prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

EPS Expres Parcel Service, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 47349930aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
16. 10. 201313 rokov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
275 960 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
EPS Expres Parcel Service, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
47349930
daňové identifikačné číslo
2023920129
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Karpatské námestie 10A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
16. 10. 2013
V registri
13 rokov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 100590/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
260709
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)16. 10. 2013—
administratívne služby16. 10. 2013—
reklamné a marketingové služby16. 10. 2013—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov16. 10. 2013—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu16. 10. 2013—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb16. 10. 2013—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby16. 10. 2013—
prípravné práce k realizácii stavby06. 09. 2014—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien06. 09. 2014—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov06. 09. 2014—
prenájom hnuteľných vecí06. 09. 2014—
prieskum trhu a verejnej mienky06. 09. 2014—
poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla06. 09. 2014—
sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt06. 09. 2014—
kuriérske služby03. 03. 2015—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom03. 03. 2015—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla03. 03. 2015—
podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom03. 03. 2015—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023920129: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023920129Obdobia daňových registráciíDIČ 2023920129: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023920129Obdobia daňových registráciíDIČ 2023920129: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023920129
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202392012910. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 01. 2024 (rok porušenia 2023).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 znížila stratu na −1 590 € a znížila tržby o ▼61 % na 276 tisíc eur.

