prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

NEW CAFÉ 1 s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 47331330aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
19. 07. 201313 rokov 3 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
6 394 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
NEW CAFÉ 1 s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
47331330
daňové identifikačné číslo
2023818379
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Hlaváčiková 35, 841 05 Bratislava-Karlova Ves, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
19. 07. 2013
V registri
13 rokov 3 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 90705/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
1058935
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod19. 07. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu19. 07. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb19. 07. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby19. 07. 2013—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu19. 07. 2013—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach19. 07. 2013—
Počítačové služby19. 07. 2013—
Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov19. 07. 2013—
Prípravné práce k realizácii stavby19. 07. 2013—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien19. 07. 2013—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov19. 07. 2013—
Prenájom hnuteľných vecí19. 07. 2013—
Administratívne služby19. 07. 2013—
Reklamné a marketingové služby19. 07. 2013—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení19. 07. 2013—
Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí19. 07. 2013—
Diskotekárska činnosť19. 07. 2013—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023818379: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023818379Obdobia daňových registráciíDIČ 2023818379: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023818379Obdobia daňových registráciíDIČ 2023818379: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023818379
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202381837910. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 02. 2024 (rok porušenia 2023).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 prehĺbila stratu na −12 459 € a znížila tržby o ▼64 % na 6,4 tisíc eur.

