Súhrn
- Vznik
- 02. 10. 201313 rokov 1 mesiac v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
- Tržby
- 46 152 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- P&L Profi-Schweiss, s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 47341831
- daňové identifikačné číslo
- 2023883994
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2023883994
- Sídlo
- 489, 02964 Oravská Jasenica, Slovenská republika
- Územie
- Oravská Jasenicaokres NámestovoŽilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 02. 10. 2013
- V registri
- 13 rokov 1 mesiac
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 60324/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 547743
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 02. 10. 2013 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 02. 10. 2013 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 02. 10. 2013 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 02. 10. 2013 | — |
| Vykonávanie zváračských prác | 02. 10. 2013 | — |
| Výroba radiátorov a kotlov ústredného kúrenia, pecí a horákov | 02. 10. 2013 | — |
| montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických | 09. 02. 2016 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 11. 09. 2015 | — |
| opravy vyhradených technických zariadení elektrických bez obmedzenia napätia vrátane bleskozvodov v objektoch bez nebezpečenstva výbuchu | 11. 09. 2015 | — |
| Vodoinštalatérstvo a kúrenárstvo | 20. 10. 2020 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2023883994 | 11. 09. 2026 | — | 06. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 19. 08. 2019 |
| daňové identifikačné číslo | 2023883994 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 06. 11. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | 11. 09. 2026 – 14. 09. 2026 ukončené | 11. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prehĺbila stratu na −47 708 € a znížila tržby o ▼75 % na 46,2 tisíc eur.
Tržby
46 152 €
▼ 75,1 %Výsledok hospodárenia
−47 708 €
▼ 230,0 %Aktíva
355 574 €
▼ 10,8 %Vlastné imanie
284 809 €
▼ 14,3 %Zadlženosť
19,9 %
Hrubá marža
−101,3 %
Čistá marža
−103,4 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1,12 mil. | 1,05 mil. | 500,2 tis. | 185,3 tis. | 46,2 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 53,3 tis. | 81,4 tis. | −24 tis. | −14,5 tis. | −47,7 tis. |
| Aktíva | 576,2 tis. | 701,2 tis. | 519,6 tis. | 398,5 tis. | 355,6 tis. |
| Vlastné imanie | 469,9 tis. | 551,3 tis. | 347 tis. | 332,5 tis. | 284,8 tis. |
| Daň z príjmu | 19,7 tis. | 23,3 tis. | 0 | 960 | 960 |
| Zadlženosť | 18,4 % | 21,4 % | 33,2 % | 16,6 % | 19,9 % |
aj 2015–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 46,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −47,7 tis.
- Aktíva
- 355,6 tis.
- Vlastné imanie
- 284,8 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 19,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 185,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −14,5 tis.
- Aktíva
- 398,5 tis.
- Vlastné imanie
- 332,5 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 16,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 500,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −24 tis.
- Aktíva
- 519,6 tis.
- Vlastné imanie
- 347 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 33,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 1,05 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 81,4 tis.
- Aktíva
- 701,2 tis.
- Vlastné imanie
- 551,3 tis.
- Daň z príjmu
- 23,3 tis.
- Zadlženosť
- 21,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 1,12 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 53,3 tis.
- Aktíva
- 576,2 tis.
- Vlastné imanie
- 469,9 tis.
- Daň z príjmu
- 19,7 tis.
- Zadlženosť
- 18,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2015–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 07. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.