Súhrn
- Vznik
- 19. 07. 201313 rokov 3 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 690 679 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- VYS-CAR s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 47330091
- daňové identifikačné číslo
- 2023814870
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2023814870
- Sídlo
- Táborská 3099/12, 040 01 Košice-Juh, Slovenská republika
- Územie
- Košice - mestská časť Juhokres Košice IVKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 19. 07. 2013
- V registri
- 13 rokov 3 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 32846/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 1078027
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 19. 07. 2013 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 19. 07. 2013 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 19. 07. 2013 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 19. 07. 2013 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 19. 07. 2013 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 19. 07. 2013 | — |
| Výroba zdvíhacích a manipulačných zariadení | 19. 07. 2013 | — |
| Výroba elektromotorov, rozvádzačov, káblov a batérií | 19. 07. 2013 | — |
| Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 19. 07. 2013 | — |
| Projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení | 19. 07. 2013 | — |
| Opravy pracovných strojov | 19. 07. 2013 | — |
| Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických | 19. 07. 2013 | — |
| Medzinárodná preprava tovaru po ceste v prenájme alebo za úhradu | 28. 05. 2020 | — |
| výkon povolania prevádzkovateľa nákladnej cestnej dopravy | 28. 05. 2020 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2023814870 | 11. 09. 2026 | — | 06. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 03. 10. 2013 |
| daňové identifikačné číslo | 2023814870 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼6 % na 120 707 € a znížila tržby o ▼1 % na 690,7 tisíc eur.
Tržby
690 679 €
▼ 1,0 %Výsledok hospodárenia
120 707 €
▼ 6,3 %Aktíva
1 188 939 €
▼ 2,9 %Vlastné imanie
523 663 €
▲ 0,1 %Zadlženosť
56,0 %
Hrubá marža
22,2 %
Čistá marža
17,5 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 666,9 tis. | 646,6 tis. | 717,3 tis. | 697,4 tis. | 690,7 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 141,5 tis. | 77,5 tis. | 136,8 tis. | 128,8 tis. | 120,7 tis. |
| Aktíva | 756,4 tis. | 923,4 tis. | 961,9 tis. | 1,22 mil. | 1,19 mil. |
| Vlastné imanie | 462,2 tis. | 462,7 tis. | 522,5 tis. | 523 tis. | 523,7 tis. |
| Daň z príjmu | 38,1 tis. | 22,6 tis. | 38,3 tis. | 36,3 tis. | 32,7 tis. |
| Zadlženosť | 38,9 % | 49,9 % | 45,7 % | 57,3 % | 56,0 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 690,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 120,7 tis.
- Aktíva
- 1,19 mil.
- Vlastné imanie
- 523,7 tis.
- Daň z príjmu
- 32,7 tis.
- Zadlženosť
- 56,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 697,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 128,8 tis.
- Aktíva
- 1,22 mil.
- Vlastné imanie
- 523 tis.
- Daň z príjmu
- 36,3 tis.
- Zadlženosť
- 57,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 717,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 136,8 tis.
- Aktíva
- 961,9 tis.
- Vlastné imanie
- 522,5 tis.
- Daň z príjmu
- 38,3 tis.
- Zadlženosť
- 45,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 646,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 77,5 tis.
- Aktíva
- 923,4 tis.
- Vlastné imanie
- 462,7 tis.
- Daň z príjmu
- 22,6 tis.
- Zadlženosť
- 49,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 666,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 141,5 tis.
- Aktíva
- 756,4 tis.
- Vlastné imanie
- 462,2 tis.
- Daň z príjmu
- 38,1 tis.
- Zadlženosť
- 38,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 06. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.