Tržby

6 394 €

▼ 64,1 %

Výsledok hospodárenia

−12 459 €

▼ 48,4 %

Aktíva

26 458 €

▼ 5,8 %

Vlastné imanie

−832 €

▼ 107,2 %

Zadlženosť

103,1 %

Hrubá marža

−194,9 %

Čistá marža

−194,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 53 953 €. 2018: tržby 48 831 €. 2019: tržby 42 143 €. 2020: tržby 17 823 €. 2021: tržby 6 394 €.100 tis.50 tis.054 tis.48,8 tis.42,1 tis.17,8 tis.6,4 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 53 953 €. 2018: tržby 48 831 €. 2019: tržby 42 143 €. 2020: tržby 17 823 €. 2021: tržby 6 394 €.100 tis.50 tis.054 tis.48,8 tis.42,1 tis.17,8 tis.6,4 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 53 953 €. 2018: tržby 48 831 €. 2019: tržby 42 143 €. 2020: tržby 17 823 €. 2021: tržby 6 394 €.100 tis.50 tis.0201720192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 9 903 €. 2018: výsledok hospodárenia 4 265 €. 2019: výsledok hospodárenia −412 €. 2020: výsledok hospodárenia −8 395 €. 2021: výsledok hospodárenia −12 459 €.10 tis.0−20 tis.+9,9 tis.+4,3 tis.−412−8,4 tis.−12,5 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 9 903 €. 2018: výsledok hospodárenia 4 265 €. 2019: výsledok hospodárenia −412 €. 2020: výsledok hospodárenia −8 395 €. 2021: výsledok hospodárenia −12 459 €.10 tis.0−20 tis.+9,9 tis.+4,3 tis.−412−8,4 tis.−12,5 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 9 903 €. 2018: výsledok hospodárenia 4 265 €. 2019: výsledok hospodárenia −412 €. 2020: výsledok hospodárenia −8 395 €. 2021: výsledok hospodárenia −12 459 €.10 tis.0−20 tis.−412201720192021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 18 331 €, vlastné imanie 16 169 €. 2018: aktíva 22 926 €, vlastné imanie 20 434 €. 2019: aktíva 23 463 €, vlastné imanie 20 022 €. 2020: aktíva 28 090 €, vlastné imanie 11 627 €. 2021: aktíva 26 458 €, vlastné imanie −832 €.50 tis.0−1 tis.20172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 18 331 €, vlastné imanie 16 169 €. 2018: aktíva 22 926 €, vlastné imanie 20 434 €. 2019: aktíva 23 463 €, vlastné imanie 20 022 €. 2020: aktíva 28 090 €, vlastné imanie 11 627 €. 2021: aktíva 26 458 €, vlastné imanie −832 €.50 tis.0−1 tis.20172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 18 331 €, vlastné imanie 16 169 €. 2018: aktíva 22 926 €, vlastné imanie 20 434 €. 2019: aktíva 23 463 €, vlastné imanie 20 022 €. 2020: aktíva 28 090 €, vlastné imanie 11 627 €. 2021: aktíva 26 458 €, vlastné imanie −832 €.50 tis.0−1 tis.20172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 855 €, pohľadávky 6 933 €, finančné účty 10 543 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 855 €, pohľadávky 7 067 €, finančné účty 15 004 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 246 €, pohľadávky 7 131 €, finančné účty 16 086 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 265 €, pohľadávky 23 325 €, finančné účty 4 500 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 1 366 €, pohľadávky 22 585 €, finančné účty 2 507 €.50 tis.25 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 855 €, pohľadávky 6 933 €, finančné účty 10 543 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 855 €, pohľadávky 7 067 €, finančné účty 15 004 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 246 €, pohľadávky 7 131 €, finančné účty 16 086 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 265 €, pohľadávky 23 325 €, finančné účty 4 500 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 1 366 €, pohľadávky 22 585 €, finančné účty 2 507 €.50 tis.25 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 855 €, pohľadávky 6 933 €, finančné účty 10 543 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 855 €, pohľadávky 7 067 €, finančné účty 15 004 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 246 €, pohľadávky 7 131 €, finančné účty 16 086 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 265 €, pohľadávky 23 325 €, finančné účty 4 500 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 1 366 €, pohľadávky 22 585 €, finančné účty 2 507 €.50 tis.25 tis.020172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 16 169 €, dlhodobé záväzky 60 €, krátkodobé záväzky 2 102 €. 2018: vlastné imanie 20 434 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 492 €. 2019: vlastné imanie 20 022 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 441 €. 2020: vlastné imanie 11 627 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 16 463 €. 2021: vlastné imanie −832 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 27 290 €.50 tis.0−1 tis.20172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 16 169 €, dlhodobé záväzky 60 €, krátkodobé záväzky 2 102 €. 2018: vlastné imanie 20 434 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 492 €. 2019: vlastné imanie 20 022 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 441 €. 2020: vlastné imanie 11 627 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 16 463 €. 2021: vlastné imanie −832 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 27 290 €.50 tis.0−1 tis.20172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 16 169 €, dlhodobé záväzky 60 €, krátkodobé záväzky 2 102 €. 2018: vlastné imanie 20 434 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 492 €. 2019: vlastné imanie 20 022 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 441 €. 2020: vlastné imanie 11 627 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 16 463 €. 2021: vlastné imanie −832 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 27 290 €.50 tis.0−1 tis.20172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 973 €. 2018: daň z príjmu 1 215 €. 2019: daň z príjmu 490 €. 2020: daň z príjmu 126 €. 2021: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.09731,2 tis.490126020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 973 €. 2018: daň z príjmu 1 215 €. 2019: daň z príjmu 490 €. 2020: daň z príjmu 126 €. 2021: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.09731,2 tis.490126020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 973 €. 2018: daň z príjmu 1 215 €. 2019: daň z príjmu 490 €. 2020: daň z príjmu 126 €. 2021: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.09734900201720192021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby54 tis.48,8 tis.42,1 tis.17,8 tis.6,4 tis.
Výsledok hospodárenia9,9 tis.4,3 tis.−412−8,4 tis.−12,5 tis.
Aktíva18,3 tis.22,9 tis.23,5 tis.28,1 tis.26,5 tis.
Vlastné imanie16,2 tis.20,4 tis.20 tis.11,6 tis.−832
Daň z príjmu9731,2 tis.4901260
Zadlženosť11,8 %10,9 %14,7 %58,6 %103,1 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

2021

Tržby
6,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−12,5 tis.
Aktíva
26,5 tis.
Vlastné imanie
−832
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
103,1 %

2020

Tržby
17,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−8,4 tis.
Aktíva
28,1 tis.
Vlastné imanie
11,6 tis.
Daň z príjmu
126
Zadlženosť
58,6 %

2019

Tržby
42,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−412
Aktíva
23,5 tis.
Vlastné imanie
20 tis.
Daň z príjmu
490
Zadlženosť
14,7 %

2018

Tržby
48,8 tis.
Výsledok hospodárenia
4,3 tis.
Aktíva
22,9 tis.
Vlastné imanie
20,4 tis.
Daň z príjmu
1,2 tis.
Zadlženosť
10,9 %

2017

Tržby
54 tis.
Výsledok hospodárenia
9,9 tis.
Aktíva
18,3 tis.
Vlastné imanie
16,2 tis.
Daň z príjmu
973
Zadlženosť
11,8 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API