Tržby

275 960 €

▼ 60,5 %

Výsledok hospodárenia

−1 590 €

▲ 52,2 %

Aktíva

98 462 €

▲ 87,9 %

Vlastné imanie

10 083 €

▼ 13,6 %

Zadlženosť

89,8 %

Hrubá marža

−0,6 %

Čistá marža

−0,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 422 310 €. 2019: údaj neuvedený. 2020: tržby 1 120 572 €. 2021: tržby 699 265 €. 2022: tržby 275 960 €.2 mil.1 mil.0422,3 tis.1,12 mil.699,3 tis.276 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 422 310 €. 2019: údaj neuvedený. 2020: tržby 1 120 572 €. 2021: tržby 699 265 €. 2022: tržby 275 960 €.2 mil.1 mil.0422,3 tis.1,12 mil.699,3 tis.276 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 422 310 €. 2019: údaj neuvedený. 2020: tržby 1 120 572 €. 2021: tržby 699 265 €. 2022: tržby 275 960 €.2 mil.1 mil.0201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −37 653 €. 2019: údaj neuvedený. 2020: výsledok hospodárenia −10 785 €. 2021: výsledok hospodárenia −3 327 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 590 €.0−50 tis.−37,7 tis.−10,8 tis.−3,3 tis.−1,6 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −37 653 €. 2019: údaj neuvedený. 2020: výsledok hospodárenia −10 785 €. 2021: výsledok hospodárenia −3 327 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 590 €.0−50 tis.−37,7 tis.−10,8 tis.−3,3 tis.−1,6 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −37 653 €. 2019: údaj neuvedený. 2020: výsledok hospodárenia −10 785 €. 2021: výsledok hospodárenia −3 327 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 590 €.0−50 tis.201820202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 60 370 €, vlastné imanie −20 618 €. 2019: údaj neuvedený. 2020: aktíva 135 235 €, vlastné imanie −38 260 €. 2021: aktíva 52 405 €, vlastné imanie 11 673 €. 2022: aktíva 98 462 €, vlastné imanie 10 083 €.200 tis.0−50 tis.20182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 60 370 €, vlastné imanie −20 618 €. 2019: údaj neuvedený. 2020: aktíva 135 235 €, vlastné imanie −38 260 €. 2021: aktíva 52 405 €, vlastné imanie 11 673 €. 2022: aktíva 98 462 €, vlastné imanie 10 083 €.200 tis.0−50 tis.20182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 60 370 €, vlastné imanie −20 618 €. 2019: údaj neuvedený. 2020: aktíva 135 235 €, vlastné imanie −38 260 €. 2021: aktíva 52 405 €, vlastné imanie 11 673 €. 2022: aktíva 98 462 €, vlastné imanie 10 083 €.200 tis.0−50 tis.20182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok −49 022 €, zásoby 0 €, pohľadávky 26 500 €, finančné účty 82 892 €. 2019: údaj neuvedený. 2020: dlhodobý majetok 988 €, zásoby 0 €, pohľadávky 96 334 €, finančné účty 37 913 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 52 405 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 307 €, finančné účty 98 155 €.200 tis.0−50 tis.20182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok −49 022 €, zásoby 0 €, pohľadávky 26 500 €, finančné účty 82 892 €. 2019: údaj neuvedený. 2020: dlhodobý majetok 988 €, zásoby 0 €, pohľadávky 96 334 €, finančné účty 37 913 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 52 405 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 307 €, finančné účty 98 155 €.200 tis.0−50 tis.20182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok −49 022 €, zásoby 0 €, pohľadávky 26 500 €, finančné účty 82 892 €. 2019: údaj neuvedený. 2020: dlhodobý majetok 988 €, zásoby 0 €, pohľadávky 96 334 €, finančné účty 37 913 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 52 405 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 307 €, finančné účty 98 155 €.200 tis.0−50 tis.20182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie −20 618 €, dlhodobé záväzky 17 426 €, krátkodobé záväzky 63 562 €. 2019: údaj neuvedený. 2020: vlastné imanie −38 260 €, dlhodobé záväzky 141 €, krátkodobé záväzky 173 354 €. 2021: vlastné imanie 11 673 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 40 732 €. 2022: vlastné imanie 10 083 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 88 379 €.200 tis.0−50 tis.20182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie −20 618 €, dlhodobé záväzky 17 426 €, krátkodobé záväzky 63 562 €. 2019: údaj neuvedený. 2020: vlastné imanie −38 260 €, dlhodobé záväzky 141 €, krátkodobé záväzky 173 354 €. 2021: vlastné imanie 11 673 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 40 732 €. 2022: vlastné imanie 10 083 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 88 379 €.200 tis.0−50 tis.20182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie −20 618 €, dlhodobé záväzky 17 426 €, krátkodobé záväzky 63 562 €. 2019: údaj neuvedený. 2020: vlastné imanie −38 260 €, dlhodobé záväzky 141 €, krátkodobé záväzky 173 354 €. 2021: vlastné imanie 11 673 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 40 732 €. 2022: vlastné imanie 10 083 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 88 379 €.200 tis.0−50 tis.20182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: údaj neuvedený. 2020: daň z príjmu 303 €. 2021: daň z príjmu 307 €. 2022: daň z príjmu 0 €.50025000303307020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: údaj neuvedený. 2020: daň z príjmu 303 €. 2021: daň z príjmu 307 €. 2022: daň z príjmu 0 €.50025000303307020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: údaj neuvedený. 2020: daň z príjmu 303 €. 2021: daň z príjmu 307 €. 2022: daň z príjmu 0 €.50025000303307020182019202020212022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby422,3 tis.—1,12 mil.699,3 tis.276 tis.
Výsledok hospodárenia−37,7 tis.—−10,8 tis.−3,3 tis.−1,6 tis.
Aktíva60,4 tis.—135,2 tis.52,4 tis.98,5 tis.
Vlastné imanie−20,6 tis.—−38,3 tis.11,7 tis.10,1 tis.
Daň z príjmu0—3033070
Zadlženosť134,2 %—128,3 %77,7 %89,8 %

aj 12/2014 — 03/2015–2017 — v pláne Štandard

2022

Tržby
276 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,6 tis.
Aktíva
98,5 tis.
Vlastné imanie
10,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
89,8 %

2021

Tržby
699,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−3,3 tis.
Aktíva
52,4 tis.
Vlastné imanie
11,7 tis.
Daň z príjmu
307
Zadlženosť
77,7 %

2020

Tržby
1,12 mil.
Výsledok hospodárenia
−10,8 tis.
Aktíva
135,2 tis.
Vlastné imanie
−38,3 tis.
Daň z príjmu
303
Zadlženosť
128,3 %

2019

Tržby
—
Výsledok hospodárenia
—
Aktíva
—
Vlastné imanie
—
Daň z príjmu
—
Zadlženosť
—

2018

Tržby
422,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−37,7 tis.
Aktíva
60,4 tis.
Vlastné imanie
−20,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
134,2 %

aj 12/2014 — 03/2015–2017 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API