Súhrn
- Vznik
- 03. 08. 201313 rokov 3 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 7 519 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- ENSOL Slovakia s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 47352418
- daňové identifikačné číslo
- 2023822152
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2023822152
- Sídlo
- Dlhá 95/A, 010 09 Žilina, Slovenská republika
- Územie
- Žilinaokres ŽilinaŽilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 03. 08. 2013
- V registri
- 13 rokov 3 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 59702/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 532319
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 03. 08. 2013 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 03. 08. 2013 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 03. 08. 2013 | — |
| Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 03. 08. 2013 | — |
| Finančný leasing | 03. 08. 2013 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 03. 08. 2013 | — |
| Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 03. 08. 2013 | — |
| Reklamné a marketingové služby | 03. 08. 2013 | — |
| Počítačové služby | 03. 08. 2013 | — |
| Vydavateľská činnosť | 03. 08. 2013 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 03. 08. 2013 | — |
| Projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení | 03. 08. 2013 | — |
| Výroba elektromotorov, rozvádzačov, káblov a batérií | 03. 08. 2013 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 03. 08. 2013 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 03. 08. 2013 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 03. 08. 2013 | — |
| Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky | 03. 08. 2013 | — |
| Výroba komunikačných zariadení, spotrebnej elektroniky, počítačov a kancelárskych strojov | 03. 08. 2013 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 03. 08. 2013 | — |
| Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení – elektrických | 03. 08. 2013 | — |
| Inštalácia a opravy chladiarenských zariadení | 06. 09. 2014 | — |
| Servis a údržba chladiacich a klimatizačných zariadení a tepelných čerpadiel s obsahom kontrolovanej látky | 06. 09. 2014 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2023822152 | 11. 09. 2026 | — | 08. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 04. 2016 |
| daňové identifikačné číslo | 2023822152 | 10. 09. 2026 | — | 07. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prehĺbila stratu na −1 322 € a zvýšila tržby o ▲21 % na 7,5 tisíc eur.
Tržby
7 519 €
▲ 21,3 %Výsledok hospodárenia
−1 322 €
▼ 340,7 %Aktíva
3 687 €
▼ 13,6 %Vlastné imanie
2 389 €
▲ 402,8 %Zadlženosť
35,2 %
Hrubá marža
−13,1 %
Čistá marža
−17,6 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 807 | 5,7 tis. | 5,4 tis. | 6,2 tis. | 7,5 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −145 | 554 | −211 | −300 | −1,3 tis. |
| Aktíva | 5,2 tis. | 6 tis. | 6,1 tis. | 4,3 tis. | 3,7 tis. |
| Vlastné imanie | −832 | −278 | −489 | −789 | 2,4 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 340 | 340 |
| Zadlženosť | 115,9 % | 104,6 % | 107,8 % | 118,0 % | 35,2 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 7,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −1,3 tis.
- Aktíva
- 3,7 tis.
- Vlastné imanie
- 2,4 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 35,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 6,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −300
- Aktíva
- 4,3 tis.
- Vlastné imanie
- −789
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 118,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 5,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −211
- Aktíva
- 6,1 tis.
- Vlastné imanie
- −489
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 107,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 5,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 554
- Aktíva
- 6 tis.
- Vlastné imanie
- −278
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 104,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 807
- Výsledok hospodárenia
- −145
- Aktíva
- 5,2 tis.
- Vlastné imanie
- −832
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 115,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 08. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.