1 901 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 141 €, finančné účty 7 220 €. 2022: dlhodobý majetok 33 541 €, zásoby 0 €, pohľadávky 141 €, finančné účty 540 €. 2023: dlhodobý majetok 24 792 €, zásoby 0 €, pohľadávky 141 €, finančné účty 232 €. 2024: dlhodobý majetok 16 042 €, zásoby 0 €, pohľadávky 141 €, finančné účty 1 112 €. 2025: dlhodobý majetok 7 291 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 007 €, finančné účty 1 901 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 141 €, finančné účty 7 220 €. 2022: dlhodobý majetok 33 541 €, zásoby 0 €, pohľadávky 141 €, finančné účty 540 €. 2023: dlhodobý majetok 24 792 €, zásoby 0 €, pohľadávky 141 €, finančné účty 232 €. 2024: dlhodobý majetok 16 042 €, zásoby 0 €, pohľadávky 141 €, finančné účty 1 112 €. 2025: dlhodobý majetok 7 291 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 007 €, finančné účty 1 901 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 6 723 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 638 €. 2022: vlastné imanie 8 554 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 25 668 €. 2023: vlastné imanie −1 005 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 26 170 €. 2024: vlastné imanie −3 948 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 21 243 €. 2025: vlastné imanie −6 762 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 19 961 €.50 tis.0−10 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 6 723 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 638 €. 2022: vlastné imanie 8 554 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 25 668 €. 2023: vlastné imanie −1 005 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 26 170 €. 2024: vlastné imanie −3 948 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 21 243 €. 2025: vlastné imanie −6 762 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 19 961 €.50 tis.0−10 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 6 723 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 638 €. 2022: vlastné imanie 8 554 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 25 668 €. 2023: vlastné imanie −1 005 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 26 170 €. 2024: vlastné imanie −3 948 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 21 243 €. 2025: vlastné imanie −6 762 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 19 961 €.50 tis.0−10 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 633 €. 2022: daň z príjmu 334 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.1 tis.5000633334034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 633 €. 2022: daň z príjmu 334 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.1 tis.5000633334034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 633 €. 2022: daň z príjmu 334 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.1 tis.5000633334034034020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby29,5 tis.37 tis.2,6 tis.8 tis.34,3 tis.
Výsledok hospodárenia3,6 tis.1,8 tis.−9,6 tis.−2,9 tis.−2,8 tis.
Aktíva7,4 tis.34,2 tis.25,2 tis.17,3 tis.13,2 tis.
Vlastné imanie6,7 tis.8,6 tis.−1 tis.−3,9 tis.−6,8 tis.
Daň z príjmu6333340340340
Zadlženosť8,7 %75,0 %104,0 %122,8 %151,2 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
34,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,8 tis.
Aktíva
13,2 tis.
Vlastné imanie
−6,8 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
151,2 %

2024

Tržby
8 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,9 tis.
Aktíva
17,3 tis.
Vlastné imanie
−3,9 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
122,8 %

2023

Tržby
2,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−9,6 tis.
Aktíva
25,2 tis.
Vlastné imanie
−1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
104,0 %

2022

Tržby
37 tis.
Výsledok hospodárenia
1,8 tis.
Aktíva
34,2 tis.
Vlastné imanie
8,6 tis.
Daň z príjmu
334
Zadlženosť
75,0 %

2021

Tržby
29,5 tis.
Výsledok hospodárenia
3,6 tis.
Aktíva
7,4 tis.
Vlastné imanie
6,7 tis.
Daň z príjmu
633
Zadlženosť
8,7 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API