Súhrn
- Vznik
- 12. 07. 201313 rokov 3 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 13 420 €2022
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- INPROSTAV s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 47331470
- daňové identifikačné číslo
- 2023806829
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Dr. D. Úradníčka 189/4, 91601 Stará Turá, Slovenská republika
- Územie
- Stará Turáokres Nové Mesto nad VáhomTrenčiansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 12. 07. 2013
- V registri
- 13 rokov 3 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 28474/R - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 344560
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi(maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti(veľkoobchod) | 12. 07. 2013 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 12. 07. 2013 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 12. 07. 2013 | — |
| počítačové služby | 12. 07. 2013 | — |
| služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 12. 07. 2013 | — |
| administratívne služby | 12. 07. 2013 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 12. 07. 2013 | — |
| vedenie účtovníctva | 12. 07. 2013 | — |
| reklamné a marketingové služby | 12. 07. 2013 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby | 12. 07. 2013 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 12. 07. 2013 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 12. 07. 2013 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky | 12. 07. 2013 | — |
| vypracovanie dokumentácie a projektu stavebnej časti jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb | 12. 07. 2013 | — |
| Skladovanie a pomocné činnosti v doprave | 14. 01. 2020 | — |
| Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce | 15. 01. 2020 | — |
| Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok | 15. 01. 2020 | — |
| Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied | 15. 01. 2020 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 15. 01. 2020 | — |
| Verejné obstarávanie | 15. 01. 2020 | — |
| Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 15. 01. 2020 | — |
| Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení | 15. 01. 2020 | — |
| Finančný lízing | 15. 01. 2020 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 15. 01. 2020 | — |
| Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach | 15. 01. 2020 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2023806829 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2022 znížila stratu na −151 € a zvýšila tržby o ▲173 % na 13,4 tisíc eur.
Tržby
13 420 €
▲ 172,5 %Výsledok hospodárenia
−151 €
▲ 95,8 %Aktíva
17 145 €
▼ 24,8 %Vlastné imanie
4 367 €
▼ 3,4 %Zadlženosť
74,5 %
Hrubá marža
−0,9 %
Čistá marža
−1,1 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 18,7 tis. | 16,6 tis. | 14,9 tis. | 4,9 tis. | 13,4 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −85 | 88 | 121 | −3,6 tis. | −151 |
| Aktíva | 15,8 tis. | 12,1 tis. | 13 tis. | 22,8 tis. | 17,1 tis. |
| Vlastné imanie | 7,9 tis. | 8 tis. | 8,1 tis. | 4,5 tis. | 4,4 tis. |
| Daň z príjmu | 219 | 24 | 81 | 0 | 28 |
| Zadlženosť | 50,3 % | 34,2 % | 38,0 % | 80,2 % | 74,5 % |
aj 2014–2017 — v pláne Štandard
2022
- Tržby
- 13,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −151
- Aktíva
- 17,1 tis.
- Vlastné imanie
- 4,4 tis.
- Daň z príjmu
- 28
- Zadlženosť
- 74,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 4,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −3,6 tis.
- Aktíva
- 22,8 tis.
- Vlastné imanie
- 4,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 80,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 14,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 121
- Aktíva
- 13 tis.
- Vlastné imanie
- 8,1 tis.
- Daň z príjmu
- 81
- Zadlženosť
- 38,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 16,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 88
- Aktíva
- 12,1 tis.
- Vlastné imanie
- 8 tis.
- Daň z príjmu
- 24
- Zadlženosť
- 34,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 18,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −85
- Aktíva
- 15,8 tis.
- Vlastné imanie
- 7,9 tis.
- Daň z príjmu
- 219
- Zadlženosť
- 50,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2017 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.